Zdravotní masáže a rekonektivní léčení - Praha 5

Zdravotní masáže a stejně tak i Rekonektivní léčení bychom měli vyhledat v případě, kdy nám lékař nedokáže pomoci s našimi zdravotními problémy. Zejména Rekonektivní léčení vyžaduje opravdové schopnosti a zkušenosti s léčením, teprve poté pomáhá.

Každý z nás touží v této uspěchané době čas od času po odpočinku. Někomu postačí aktivní odpočinek v podobě výšlapu na hory, jiný upřednostňuje wellness nebo zdravotní masáže. Nastanou-li u nás zdravotní potíže, které nedokáže vyřešit lékař, je zde možnost Rekonektivního léčení.

Zdravotní masáže a Rekonektivní léčení - Praha 5

Základem spokojeného života je mimo jiné také odpočinek. Pokud jej nemáme, začneme trpět nemocemi a ty je potřeba léčit. K léčbě můžeme využít nejen zdravotní masáže, ale také Rekonektivní léčení, které v místě Praha 5 provádí paní Yelena Bugulmintseva. Tuto paní najdeme ve studiu VENERA na adrese Holečkova 332/5, 150 00 Praha-Smíchov. Chcete-li vědět, co vše paní Yelena Bugulmintseva nabízí, navštivte internetové stránky www.studiovenera.cz. Chceme-li se do výše jmenovaného studia objednat, můžeme tak učinit na telefonním čísle +420 608 148 427 nebo prostřednictvím e-mailu venera@centrum.cz.

K provádění zdravotních masáží a stejně tak i Rekonektivního léčení je potřeba mít dostatek znalostí a také praxi, tak jako má například paní Yelena Bugulmintseva. Paní Yelena Bugulmintseva provádí zdravotní masáže a také Rekonektivní léčení na vysoké úrovni.

Masážní studio Venera

Zdravotní masáže

Masáží existuje velká spousta a je to dáno především tím, že každá z nich vychází z různých kulturních základů. Kdybychom je chtěli všechny spočítat, dostali bychom se k číslu 100. Pravdou však je, že i když pochází každá masáž z jiné kultury, navzájem se prolínají. Všechny masáže jsou založeny na dotecích, ale najdou se i masáže, které ke svému provedení vyžadují také specifické vůně, oleje apod.

Aroma masáž

Tento druh masáže patří právě k těm, k jejichž provedení je zapotřebí nejen klasických technik, ale také vonné oleje. A jsou to právě ony vonné oleje, které dělají z tohoto druhu masáže dokonalý relaxační zážitek. Aroma masáž je určena k ošetření celého těla.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž neboli jinak řečeno lymfodrenáž je založena na rytmickém hnětení, které zlepšuje tok tkáňového moku, čímž dochází ke zmírnění otoků a dokonale působí tuky, což vede k hubnutí.

Sázení baněk

Sázení baněk čili baňkování je technika, při které jsou používány nahřáté skleněné baňky. Tyto baňky při vychladnutí vytvoří na naší kůži a podkoží podtlak a tím nepřímo působí přes reflexní zóny na orgány, které potřebujeme uklidnit.

Reflexní masáž

Reflexní masáž je prováděna na chodidlech a nártu a slouží především k tomu, aby bylo možno ovlivnit orgán, který nelze masírovat běžným způsobem.

Sportovní masáž

K provádění sportovní masáže je potřeba znát speciální masérské hmaty. Sportovní masáž je určena především pro sportovce, které má připravit jak po fyzické tak psychické stránce k podání určitého sportovního výkonu. Jednoduše řečeno je sportovní masáž prováděna za tím účelem, aby zbavila sportovce únavy a zároveň, aby přispěla k jeho zotavení.

Endorfní masáž

Účelem Endorfní masáže je uvolnění svalů, kloubů a nervového systému, přičemž má zároveň léčivě působit na psychiku a nervový systém. Tato masáž je prováděna lehkými dotyky.

Elektrodní masáž obličeje

Jak již napovídá sám název této masáže, je při ní masírován obličej. Můžeme tedy říci, že se jedná o myostimulaci obličeje.

