Relaxační masáže - Opava a okolí

Masáž dokáže nejen uvolnit unavené svaly a klouby, ale je vhodná i ze zdravotního hlediska. Pokud se působí na vaše tělo doteky, tak to nenahradí žádné medikamenty či jiná léčba. Pojďte s námi odhalit tajemství masáže.

Masáž si můžeme spojovat s hnětením svalů a působením tlaku na určité bolavé partie. Dnes ale existuje takové množství procedur, že působí nejen vyloženě na povrchu, ale jednotlivé procedury mají hlubší účinky, protože se zde využívá řady poznatků. Jedním z nich je působení vonných látek na naši psychiku. Pokud vnímáte výpary esencí, tak se vám navozují příjemné myšlenky a naopak se odbourávají ty negativní. Pak také existuje řada produktů, které mají schopnost na sebe vázat různé toxiny, což vede k celkové očistě těla. Nabízí se také hluboké účinky různých nerostů jako jsou lávové kameny, které dokáží ovlivnit vnitřní dráhy a rovněž se nabízí reflexní body, které vedou k vnitřním orgánům, takže se správně stimulují jejich funkce. Abyste měli přehled o tom, co některé procedury nabízí, tak vás s některými seznámíme blíže.

 

Proč jít na masáž?

Spousta lidí si myslí, že masáž je přepych nebo se stydí jít na danou proceduru. Jedná se ale o služby, které jsou dnes běžně využívané, tak proč byste je neměli vyzkoušet i vy? Když vás něco bolí nebo se necítíte dobře, tak také jdete k lékaři. Masáže vám mohou pomoci od různých problémů. Díky tomu, že si najdete čas pro sebe, pro své uvolnění, se dostanete do mezního bodu ve svém každodenním životě a díky tomu se vaše tělo snadněji zregeneruje, protože vyjde z každodenní rutiny. Pokud budete masírovaní, tak budete odcházet z daného studia uvolnění a budete mít více energie. Tím, že se vzpružíte zevnitř, budete lépe fungovat i na venek. Mohou se ale také odstraňovat vleklejší problémy s bolestmi, ať už se to týká svalů či kloubů nebo se pomůže s funkcí orgánů. Každopádně se vám při masáži uvolní tělo a navodí se pozitivní mysl, takže zatímco před masáží můžete mít hlavu plnou starostí, po proceduře budete spoustu věcí vidět jasněji a pozitivněji.

 

Schumannova 3D rezonanční deska

Je to světová novinka, vyrobena dle nauky o rezonanci fyzika-profesora Otto Winfrieda Schumanna a dle biometricky, přírodní, 3D pohybující se spirály, jejíž síla dokáže jemným způsobem přivézt k dokonalé harmonii tělo , mysl i duši.

V čem je tak dobrá?

 • Pro mentální a tělesné zdraví
 • Artróza - aktivuje produkci kloubního maziva
 • Aktivuje látkovou výměnu - metabolizmus
 • Tiší bolesti kyčelních a ramenních kloubů
 • Přináší větší stabilitu páteři a celému kosternímu systému
 • Zlepšuje vyrovnávací funkci paměti plotének
 • Aktivuje plynulý tok lymfy/ aktivace imunity
 • Zajišťuje volnější pohyb kloubu, tím celkovou pohyblivost a pružnost
 • Rozpouští blokády, zlepší průtok energie
 • Zvyšuje koncentraci a reflexy
 • Uvolňuje nervové napětí
 • Urychluje prokrvení
 • Neutralizuje negativní dopady špatného životního prostředí, (elektrosmog - stres)
 • Odstraňuje poruchy spánku / zvyšuje každodenní energetický potenciál
 • Zvyšuje pevnost a tvrdost kostí, optimální účinek při osteoporoze
 • Působí při problémech s pohlavními orgány

Klasické masáže

Tento typ masáže zcela jasně pracuje s daným problémem. Klasická masáž totiž pracuje s bolestmi svalů a kloubů, takže buď se vám může kompletně uvolnit celé tělo anebo se** rozmasírují bolavé partie**. To je vhodné zejména v případech, kdy máte namožené svaly, zablokované obratle či zkrácené svalstvo v důsledku statického zaměstnání. Díky pravidelnosti absolvování návštěv se tyto problémy mohou odstranit a to dlouhodobě. Takže pokud máte třeba** problémy s bolestmi zad** a často se tzv. napravujete, tak toto vám odpadne, protože budete mít jednotlivé skupiny ve správné poloze a nebudou mít důvod se vychylovat. Výhodou této masáže je možnost přizpůsobit aplikaci dle daného problému klienta.

