Zážitkové a tantra masáže - Praha

Masáže mají úžasný vliv na zdraví, krásu a psychickou pohodu a to se pak odrazí ve vaší pohodě a výkonu v profesním i v soukromém životě. Poznejte tajemství masáží, které jdou více do hloubky.

Tajemství masáže Praha 8

Toužíte-li po hřejivém terapeutickém doteku, který Vás uvolní a zároveň také nabije novou životní energií, doporučujeme Vám navštívit specializované masérské studio. Můžete se zde těšit na dokonale uvolňující a příjemnou atmosféru, kterou pro Vás připraví specializovaní maséři.

Když se vysloví pojem masáž, tak si nejprve vybavíme proces, kdy je kůže tzv. hnětena rukama. Tyto doteky pak uvolňují jednotlivé skupiny svalů a kloubů, čímž vám nejen uleví od bolesti, ale také vás zbaví napětí a stresu. Uvolněné svaly a napravené klouby mají až blahodárný vliv na psychickou stránku organismu.

Existují ale i specifické masáže, které pracují i mimo jiné s vaším duchovnem. Jedná se o rituály reiki nebo tantru, kdy se rozproudí vaše energetické dráhy a vzájemně si s terapeutem předáváte vnitřní sílu. Tyto masáže jsou spíše terapeutického rázu, tudíž kromě svalů a kostí se soustředí na vaši mysl a energii. To ocení zejména ti, kteří žijí ve stresu a napětí a potřebují tzv. vypnout a načerpat nové síly. Takže se to týká prakticky většiny z nás.

Zážitkové a tantra masáže – Praha 8

Jednotlivé masáže jsou spíše terapeutického rázu, tudíž kromě svalů a kostí se soustředí na vaši mysl a energii. To ocení zejména ti, kteří žijí ve stresu a napětí a potřebují tzv. vypnout a načerpat nové síly. Takže se to týká prakticky většiny z nás.

Tantra masáž – Praha 8

Tantra je praktika, která by se dala zasadit do oblasti převážně jižní části Asie a to se týká hlavně Tibetu, Indie a některých arabských zemí. Nauka hlavně spočívá v tom, že se zaměřuje na energie těla a snaží se co nejvíce propojovat fyzično a duchovno, aby došlo k celkové harmonii těla. Jedná se o předávání energie mezi přijímajícím (klientem) a dávajícím (masérem).

Jdeme do praxe. Před každou masáží je vhodné prodiskutovat důvod návštěvy tantrické masáže, očekávání a sdělit si průběh masáže. Poté proběhne uvítací rituál vestoje. Na sobě máte jen lehký šátek nebo sarong. Poté se pomalu přejde na lehké doteky. Jedná se o jakési poznávání těla toho druhého. I když (nebo možná právě proto) se jedná o velmi jemné a pomalé procesy, tak vnímáte vibrace toho druhého. Nejprve ležíte na břiše a masér vám začne klasicky masírovat jednotlivé části těla kombinované havajskými, taoistickými nebo jinými prvky masáží. Důležité je být v daném okamžiku masáže, plně ho prožívat a uvědomovat si ho. Poté se přejde na přední část těla, která je rovněž uvolňována. Tantra je převážně o dotecích, proto není nutné masírovat intimní oblast, jestli se na to necítíte, ale lze pokračovat i v oblasti intimních partií. Masáž probíhá tak plynule, že vám přijde vše přirozené. Po masáži se cítíte naplněni novou energií a máte pocit, jako byste si vyměnili všechno negativní a přijali novou sílu.

Pokud si chcete dopřát tantrickou masáž v páru, tak je to jedna z cest, jak prohloubit váš vztah. Maséři se věnují oběma klientům současně, jde o velmi intenzivní prožitek, který si můžete přenést i do svého soukromí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10597 (magazin-zdravi.cz#9944)


Přidat komentář