Galvanizace obličeje a rukou

Při galvanizaci je používána galvanická žehlička, která napomáhá k omlazení pokožky. Galvanizaci lze podstoupit jak v různých salonech, tak si ji lze provádět doma za pomoci galvanické žehličky.

Elektro lipolýza

Podstatou Elektro lipolýzy je odbourání tuku, který je uložen v tukových buňkách. Elektro lipolýza pomáhá uvolňovat mastné kyseliny do krevního řečiště tak, aby mohly být dále distribuovány po celém těle.

Vznik Rekonektivního léčení

Zakladatelem Rekonektivního léčení je Dr. Eric Pearl, který působí v Los Angeles a ještě před tím, než v roce 1993 zjistil, že má ten významný dar léčit prostřednictvím Rekonektivní léčby, působil 12 let jako chiropraktik. Jakmile spatřila světlo světa Rekonektivní léčba, vyvolala obrovskou senzaci a zájem ze stran špičkových lékařů a výzkumníků po celém světě. Jako zakladatel Rekonektivního léčení propaguje a vyučuje tuto techniku Dr. Eric Pearl prostřednictvím různých seminářů a soukromých sezení neustále a to kdekoli po celém světě.

Rekonektivní léčení

O Rekonektivním léčení slyšíme v současné době stále častěji, avšak o co se jedná, již tak zřejmé není. Co to tedy Rekonektivní léčení znamená? Zjednodušeně řečeno, se jedná o přenos energie, světel a informací léčivé energie, které přechází z léčitele na druhého člověka, kterému pomáhá. Podstatou Rekonektivního léčení, je pomoci nemocnému člověku, dostat se zpět do rovnováhy, čímž dochází také ke zlepšení zdravotního stavu.

Jak Rekonektivní léčení probíhá?

Rekonektivní léčení by mělo probíhat vždy v klidném prostředí, kde nejsou žádné rušivé vlivy. Pacient leží na pohodlném místě se zavřenýma očima a soustředí se na pocity, které kolují jeho tělem. Celé Rekonektivní léčení probíhá zcela bez dotyků, přičemž léčitel používá pouze své ruce, kterýma působí kolem celého těla pacienta. Prostřednictvím těchto pohybů dochází k interakci mezi vzájemnými energetickými poli a energií Rekonektivní léčby. Tento léčebný proces má za následek fyzickou, psychickou a mentální harmonii pacienta. Toto léčení trvá od 30 do 60 minut a to bez ohledu na věk, pohlaví či druh onemocnění.

Co vše Rekonektivní léčení umí?

S nadsázkou lze říci, že Rekonektivní léčení pomáhá všude tam, kde si lékaři již neví rady. Skvělé výsledky má tento druh léčby při práci s dětmi, kterým zázračně pomáhá s hyperaktivitou, nesoustředěností, poruchami učení či při problémech se spánkem. Daleko více pak Rekonektivní léčbu vyhledávají dospělí, trpící úzkostí, depresemi a různými závislostmi. Velké úspěchy jsou zaznamenány při léčbě nemocí pohybového aparátu a pak také dokáže Rekonektivní léčba urychlit rekonvalescenci po operacích. Rekonektivní léčba dokáže rovněž vyléčit orgánové dysfunkce, jako bolesti žlučníku a slinivky, žaludeční a trávicí potíže, nádorová onemocnění, nespavost, neplodnost atd. Výjimkou není ani provádění Rekonektivní léčení na zvířatech.

Rekonektivní léčení nebo lékaři?

I když je Rekonektivní léčení velmi úspěšné a dokáže vyléčit mnohé nemoci, nejedná se o to, že bychom měli vynechat návštěvu lékaře. Jedná se o alternativní léčbu a jako takovou bychom ji měli brát. To znamená, že bychom měli v případě onemocnění vyhledat v první řadě lékaře a teprve poté, co nám lékař nedokáže pomoci, oslovit odborníka na Rekonektivní léčení. Pravdou také je, že nám schopný lékař může Rekonektivní léčení doporučit sám, byť jen jako léčbu doplňkovou nebo jakousi poslední záchranu. Rekonektivní léčení je zcela seriózní a prověřený druh léčby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10641 (magazin-zdravi.cz#10174)


Přidat komentář