Tantra masáže - Praha

Mystické umění zvané tantra má mnoho aplikací, ale všechny mají jedno společné. Ti, co tantru poznali, tak hovoří, že zažili něco jedinečného. Proto se do tajů tantry, přesněji tantrické masáže, dnes vydáme i my.

Tantra má svůj původ ve východních filosofiích a odtud k nám často přicházejí metodiky, na které je západní svět takzvaně krátký. Stačí se jednom podívat na čínskou medicínu nebo** ajurvédské aplikace**, které pomohou vyřešit zdravotní problém i tam, kde naše medikamenty nestačí. Proč tomu tak je? Východní filosofie většinou pracuje s tím, že aby se odstranila bolest fyzická, musí být v souladu i s harmonií psychiky. Čili, když se má tělo léčit, tak onen proces musí zahájit i samotný orgán, tkáň či jiná postižená část v těle a k tomu pomáhá vyrovnání vnitřní. V podstatě z toho vychází i tantra. Vnitřní energie dokáží stimulovat nejen tělo, ale i mysl a daří se bojovat s různými aspekty a nástrahami moderní doby. Nutno podotknout, že tantru si spousta lidí spojuje jen se sexualitou. Je pravda, že tantra se hodně zabývá i intimní sférou lidského života, ale jenom proto, že se jedná o přirozenou součást lidského bytí, a proto je třeba mít toto v souladu. Masáže ovšem nejsou erotického rázu, ale pracují jen s tím, abyste si uvědomili vaše tělo. Proto se pojďme podívat na tantru blíže, abyste poznali její blahodárné účinky a odhodili stud, abyste mohli metodu vyzkoušet i v praxi.

Průběh tantrické masáže

Protože se spousta lidí stydí vstoupit do masážních salónů a vyzkoušet jedinečnost tantry, tak vám ji přiblížíme.

Hlavní charakteristikou je pomalý a klidný proces, kdy se vyhovuje klientovi. Tudíž se nikam nespěchá, dokud nedojde k absolutnímu uvolnění. Proto se masér a klient nejprve seznámí u čaje a to vše probíhá v příjemném prostředí, kde cítíte vůni z aromalampy, jste obklopeni hořícími svíčkami a posloucháte jemné tóny relaxační hudby. Poté vás uvolní příjemná bylinná koupel, která vaše tělo připraví na masáž jako takovou, protože takto připravená pokožka dokáže lépe vnímat účinky masáže a rovněž vaše mysl se navodí na celý proces. Poté jste oděni v dlouhém šátku a společně s masérem začíná proces masáže, který je velmi pozvolný. Nejprve se masér jemně dotýká těla přes šátek, poté se přechází k intenzivnějším dotekům, aby tělo více vnímalo účinek masáže. K ní se používají i různé doplňky jako jsou nahřáté ručníky, peří, kožešina a podobně. Rovněž se využívá i zvuk tibetské mísy, jež je přikládána k různým částem těla. Doposud tato fáze probíhala na břiše.

Když ležíte na zádech, tak vám masér olejem promasíruje celé tělo a to včetně okolí pohlaví. Zde se tak uvolňují energie, což má za následek mnoho zdravotních indikací. Tím, jak se uvolníte pro vás pak nemusí být problém nechat masáž postoupit i podrobněji v oblasti genitální, pokud si ji objednáte. Vše se odehrává dle pocitů klienta, tudíž, jakmile masér pozná, že je konec masáže, tak je připraven být k dispozici ke sdělení zážitků, ale stejně může opustit místnost a nechat proudit energii vaším tělem. Není výjimkou, že u tohoto typu masáže může klientka zažít orgasmus, tudíž to maséra nijak nepřekvapí, když se vám to stane.

Protože se bavíme o masáži pohlaví a i možnosti vyvrcholení, tak se nabízí otázka, zda se jedná o erotickou masáž. I když to je trochu abstraktní, tak tantra pracuje s energiemi, které vyvolá i běžná lidská potřeba jako je ta sexuální. Ovšem nejedná se o erotickou službu, protože při ní se pracuje se zcela jasnými cíli, které se zabývají jen fyzickým prožitkem. Tantra ale využívá různých stupňů stimulace energií a prožijete při ní mnohem více právě díky práci s hlubší psychikou. Ostatně, pokud jste slyšeli, jak praktikují tantru milenci, tak i oni vyprávějí, že tantra je hlubší prožitek i v klasickém smyslu sexuálním.

Co vám přinese tantra masáž?

