Relaxační a detoxikační masáže - Praha 6 a okolí

V dnešní uspěchané době je nutností najít si volné chvilky sám pro sebe a relaxovat. Nejen, že se zregeneruje tělo, také mysl a člověk se zbaví napětí, bolestí a stresu. Navíc se prokrví kůže, zlepší se krevní oběh a vyčistí kůže.

Jistě to znáte – ráno vstáváte většinou polámaní, nestihnete ani dopít ranní kávu či čaj a již spěcháte do práce. Hodiny se nezastavují, spíš to vypadá, že naopak zrychlují, a tak je váš žaludek o tom víc stažený, práce se nedaří, a po titěrných úpravách se vyskytnou další problémy, jež se musí neodkladně řešit. Nicméně jíst se musí, a tak s vyplazeným jazykem přiběhnete do jídelny či restaurace a s rychlostí blesku spolykáte svoji porci na talíři, aniž byste postřehli, co že to dnes bylo na oběd. Následuje rychlý přesun opět do kanceláře, kde už zvoní telefon a šéf, který má připomínky nejen k vaší práci, ale i k práci kolegy. Šibeniční termíny vás nutí zůstat v práci o něco déle, než je běžná pracovní doba a domů se tak vracíte později, znavení, ne zcela ve své kůži. Jenže nic nekončí, na druhý den, se pokračuje v dost podobném tempu, stejně jako ten další a další…

Rychlá doba nás nutí se ve všech směrech pohybovat taktéž rychle a není pak divu, že jsme bez vitality, síly, s bolestivými zády, hlavou a dalšími částmi těla. Proto je nutné si dopřávat chvilky jen pro sebe a pro maximální relaxaci. Nejlepší metoda, jak se stoprocentně uvolnit jsou relaxační a rekondiční masáže.

Relaxační a detoxikační masáže - Praha 6 a okolí

Rádi by jste si odpočinuli, relaxovali nebo máte potíže se zády a namoženými svaly z velké fyzické námahy? Chcete využít efekt masáží, ale nevíte koho přesně si vybrat? Pokud jste z Prahy 6 či okolí, můžeme vám doporučit masážní salon Veselý Pomeranč paní Mgr. Lenky Troupové. Salon Veselý Pomeranč najdete na ulici Jaselská 3, Praha 6 , hned u metra Hradčanská. Vybrat si zde můžete z klasické, sportovní, medové a Breussovy masáže. Samozřejmostí je i možnost zakoupení dárkových poukazů z výše nabízených masáží. Objednat se na masáž můžete telefonicky na čísle: +420 603 162 401, emailem: rezervace@veselypomeranc.cz nebo přes rezervační systém na webových stránkách http://www.veselypomeranc.cz/. Věříme, že s masáží v masérském studiu Veselý Pomeranč budete opravdu spokojeni jako mnoho klientů před vámi.

Dornova metoda a Breussova masáž

Breussova masáž je účinná metoda léčby, pokud máte potíže s páteří či bolestí zad. Pro celkové uvolnění bolestivé oblasti se používá třezalkový olej. Pro větší dlouhodobý efekt masáže se Breussova masáž kombinuje i s Dornovou metodou, což je technika při níž se páteř, obratle a klouby vracejí do své původní polohy.

Klasická a sportovní masáž

Tuto masáž nevyužívají jen sportovci, ale i lidé, kteří mají ztuhlé svalstvo např. kvůli sedavému zaměstnání či fyzicky namáhavou práci aj. Při masáži se věnuje pozornost namožené části těla (šíje, záda, ruce apod.), která se účinnými hmaty rozmasíruje.

Klasická masáž Praha 6 a okolí

Základ masérského umění a také základní druh masáže pro jak jednotlivé problémy, tak klasické uvolňovaní. Pokud budete na masáž pravidelně docházet, budete se cítit lépe, zlepší se kvalita vaší pokožky, odstraní se únava, bolestivé a ztuhlé svalstvo a částečně se tak i formuje postava.

Medová detoxikační masáž Praha 6 a okolí

Produkt pilných včeliček je nejen skvělé a chutné sladidlo, vhodné při nachlazení, ale také výborný detoxikační prostředek. Při speciální masáži spojené s medovým zábalem zbavíte kůži toxinů a nadbytečného mazu. Navíc budete maximálně zrelaxováni a odpočatí.

Baňkování Praha 6 a okolí

Moderní technika, která vám sice zanechá na zádech jistá skvrny podobné modřinám, avšak na druhou stranu perfektní uvolnění ztuhlých svalů, blokád a toxinů z těla. Baňkování je totiž i výbornou detoxikační metodou a úžasně pročišťuje krev.

Manuální lymfodrenáž Praha 6 a okolí

Speciální technika pro** stimulaci lymfatického systému** a tím pádem i k formování postavy, odstranění nadbytečných tuků, jedů a jiných škodlivin. Obvykle se tato masáž provádí pomocí přístroje, manuální je však o něco účinnější, jelikož je individuální.

Anticelulitidová masáž s baňkou Praha 6 a okolí

Zde jde, jak už název napovídá, o odstranění námi nenáviděné celulitidy. Metoda využívá všech dostupných poznatků o celulitidě a účinně s nimi bojuje. Vhodná je pro všechny majitelky nehezkých dolíčků, ale i těm, co je nemají jako prevence.

Těhotenská masáž Praha 6 a okolí

Speciální masáž určená pro nastávající maminky. Při těhotenství se klasická masáž neužívá, to však neznamená, že by těhotné byly zbaveny bolestí zad. Naopak a navíc oblast dolní části páteře je více namáhána, proto je jistě vhod každé mamince od jejích bolestivých svalů ulevit.

Ať zvolíte jakoukoli metodu, vždy byste po kúře měli po celý zbytek dne relaxovat, svalstvo zbytečně nepřetěžovat. Klidně si lehněte s knížkou do postele, s křížovkou k televizi anebo na lehátko na zahradu. Rozmasírované svalstvo je nutné zregenerovat. V jiném případě by mohlo ztuhnout a způsobit nepříjemné komplikace pohybového ústrojí. Vždy je také lepší se před masáží osprchovat, zvláště pak, jestli je léto a člověk se více potí. Jde o to, že do čisté pokožky se lépe vstřebávají účinné látky oleje a tak je i masáž celkově účinnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10628 (magazin-zdravi.cz#10058)


Diskuze a zkušenosti

Simona | 15.09.2015 21:40
Re: Relaxační a detoxikační masáže - Praha 6 a okolí Dobrý den, děláte i čokoládovou masáž? S.


Přidat komentář