Přírodní produkty - aloe vera

Přírodní doplňky stravy jsou v dnešní době vynikajícím pomocníkem na cestě za zdravím, k doplnění potřebných látek, udržení si vitality a celkově k tomu, abychom byli fit do vysokého věku. Jen je třeba vybrat si ty pravé.

Přírodní produkty na cestě za zdravím

Přírodní doplňky stravy nejsou léky, ale přesto jsou pro lidské tělo velmi důležité. Zvláště v období nemocí a zvýšené zátěže organismu.** Přírodní doplňky stravy** totiž umějí do těla dostat ty** živiny**, které mohou v dlouhodobém měřítku zdravotně velmi prospět, a právě vyvážená výživa již na úrovni buněk je klíčem k životu bez nemocí. Doplňky stravy pomáhají překlenout také určité nedostatky výživy, vzniklé nemocí nebo nevhodným stravováním. Nebo naopak pomáhají v době zvýšené potřeby vitamínů a minerálů. Jsou tedy vhodné pro sportovce, kteří podávají vysoké výkony, stejně jako pro budoucí maminky, které nosí další život a potřebují dodat svému dítěti živiny.

Aloe vera

Říká se, že Aloe vera je jedním z nejúžasnějších a také nejvšestranněji léčivých darů přírody. Botanicky patří do čeledi liliovitých a nejlepší podmínky pro pěstování má v subtropických a tropických oblastech. To nejcennější se nachází uvnitř Aloe vera, jde se o tekutý gel nebo šťávu, který se nachází uvnitř listů. Ty se sklízejí ručně až po 4 letech pěstování, kdy rostlina dosahuje až 1 metru, šířka listu je kolem 15 centimetrů. Gel z Aloe vera obsahuje více než** 200 významných složek.** Tyto složky působí zajímavým způsobem. Mohou působit jako** celek**, nebo zásluhou adaptogenní vlastnosti aloe vera mohou působit tak, že každý jedinec si z léčivé látky vezme jen to, co zrovna jeho tělo potřebuje.

Co v Aloe vera najdete?

Jak jsme již zmínili, aloe vera se skládá z 200 účinných látek, zde si ukážeme jen ty nejdůležitější, které lidské tělo využívá nejčastěji.

Enzymy v Aloe vera

Bez enzymů by lidské tělo nebylo schopné fungovat.Gel z Aloe Very v sobě obsahuje enzymů celou řadu. Enzym bradykináza pomáhá snižovat zánětlivost a také bolest.** Enzymy aloe vera** umí i odstraňovat mrtvou tkáň a léčit popáleniny. V případ brzkého použití je léčby až tak účinná, že nezůstanou ošklivé jizvy. Stejné enzymy umí léčit akné, vyrážky, ekzémy, ale pomáhají například i při lupence, kde obnovují zdravou kůži těla. K dalším enzymům patří trávicí enzymy, které významě pomáhají lidem s trávením a s problémy zažívání celkově.

Antrachiony v Aloe vera

Jde o látky, které se nacházejí hned pod vrchní slupkou listu a mají výborné antibakteriální a antivirové vlastnosti a také působí proti bolesti.

Minerály v Aloe vera

V aloe najdete vápník, sodík, draslík, mangan, hořčík, měď, zinek, chrom a selen.

Saponiny v Aloe vera

Jde tzv. mýdlové substance, které tvoří až 3% gelu aloe vera. Výborně pomáhají při detoxikaci organismu, mají antiseptické účinky a umí pomoci i s bakteriemi, viry, plísněmi a infekcemi vyvolanými kvasinkami. Aloe významně pomáhá s léčbou kandidóz, a aftů.

Aminokyseliny v Aloe vera

aloe vera najdeme až 20 aminokyselin, které jsou nezbytné pro fungování lidského organismu a sedm z osmi esenciálních aminokyselin, které si organismus nedokáže vyrobit sám.

Vitaminy v Aloe vera

Dá se říci, že v aloe najdete snad všechny vitamíny. K důležitým patří zejména vitamín D, A, C, E, také B12.

Kyseliny v Aloe vera

Aloe obsahuje zejména mastné kyseliny, kyselinu salycilovou, které působí protizánětlivě a napomáhají hojení.

Účinné produkty z Aloe vera

Velmi účinné jsou gelové nápoje Aloe Vera německé značky NWA. Obsahují kolem** 92% Aloe vera** a zbývající procenta jsou doplněna dalšími účinnými látkami. Najdete tak v nabídce Aloe vera s vitamínem E a kloubní výživou, tedy s glukosaminem, chondroitinem a MSM, což je preparát určený pro každého, kdo má problémy s klouby a také pro sportovce, tanečníky a vlastně každého, kdo silně zatěžuje klouby. Aloe Vera gel broskev, což je čistý přírodní gelový nápoj s 95% Aloe vera a vitamínem C určený zejména pro děti, ale i pro diabetiky. Další z gelů je obohacen o** květový med** nebo o kopřivu. Všechny tyto gely mají detoxikační účinky, podporují imunitu, snižují cholesterol i vysoký tlak, pomáhají při všech druzích otoků, nemocech kůže a také upravují zažívací systém.

Aloe vera v kosmetice

Z kosmetických produktů je nabízena řada pro děti i dospělé. Všechny tyto produkty mají opravdu vysoké procento Aloe vera a jsou doplněny o další účinné látky, které zvětšují účinnost produktu. Produkty lze podle potřeby zakoupit jednotlivě nebo jako kompletní set, který je vždy výhodný svou cenou. V nabídce najdete tělová mléka, krémy, sprchové gely, pěny, šampony, nebo péči o zuby. Zajímavé jsou i přípravky určené pro opalování a solária.

Přírodní produkty

Kromě Aloe vera existuje ještě celá řada přírodních produktů, které mají vysoké účinky na lidský organismus. Patří sem probiotika, která ozdravují zažívací systém a účinně pomáhají s ženskými problémy. Opomenout nelze ani Colostrum, které je získáváno z prvního kravského mléka po narození telete. Je bohaté na imunoglobuliny, aminokyseliny, vitamíny, minerály, růstové faktory, enzymy a mnohé další látky, které pomáhají léčit i podporovat léčbu různých bakteriálních, zánětlivých i jiných onemocnění. Colostrum pomáhá také při redukční dietě. Za studena lisované oleje jsou to nejlepší, co nám bylinky nabízejí. Pomáhají vnitřně i zevně. Bobule Acai jsou dalším přírodním produktem, který si zaslouží více pozornosti. Jeho účinky jsou všestranné a naprosto vynikající. Jen je třeba dávat pozor, kde produkt kupujete. Opravdu účinné produkty z přírody koupíte jen ve speciálních prodejnách. Nikdy v hypermarketech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10649 (magazin-zdravi.cz#10242)


Přidat komentář