Tato masáž vám především přinese zásobu energie, která se uvolní v celém těle, což má za následek mnoho léčebných procesů, které se vztahují k duši i fyzičnu. Tím, jak se harmonizují energetické cesty ve vašem těle, totiž dokáže organismus lépe bojovat s neduhy psychickými i fyzickými.

Díky tantře si především uvědomíte své tělo, což je velmi podstatné. Spousta lidí má narušenou psychiku, protože si nevěří. Zde je zapotřebí vnímat se pozitivně, přistoupit k sobě jako k plnohodnotné osobě a to právě dokáže tantra. Díky ní se vám tedy významně zlepší psychický stav, což má za následek i lepší odolnost vůči atakům různých nemocí a podobně.

Protože se jedná o práci i v oblasti intimní, tak tantra pomáhá i v sexuální oblasti. Když nemáte dostatek sebevědomí nebo neznáte reakce svého těla, tak můžete trpět různými bloky v této sféře. Tím pak nepřijímáte energii od svého partnera a narušuje se váš intimní život. Uvolnění ale přinese do této oblasti jiný náboj.

Další indikací mohou být ženské obtíže a také ty mužské. Třeba problém s plodností, kdy v genitální oblasti neproudí energie tak, jak by měla. Pomocí tantry ale lze odstranit blokace a početí je pak snadnější než za přístupu medikamentů. Rovněž lze řešit problémy s erekcí, kdy muž pozná, co potřebuje k tomu, aby se uvolnil a užil si slastné pocity intimních chvil.

Aromaterapie – Praha 5

Vnímání éterických vůní z aroma olejů dokáže povzbudit mysl, čímž se zklidní vaše psychika a najednou obratem uvidíte problémy snazší a lépe řešitelné. Jednotlivé směsi esencí se namíchají dle přání klienta a lze si je odnést i domů, aby jste mohli využívat těchto blahodárných účinků. Co se týká aplikace, tak jednak se nabízí výpary z aromalamp, aromakoupele, aromamasáže či práci na reflexních bodech, kdy se stimulují psychické i fyzické stránky.

Rebalancing – Praha

Jedná se o masážní proceduru, která velmi účinně odbourává bloky v těle. Ty pak zabraňují proudění energií, což přináší nerovnováhu. Masáž ale dokáže optimalizovat váš organismus a díky tomu jste vyrovnání a lépe se vypořádáte s tlaky na psychiku i fyzické zdraví.

Reflexní terapie – Praha

Na těle je spousta zón, jež jsou navzájem propleteny se všemi systémy a orgány v těle. Nejvíce se těchto akupresurních bodů nachází na plošce nohy, ovšem lze je najít i na uchu a jiných částech těla. Stimulací těchto bodů pak dochází k aktivaci dané části těla, která třeba nepracuje správně. To se ale změní právě daným impulsem, a proto se tím podpoří i zdraví člověka.

Kraniosakrální a viscerální terapie – Praha

Tyto dvě metody jsou si velmi podobné. Při jejich aplikaci totiž dochází k dotekům, které vnímáte přes pokožku a skrze k vnitřním strukturám těla. Pomocí speciálních hmatů se pak vybudí dané oblasti k samotné aktivaci a tím, jak se dostává do optimální roviny, tak nastává i samoléčebný proces. To je nejvhodnější, protože daná část si sama uvědomí, že je něco špatně, a proto s tím něco dělá sama, nikoli za nucení léků.

Detoxikace – Praha

Usazené škodliviny v těle mají za následek řadu zdravotních komplikací i menších neduhů. Tím se pak ovlivňuje kvalita spánku, paměť, koncentrace a jiné oblasti, které pak vedou k destabilizaci organismu.** Detoxikace**, která je prováděna masážemi nebo zábaly a je doplněna i o zdravou stravu, pak vaše tělo zbaví toxinů a uleví mu. Tím se organismus zregeneruje a bude mít opět větší sílu a energii.

Colorterapie – Praha

Jedná se o práci s** barevným světlem**, které dokáže zachycovat oblasti, kde se nacházejí čakry. Podle barevného schématu terapeut pozná, v jaké oblasti jsou čakry oslabené a tím pádem se posléze pracuje na posílení těchto energetických míst, což opět vede ke stabilizaci organismu.

Metody masážní i na té spirituálnější úrovni dokáží v mnohém posílit psychiku i fyzično. Nebojte se tedy odkrýt tyto oblasti a nechte se hýčkat, abyste sami měli dostatek energie a síly do života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10630 (magazin-zdravi.cz#10066)


Přidat komentář