Účinek klasické masáže

Masáže se dají aplikovat dle daného problému.

Pomohou vám ulevit v různých částech těla a to zejména v oblasti svalů a kloubů, kde se rozmasíruje bolest a odblokují se problémy. Zároveň se vám prokrví daná oblast, čímž se revitalizuje daná část těla. Díky tomu se celkově uvolní napětí a odbourá se stres. Podpoří se i průběh lymfy, což pomůže k odvedení škodlivin ven z těla.

Čokoládová masáž

I když si pouze vzpomenete na čokoládu, tak se vám vybaví nejspíše slastné pocity. A nyní si představte, že vám bude daná hmota roztírána po těle. Díky tomu, že se využívá tato hmota v dostatečném množství, tak je masáž příjemnou procedurou, která evokuje hlazení. Kakaové boby, ze kterých je čokoláda, mají navíc schopnost vázat na sebe škodliviny, tudíž se vaše pokožka i očistí a celkově se vaše tělo detoxikuje.

Účinek čokoládové masáže

Hlavním důvodem je detoxikace organismu, kdy se vám z těla vytáhnou škodlivé látky. Navíc se vaše tělo obohatí o vitamíny a prvky jako je hořčík, vitamíny skupiny B, draslík a další. To vše vede k tomu, že pokožka je jemná, pevná, pružnější a zabrání se jejímu stárnutí. Po masáži máte navíc dlouhodobý pocit příjemnosti z efektu procedury.

 

Medová masáž

Med je další surovinou, která pomáhá detoxikaci organismu. Díky tomu, že se hmota roztírá po pokožce, dokáží vyplout na povrch škodliviny. Díky tomu se mohou odstranit i různé negativní složky, které jsou v těle uhnízděny i několik let. Roztírání hmoty je rovněž příjemné jako aplikace čokolády.

Účinek medové masáže

Opět dochází k detoxikaci a tím pádem z optimalizování vnitřního prostředí organismu. Zároveň masáž navozuje psychickou pohodu, je účinná proti bolestem hlavy, pomáhá při alergii, revmatických obtížích, žaludečních problémech, plísních a dalších specifikacích.

Reflexní masáž

Reflexní terapie využívá akupresurních bodů, z nichž nejvíce je zastoupeno na chodidlech. Odtud pak vedou jednotlivé cesty k daným orgánům a tkáním a zde se stimulují do správné funkce. Daná místa se totiž stlačují a tím se vysílá signál k místu, kde je problém. Následně se uvede do správné funkce. Výhodou této terapie je, že se nemusíte složitě převlékat, ale stačí jen působit na daná místa.Masáže

Účinek reflexní masáže

Záleží na specifikaci problému. Masáž může být léčbou i prevencí. Pokud jste někdy viděli mapu reflexních bodů, tak jistě víte, že se zde nacházejí místa, kdy se příznivě ovlivňuje oblast ledvin, jater, žaludku, ale také se ovlivňuje hlava, páteř, ramena, srdce a dalších částí těla. Akupresura má kořeny v asijské medicíně, která je mnohdy účinnější než západní, tudíž, pokud stále nemůžete najít vhodnou indikaci na váš problém, tak třeba vám pomůže** reflexní terapie**.

Masáž lávovými kameny

Tato metoda je velmi příjemná, protože se vám na tělo pokládají nahřáté lávové kameny. Kolem páteře je toto působení velmi příjemné, protože se nejen prohřívá, ale z kamenů vycházejí vibrace, které se dostávají až k vnitřním orgánům. Protože se navíc ovlivňují i energetické cesty, tak se váš zdravotní stav dostává do optimálního stavu.

Účinek masáže lávovými kameny

V tomto případě se pozitivně ovlivňují energetické dráhy, které napomáhají udržovat zdraví a harmonii organismu. Pokud jsou tyto cesty zablokované, tak nelze přijmout některé** léčivé účinky**. Zde se tedy nabízí terapie aktivace daných cest. Proto má masáž účinek i v případě problémů, které se třeba léčí léky (špatná funkce žaludku apod.)

Už máte vybranou svou masáž? U tohoto typu služeb nejde jen o účinek, ale i o to, že dokážete vypnout a své tělo nabít energií. Vzpruha vám pak pomůže k lepším výkonům, vaše zdraví bude silnější a vy se budete cítit lépe.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10622 (magazin-zdravi.cz#10025)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat