Profesionální masáže Praha 1 – centrum

Masáž je relaxační technika, která však má mnoho léčebných účinků. Kdo ještě nebyl nikdy na masáži, měl by tuto chybu co nejrychleji napravit, protože opravdu stojí za to.

Masáž je blahodárná pro tělo, ale i mysl a celkově zdraví jedince. Kdokoli pravidelně chodí na masáž, jistě potvrdí, že se celkově zlepšil jeho zdravotní stav a že i kůže je pevná, hebká a obecně se cítí lépe. Masáže jsou tak důležité, i když nejsou povinné, možná by s nadsázkou i měli. Lidé, jež pravidelně dochází na masáž jsou také obecně spokojenější a vyrovnanější.

Klasická masáž Praha 1

Základem masáží je klasická, běžná masáž, která je jakousi matkou většiny dalších masáží. Navíc každý správný masér se učí nejprve hmaty klasické masáže, takže ji perfektně zná. A ač jde možná na první pohled o jednoduchou techniku, je to úžasná metoda pro uvolnění, ale i zbavení se potíží s pohybem a tak dále. Je známo, že třeba běžné svalové bloky je možno precizní klasickou masáží odstranit takřka během krátké doby, nejlépe při každodenní návštěvě jednou po dobu pár dnů. Klasická masáž je skvělá pro zdraví celého těla. Dokonale prokrví pokožku, zbaví tělo nejen potíží se ztuhlostí svalů, ale také potíží s pokožkou, které se běžně vyskytují. Dobrou zprávu máme i pro ženy s celulitidou, protože klasická masáž, která je prováděna na inkriminovaných místech pravidelně, pak dost zmírní viditelnost pomerančové kůže. To je další skvělá zpráva, neboť také i přispěje k zeštíhlení. Klasická masáž je tak skvělou pro celkové zdraví těla.

Hloubková masáž – odstranění svalové bolesti Praha 1

Pokud vás dlouhodobě bolí svaly, což může být hned z několika příčin, namísto užívání volně prodejných tabletek se sytě růžovou barvou, zkuste zajít na masáž. Speciální technika, která je přímo cílena do hloubky, se zaměřuje na odstranění velkých svalových bolestí. Ty mohou mít různé příčiny, ale pojídáním léků jen tak nezmizí. Naopak speciální masážní technika může dost pomoci, zvláště v tom případě, když se nalezne rizikové místo, či ohnisko bolesti. To je dost důležité u této blahodárné techniky masáže, která pomáhá nejen sportovcům, ale i fyzicky pracujícím, či lidem, kteří zkrátka a jednoduše trpí svalovou bolestí. Obecně je bolest svalů jednou z velkých příčin dalších komplikací, což vede bohužel i zbytečně k dalším nepříjemnostem a především poněkud i zbytečnému přecpáváním se léky. Pouvažujte o této možnosti, než si zavaříte játra, ledviny a další důležité orgány v těle.

Těhotenská masáž Praha 1

Nastávající maminky často trpí bolestmi v křížové oblasti páteře, ale to neznamená, že si to mají nechávat pro sebe a že neexistuje žádná dobrá metoda, která je bolestí zbaví a přitom nenaruší plod. Klasické masáže nejsou vhodné pro nastávající maminky, ale speciální těhotenská masáž je směsicí hmatů a technikou, která je určena přímo pro těhotné ženy, aby jim tak ulevila, ale také nedošlo k ovlivnění miminka. Alespoň tou negativní cestou. Není moc dobrých technik, které těhotným uleví a uvolní bolesti, protože jsou obvykle založeny na účinných látkách, které ale mohou negativně ovlivnit plod. Přičemž ale těhotenská masáž není takovou metodou a perfektně a dokonale uvolní ztuhlost a bolest nejedné nestávající mamince.

Lymfatická masáž Praha 1

Lymfatický systém těla si je možno představit jako jakési odpadní potrubí, kanalizace v těle, jímž proudí to, co tělo nepotřebuje, čeho se zbavuje. Bohužel ale běžně tomuto segmentu v našem těle nepomáháme a ani nevěnujeme pozornost, takže pokud špatně pracuje, projevuje se to například únavou, otoky, většinou nohou. Dále také nenáviděnou celulitidou, ale i jinými potížemi s kůží, pletí, ale třeba i lámavostí nehtů, nebo vlasů a tak dále. Nevysvětlitelných potíží s tělem může být mnoho, a většina z nich, pokud nejsou extrémně vážná, souvisí právě s nedokonalým prouděním lymfatického systému. Speciální technika masážní, která cílí na lymfatický systém, jeho stimulaci tak, aby opět došlo ke správnému proudění, je lymfatická masáž. Je prováděna jak přístrojově, tak manuálně, obě jdou cílené a mají dobré výsledky. Hodně jsou spojovány také s hubnutím, jako podpůrná metoda ke zdraví a kráse.

Aromaterapeutická masáž Praha 1

Aromaterapie má obrovsky skvělé účinky na celkové zdraví. Znáte to všichni dobře – pokud něco voní příjemně, cítíte se dobře, pak jste spokojenější. Vůně má však tolik vlivů na lidské tělo, že můžeme být velice zajímavě překvapeni. Určité vůně vyvolávají v mozku určité reakce, které tak působí přesně v té oblasti, jak má. Aromaterapeutická masáž je skvělá technika, která spojuje v sobě nejen prvky běžné masáže, ale i vysoce relaxační techniky s hrou vůní. Stěží si jen tak dokážeme představit, jak skvělá je aromaterapie na tělo. Může uvolnit svalové napětí, ale i bolesti v kloubech. Hodně také aromaterapie s použití speciálních esenciálních olejů, pomáhá při nemocech s dýchacím ústrojím, zejména při užití eukalyptu. Problémy se spaním vyřeší meduňka a v zimním období skvěle prohřeje skořice a tak dále. Aromaterapie je perfektní technikou pro celkové uvolnění od stresu, napětí a obecně problémů psychických.

Mobilní masáž Praha 1

Pokud nemůže hora k Mohamedovi, musí přijít Mohamed k hoře. Zkrátka a dobře – pokud se nemůžete, nebo třeba i nechcete dostavit na masáž, přijede mobilní masáž i s masérem k vám. Je to dobré i pro zákazníka, který má přece jen ostych, když má být dost odhalen. Proto je dobré, že může být v prostředí, které dobře zná, tedy u sebe doma a masážní salon přijede přímo k němu. Tuto možnost vám také dnes mohou běžné salony nabídnout. Mobilní masáž je poměrně nová služba v nabídce, která si rychle získala svoje místo na světě a tak se dál směle nabízí. Výhodou je také to, že nemusíte nikam docházet a po masáži odpočíváte doma.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id29589 (ck#564)


Přidat komentář