Relax pro zdraví - koupelové oleje

Koupelová lázeň byla od nepaměti zpříjemňována nejrůznějšími přísadami – bylinnými i rostlinnými. Známá je také přísada medu a mléka. Moderní doba se nám snaží koupel „nabublat” i provonět, ale to si žádá důmyslnou chemickou laboratoř.

Uvolnění mysli a těla

Celodenní práce a stres vyžaduje pozastavení a spočinutí. Takové spočinutí nabízí koupelna, kde s oblibou provádíme očistný rituál. O to více se můžeme těšit na voňavou koupel provoněnou olejem, která nás dostane do pohody a potěší unavené tělo a mysl.

Koupelové oleje eshop - www.zdravavyzivahronov.com

Pokud toužíte vyzkoušet koupelové oleje a mít dokonalou pokožku, využijte koupelové olej z eshopu www.zdravavyzivahronov.com Tento eshop Vám nabízí** koupelové oleje značky Saloos,** které blahodárně působí již během koupele, při nít se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Tyto koupelové oleje celkově** regenerují pokožku** a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Vaši pokožku zanechají pružnou, pevnou a vláčnou. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. Navíc tyto koupelové oleje Vaši pokožku nádherně provoní.

Věříme, že budete spokojeni s nabídkou tohoto eshopu a využijete veškerý sortiment, který Vám nabízí. Nabídka je dopravdy rozsáhlá a vybere si zde i ten nejnáročnější zákazník.

Přírodní přísady z bylin a rostlin

Koupelová lázeň byla od nepaměti zpříjemňována nejrůznějšími přísadami – bylinnými i rostlinnými. Známá je také přísada medu a mléka. Moderní doba se nám snaží koupel „nabublat” i provonět, ale to si žádá důmyslnou chemickou laboratoř. A to není nic pravého pro naši pokožku, protože takové výrobky mají tendenci zbavovat ji ochranného lipidového filmu.

Správná koupě oleje

Na trhu se objevuje řada olejů, ale i tady platí zásada vybírat obezřetně podle složení. Minerální oleje, které se vyrábějí z ropy a tudíž neobsahují cenné láky, nebo oleje rafinované, které se však získávají při vysokých teplotách. Při výběru koupelového oleje bychom měli také dávat pozor na syntetické parfemace, syntetické konzervanty a barviva. Základem mohou být

Nezaměnitelné účinky pro lidský organismus

Ideální je, aby koupelový olej obsahoval olej lisovaný za studena. Při této technologii zůstávají zachovány všechny nezbytné cenné látky. Aby si pochutnaly i čichové smysly jsou do koupelových olejů přidávány i esenciální oleje, které dodají tu pravou vůni s nezaměnitelnými účinky pro lidský organismus.

Zbavení napětí a stresu

  • Zanechají vaši pokožku natolik hladkou, jemnou a vláčnou, že už nebudete potřebovat žádné pěsticí přípravky.
  • Zregenerujete svou pokožku, neporušíte její přirozený lipidový filtr a kožním problémům nedáte šanci.
  • Vaše pokožka bude hydratovaná a provoněná.
  • Koupelové oleje nepění a jsou vhodné i do vířivých van.
  • Koupelové oleje vás zbaví svalového i duševního napětí a umožní lepší vylučování toxinů z těla, což se může hodit i při kocovině…

Účinky léčivých rostlin

Všechny koupelové oleje se vyrábějí z pečlivě vybraných rostlin a čerpají tak z jejich blahodárných schopností. Účinky léčivých rostlin se předávají z generace na generace a využívá se jich hojně v aromaterapii. Setřeste ze sebe nervozitu koupelovými oleji z: červeného pomeranče, jalovce, mandarinky, růžového dřeva, ylang.. Pomozte unaveným nohám pomocí eukalyptu, heřmánku, jalovce, rozmarýnu… Ať už vyberete jakkoliv - potěšíte tělo i ducha.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10561 (magazin-zdravi.cz#5931)


Přidat komentář