Regenerační centrum

Regenerace těla je hledáním a nalézáním svého já. Zvlášť na jaře pociťujeme potřebu tělo očistit, zbavit nánosů zimy, nadbytečných kil, ulevit pokožce, která je z předcházejících ledových dnů zčervenalá a nesmírně citlivá. Toužíme po barvách a jasu.

Jak dodat tělu energii?

Jarní slunečná rána mají neskutečnou sílu, dodávají nám energii, optimismus a chuť do života. Parky a lesy jakoby oživly, děti i dospělí se vracejí do náruče matky přírody a užívají si krásných dnů a čerstvého vzduchu. Jakoby si lidé uvědomovali, že jaro je symbolem znovuzrození. Toto období je nejvhodnější na očistu a detoxikaci těla. Čerstvá jarní zelenina, bylinkové lektvary, vyvážená strava, dostatek kvalitního spánku a hlavně trošku více pohybu, dokáží nabudit tělo a dát mu pocit lehkosti. Díky těmto aktivitám se do lidského organismu vlévá neskutečná síla, jakoby živá voda. Tyto krásné a úžasné pocity se však nemusejí odrážet na našich tvářích a postavách. Formou pokusů a omylů se někdy snažíme podomácky vyrábět „zaručené životabudiče“. Opravdu není na škodu ulevit pleti maskou z nakrájeného ovoce a zeleniny a vaše ruce i nehty snesou podomácky vyráběné mastičky a olejíčky. Většinou neuškodí, ale také výrazně nepomůžou, jsou to vlastně jen takové výkřiky do prázdna.

Tak jako tělo potřebuje to své i naše pokožka volá po odpovídající péči.** Zdravá pleť, stejně jako vlasy a nehty** potřebují také to své, hýčkání a něhu kvalitními kosmetickými přípravky. Je nezbytné, aby všechny tyto procedury byly pod taktovkou někoho, kdo tomu rozumí a má zkušenosti. Protože by se naší marnou snahou mohlo stát, že svému tělu a vzhledu více ublížíme, než si pomůžeme. Také potkáváte ženy i muže, různého věku s mastnou pletí, nezdravé barvy, s účesy bez tvaru, na kterých je vidět, jak jsou vlasy zničené, polámané a podivných barev. Když pohlédnete na jejich ruce, popraskanou pokožku, neupravené nehty, když se podíváte co mají vlastně na sobě, to oblečení, které se k sobě vůbec nehodí. Materiál a barvy se perou se střihem a vůbec nesedí na postavě. Máte pocit, že tady zní silná kritika, silná slova? Zkuste si představit, že se na vás zrovna někdo dívá. Podívejte se nejprve na své nehty, nemáte na nich náhodou oprýskaný lak a co ta halenka, také už něco pamatuje a vaše vlasy z toho domácího barvení nejsou také v nejlepším stavu. Ano, často vidíme nedostatky na druhých a neuvědomujeme si, že i ostatní se na nás dívají svýma očima, že nás vnímají jako celek. Ale jaký?

Co udělat pro příjemný vzhled?

To nejdůležitější je mít dobrou náladu, nemračit se na druhé a mít chuť se sebou něco dělat. Pro takto připravené jedince je dobrým řešením návštěva regeneračního centra. Výhodou takové návštěvy je, že se dostanete do příjemného prostředí, kde se o vás postarají a hlavně to budou povolané ruce profesionála. Takové odborné služby dokážou odstranit vaše problémy a naopak vyzdvihnout vaše přednosti. Díky pestrému spektru nabízených procedur je pak čas, který chcete věnovat svému tělu a vzhledu, příjemným zpestřením vašeho dne.

