Thajské masáže a hubnoucí zábaly - Šumperk

Zdravotní problémy lidí jsou většinou také psychického původu. Stres a napětí se mohou odrazit například v nemoci trávícího traktu. Nicméně ve většině případů problém vyřeší blahodárná masáž.

Také často trpíte bolestmi hlavy, žaludku, omezují vás ztuhlá záda a bolestivé klouby? A už si minimálně půl roku říkáte, že musíte zajít k lékaři, jenže se tam přes denní shon a spěch nedostanete, takže návštěvu neustále odkládáte a mezitím polykáte růžové prášky? Asi v devadesáti procentech případů se jedná pouze o jistou formu přepracování, život ve stresu a napětí. To vše má vliv na psychiku zdravého jedince a to vše následně na fyzické zdraví osoby. Takoví lidé si často stěžují na únavu, nechutenství, mohou se objevit trávicí obtíže – zácpa, nebo naopak průjem, také zvracení, zmíněné bolesti hlavy, ztuhlé svalstvo, problémy s kůží a další. Takoví lidé, pokud se vydají k lékaři, jsou posílání na odborná vyšetření, jenže z nich jsou výsledky, naštěstí, bez patologických změn. Jenže bolesti jsou neměněné, někdy i horší, takže si lidé pomáhají opět návykovými tlumiči bolestí. A kolotoč, který se točí, nezastavuje, naopak, nabírá na rychlosti – žaludeční obtíže, trávicí problémy, nechutenství, nekvalitní spánek, bolesti svalů, hlavy a pořád, pořád dokola. Přitom ve většině případů stačí k odstranění problémů kvalitní a odborníkem provedená masáž.

Thajské masáže a hubnoucí zábaly – Šumperk

Masáže

Druhy nabízených masáží:

Aromaterapeutická

Technika, u které je zásadní použití éterických olejů. Jejich vůně působí příznivě na problémy daného typu. Například na dýchací problémy je účinný eukalyptus, citrónová vůně povzbudí, skořice zas prohřeje a blahodárně působí proti celulitidě. Masáž je prováděna jemnými hmaty.

Lymfatická

Je zajímavé, že o** lymfatickém** systému dítka na základné škole neslyší často, přitom je jeho správné fungování nutné pro zdravého člověka. Jedná se totiž o jakousi tělesnou kanalizaci každého člověka. Aby tělo správně fungovalo, potřebuje vstřebat živiny a zbavit se nepotřebných škodlivin. A to právě zajišťuje lymfatický systém. Lymfatická masáž se specializuje na jeho stimulaci a tak dochází k odstranění otoků, zejména dolních končetin, také** celulitidy** a zlepší se celkový stav pokožky.

Medová detoxikační

Důvodem, proč je med tak výtečný při nachlazení a nemocech vůbec, je to, že obsahuje mnoho, až přemnoho antioxidantů a lehce si tak poradí se silnou armádou bacilů. A stejný účinek má i na naši pokožku. Kombinace jemných hmatů a působení medu zajistí, že se veškeré toxické látky přímo vyplaví a kůže zůstává hebká, jemná, vyčištěná, pevná a přitom pružná.

Medová detoxikační masáž

Klasická rekondiční

Základ všech masáží je klasická rekondiční masáž. Vhodná technika jak pro osoby se ztuhlými částmi těla, tak naprosto zdravými, s bezproblémovým svalstvem. Pravidelně by na ni měli docházet všichni dospělí, bez rozdílu. Klasická masáž nejen odhalí vaše případné problémy s pohybovou soustavou, ale taký prohýbe lymfatickým systémem, uvolní napětí a také ošetří pokožku. Bude pevná, pružná, bezproblémová a zbavená celulitidy. Je nutné však dodržet pravidelné návštěvy.

Thajská

Z východního léčitelství se toho máme ještě hodně co učit. Speciální techniky jsou nejen naprosto dokonalé a vysoko relaxační metody, ale také cílené léčebné kúry. Thajská masáž je prováděna celým tělem a i když se na první pohled zdá, že jde o poněkud krutou metodu, ve skutečnosti obsahuje thajská masáž pouze jemné hmaty působící na jádro problému.

Baňkování

Baňkování se doporučuje všem, které trápí jakýmkoli způsobem tak zvaně** znečištěná krev**. Přisáté baňky a jejich působení dokonale stimulují krevní oběh, ze kterého se rázem, rychle a poměrně snadno dostávají škodliviny. Toto silné prokrvení kůže má blahodárný dopad i na kvalitu pokožky. Je jednak pročištěná, ale také pevná a pružná.

Horké lávové kameny

Problémy s pohybovou soustavou, respektive klouby a kosti, může výrazně zmírnit masáž s použití horkých lávových kamenů. Blahodárné teplo sálající z kamenů, spolu s jemnými hmaty způsobí maximální uvolnění jak těla, tak mysli.

Horké lávové kameny

Antistresová masáž hlavy – indická Champi

Naprosto dokonalou technikou je** indická antistresová masáž hlavy**, kterou by měli využívat všichni ti, co pracují, jak se říká – hlavou. Nicméně ani pro ostatní není škodná, naopak. Máte dojem, že váš jediný zdravotní problém je migréna, nicméně po speciální indické masáži zjistíte, že žádný problém nemáte.

Olejová masáž hlavy

Podobné účinky, jako indická masáž Champi, má olejová masáž hlavy. Metoda, která v našich končinách není tak častá je založena na působení léčebného oleje a speciálních hmatů. Nejprve se nechá olej na hlavě ve speciální čepici působit, poté se vyleje a probíhá masáž. Metoda se využívá při bolestech hlavy, ale hlavně při onemocnění uší, očí a nervových chorobách.

Thajská olejová

Chcete-li si alespoň na chvíli vyzkoušet, jaké to je být císařem, zajděte na thajskou olejovou masáž. Technika je totiž nejčastěji využívaná právě na císařských dvorech v Číně i Japonsku. Jde o naprosto dokonalou a vysoce relaxační metoda, která si klade za důraz na totální maximum uvolnit mysl i tělo.

Speciální masáže

Mezi speciální masáže patří:

Těhotenská masáž zad

Nastávající maminky jistě zajásají nad speciální masážní technikou pro těhotné – masáží zad. Vy z vás, které jste byly těhotné, nebo právě jste, určitě víte, jaké trable tento požehnaný stav přináší vašim zádům. Tato masáž příznivě a cíleně působí na jádro problému a uvolňuje ztuhlé svaly.

Seniorská masáž

Speciální techniku také potřebuje tělo seniora, neboť kosti nejsou tak pevné a pružné jako zamlada, avšak to neznamená, že by pohybová soustava také ztratila na obtížích. Ba právě naopak. A to bylo důvodem zaměření se na obecné problémy seniorů a vytvořit tak techniku, která bude šetrná a přitom na problémy cílená.

Formující a zeštíhlující zábal UCW

Metoda, při které ztrácíte na svém objemu, je založena na blahodárném působení minerálů pomocí obinadel namočených ve speciální hmotě, jakémsi léčivém bahně. Výsledkem je pevná, pružná pokožka, naprosto detoxikovaná, ale hlavně odstranění tuku v problematických partiích jako jsou stehna, boky, břicho, zadek a další.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10637 (magazin-zdravi.cz#10141)


Přidat komentář