Přírodní bylinné produkty - nákup online

Užíváte často léky a jejich vedlejší účinky Vám znepříjemňují život? V takovém případě vyzkoušejte bylinky. Nemají nežádoucí vedlejší účinky a působí přímo na buňky v těle. Jsou ideálním prostředkem pro navození fyzické i psychické pohody.

Bylinky jsou odnepaměti využívány jako jedinečný zdroj léčby. Zdají se vám neúčinné, protože neobsahují nutnou chemii jako léky? V tom je ale právě kámen úrazu. Mnoho lidí totiž touží své zdravotní problémy vyřešit rychle. Ovšem rychlá úleva od bolesti či jiného zdravotního problému formou chemických léků může být zrádná. Skutečnost, že opravdu docela rychle pomohou odstranit konkrétní problém, však může skrývat jistá nebezpečí. Tím jsou vedlejší nežádoucí účinky a navíc mohou vyvolat silnou závislost.

Naproti tomu přírodní produkty sice působí pomaleji než chemické léky, ale tím, že působí přímo na buňky v těle, zaměřují se na samotnou příčinu zdravotních potíží. Proto jsou vhodné jak na potíže uvnitř těla (např. problémy se zažíváním, se žlučníkem apod.), tak i na vnější poruchy (např. ekzémy, vyrážky apod.) Navíc působí bez vedlejších účinků a tělo se nemusí zbavovat nepřírodních látek, které se do těla dostanou formou léků.

Vydejme se nyní na malou procházku vůněmi bylinek a jejich opojnými účinky.

Nyní vás už ale blíže seznámíme s bylinkami a jejich blahodárnými účinky.

Bylinky – účinky

Už jsme nadnesli, proč jsou byliny účinné pro vaše zdraví. Uděláme si ale ilustrativní příklad. Pokud máte nějakou hmotu, tak když k ní dáte něco, co jí je podobné, nebude reagovat podrážděně a snáze s daným typem splyne. Pokud jí ale dáte něco, co není z její podstaty, tak možná zareaguje pod tlakem účinku daného prostředku, ale rozhodně to pro ni nebude přirozené. O čem se zmiňujeme? Nabízíme vám příklad rozdílu mezi lékem a přírodním produktem. Pokud máte léky, které jsou plné umělých složenin, sice vám pomohou od problému, protože k tomu jsou vynalezené, ale často je to v podstatě násilnou formou, kterou tělo chtě nechtě musí přijmout. Pokud se ale jedná o přírodní produkt, který vychází z podstaty stejné jako tělo, tak organismus s ním lépe splyne. Přírodní produkty jsou skutečně vyráběny na přírodní bázi, vždyť takové zkušenosti sbírá lidstvo už mnohá staletí. Tzv. báby kořenářky vždy moc dobře věděly, co dokáže ulevit a není tomu jinak ani dnes. Například i dnes lidé sahají po přírodních prostředcích, když jim ty chemické nestačí. Je třeba častým jevem, že pokud někdo trpí bradavicemi a nepomůže mu třeba opakované vyjmutí lékařem nebo potírání příslušným lékem, tak na řadu přijde česnek naložený v octu a bradavice zmizí. Podívejte se proto, co vám bylinky nabízejí za řešení.

Bylinky – řešení problémů

Zde si přiblížíme několik problémů, které lidé řeší a kde mají bylinky nezastupitelnou roli. Například je známo, že pokud někdo jí velké množství vajec, které jsou bohaté na cholesterol, ale ve velké míře pojídá i rajčata, tak se mu hladina cholesterolu nezvyšuje. Podívejte se tedy jaké problémy můžete řešit pomocí přírody.

Pokožka, nehty a vlasy

Toto jsou povrchové části těla, nebo i tzv. deriváty, které potřebují speciální výživu, třeba pomocí zinku. Pokud máte poškozené nehty, tak zpravidla máte problémy i s vlasy. I taková kůže dostává zabrat a celkově je zapotřebí tyto části posílit. Bylinkové preparáty dokáží usměrnit hladiny vitamínů v těle tak, že se vám zpevní a vyčistí nehty a vlasy budou odolnější.

Psychika

Psychická rovnováha je velmi podstatná, proto využijte bylin, aby vám zklidnily nervový systém a navodily celkovou pohodu. V takovém případě je třeba dobrá třezalka, která dokáže pomoci i s mírnějšími depresemi.

Srdce a cévy

Velmi důležité orgány těla. Pokud máte problémy s dýcháním, je třeba tyto systémy posílit a pročistit. Bylinky dokáží uklidnit váš tep a srdeční činnost a dostanou vás více do pohody.

Střeva a metabolismus

Střeva je nutné jednou za čas vyčistit, protože se zde nachází velmi mnoho odpadu, který se nemusí vždy dobře zpracovat, pokud jste například ve stresu. Střeva jsou čistící složkou těla, proto si je jednou za čas důkladně pročistěte. Je to dobré i kvůli prevenci rakoviny, ve které bohužel naše země vede. Bylinné preparáty vedou často k úpravě metabolismu, což se může projevit úpravou tělesné váhy.

Klouby

Další oblast, která je podstatná, protože bolavé klouby znemožňují pro zdraví tak prospěšný pohyb. Zde pomáhá třeba složka obdobná želatině. Klouby a chrupavky jsou hned odolnější, je ale nutné ji doplňovat pravidelně.

Vyzkoušejte bylinky, které se vám nabízí. Nechte se inspirovat zajímavými zkušenostmi lidí, kteří místo klasické medicíny vyzkoušeli dary přímo z přírody. Možná budete sami překvapeni, a to z Vás nemusí být nutně bába kořenářka...

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10652 (magazin-zdravi.cz#10249)


Přidat komentář