Regenerační centrum

Klienti mohou získat informace o své barevné typologii, také to, co se hodí k jejich typu postavy nebo jaký účes by jim slušel. Díky kosmetickým službám, které zahrnují veškerou péči o pleť podle stavu pokožky, je pleť nejprve hloubkově vyčištěna a dostane se jí jemné masáži a výživného séra. Můžete se zde i zbavit zbytečných chloupků a chlupů, nechat upravit si obočí nebo dát trvalou na řasy. Kdo potřebuje, může využít možnosti masáže krku či dekoltu nebo třeba mikromasáže okolí očí, která je výborná proti únavě očí, otokům a kruhům pod očima. Stejnou péči zde dostanou i vaše ruce a nehty, v nabídce je např. francouzská manikúra, která dokáže vyzdvihnout přirozenou krásu nehtů, dále zpevnění vlastních nehtů pomocí gelu, který vypadá naprosto přirozeně a je vhodný i pro muže, můžete využít i nabídky nehtů umělých nebo jejich zdobení. Dekorativní líčení dodá vašemu obličeji krásu a atraktivnost. Aplikované kosmetické masky přírodního charakteru mají okamžitý účinek, díky jejich složení např. zelené řasy, kaviáru, rozchodnice růžové, dochází k oživení všech funkcí pokožky. Laboratorně zpracované přírodní látky vyhlazují pleť a navracejí jí mládí a sílu. Díky nim je pak pokožka hutnější a dochází k** vyhlazení nebo omezení vrásek**. Tuto kosmetiku je také možno zakoupit, stejně jako dekorativní, která je stejné kvality.

 

Co je to PIB?

Zase další neznámé slovo, se kterým si vždy nemusíme vědět rady. Zjednodušeně znamená vypadat dobře v dané situaci a na daném místě. Personal Image Book je souhrnem doporučujících informací a rad, týkajících se vzhledu klienta, určení jeho barevné typologie, vhodného odívání, ale také chování a vystupování. Kladem PIB je, že nezapomíná na styl a názory klienta. Díky tomu pak může být jeho osobnost harmonická a vyrovnaná a právě tyto vlastnosti tvoří tu správnou „image“.

Péče o ruce a nehty

Podíváme-li se na člověka, tak obvykle nejprve do jeho očí a pak náš zrak sklouzne na jeho** ruce a nehty.** A není opravdu jednoduché mít vždy pěkné, hladké, silné a lesklé nehty. Nehty někdy odrážejí náš zdravotní stav, nedostatek vitamínů a minerálů, někdy jsme podědili tvar, který se nám nelíbí. Existují i povolání, která dávají nehtům zabrat. Ale výmluva, že má někdo špatný tvar nehtů, že je má měkké a že se lámou, už dávno neplatí. Všechny tyto problémy, díky možnosti profesionálního ošetření, mizí. Klasickou manikúru upřednostňují muži, ženy si rády dopřávají modelované nehty z různých materiálů. Výhodou odborného ošetření je, že vlastní nehet není poškozen ani oslaben. Vysoce módní záležitostí je zdobení nehtů, to je opravdu úkol pro** nehtovou designérku**. Jemná a precizní práce s laky, kamínky a jinými ozdobami vyžaduje nesmírnou trpělivost a zručnost, výsledek však stojí za to.

Příroda koncentrovaná do ampulky

Rostlinné kmenové buňky, alantoiny, hexapeptidy, retinol, kvasnice, aj., všechny tyto látky jsou biologického původu. Díky svým vlastnostem dokáží pomoci člověku, revitalizují pleť, redukují množství vrásek, rozjasňují obličej, navracejí mládí a svěžest. Pomocí pleťových masek, vklepávání sér a mikromasáží, dostává pleť co potřebuje, ale každá tvář a typ pokožky vyžadují osobitý přístup a určitý typ kosmetiky, abychom předešli podráždění nebo nevhodným reakcím. Tuto diagnostiku podle stavu pleti nezjistíte sami, stejně tak asi neznáte ani všechny možnosti, které by vám mohly pomoci, protože vědci objevují stále nové a dokonalejší zdroje a využití přírody. Zde je pomoc a rada školeného odborníka nenahraditelná..

Návštěva** regeneračního centra** a využití možností, které dává, prospějí našemu vzhledu i náladě. S upravenou hladkou pletí, dokonalými nehty, hladkými nohami a do posledního knoflíku sladěným oblečením, jsme si regenerovali nejen tělo, ale i duši a snad i mile překvapíme naše okolí. Je příjemné o sebe pečovat a ještě příjemnější je, že to jde na nás vidět.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10590 (magazin-zdravi.cz#9882)


Přidat komentář