Péče o pleť a tělo

Všude kolem nás se stále hovoří o tom, že bychom o sebe měli pečovat. Jak to ale dělat, aby to mělo ten správný účinek? V první řadě je zde voda a hygiena, což je ta nejůležitější věc vůbec.

Všichni chceme být krásní a toužíme potom se líbit. K tomu, abychom docílili co nejlepšího vzhledu potřebujeme nějakého odborníka, který by nám s tou úžasnou vizáží pomohl. Pokud toužíme po dokonalém servisu, je nejlepším způsobem vyhledat si některý z kosmetických salónů.

Péče o pleť a tělo

Kadeřnictví

V daném kadeřnictví se zabývají veškerou péčí o Vaše vlasy. Můžete si zde pořídit prodloužení vlasů (Bonding, Ceratin, Pásky). Tyto metody jsou vhodné jak na zhuštění Vašich vlasů či barevné melírování, tak rovněž ke společenským účelům. Při těchto metodách zde používají pouze vlasy přírodní. Také Vám zde vytvoří speciální rasta copánky, pomocí nichž se budete cítit exoticky. ** **

Kosmetika

Mimo jiné Vám ve studiu provedou dokonalou kosmetiku. Potřebujete-li například trvalou na řasy, nebo máte problémy s opary, vráskami a akné, mají zde k dispozici laser, který Vám s těmito problémy pomůže. Také jsou zde vybaveni na tetování a to speciálním tetovacím strojkem, kterým vytvoří tetování buďto dočasné nebo trvalé. Motivy tetování si můžete buďto vybrat z těch, které mají k dispozici, nebo si navrhněte své vlastní a podle něj se Vám obrázek vytetuje. V dnešní době je velmi oblíbeným druhem zkrášlování také pearcing, který zde aplikují také a to v obličeji a na břiše.

Ve Studiu Sára mají také k dispozici přístroj NEW SKIN - Mikro dermabraze. Toto ošetření se aplikuje pomocí korundových krystalů a vákua. Metoda se využívá k vyhlazení pleti, odstranění vrásek, komedonů a nečisté pleti. Dále také k odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, vylepšení vzhledu pooperačních jizev a také jizev vzniklých po akné a striich. Ošetření tímto přístrojem zaručuje celkové omlazení a také prevenci stárnutí.

Manikúra

Také** manikúra** je zde na dokonalé úrovni a proto si zde můžete v klidu užít** parafínové zábaly a péči o Vaše ruce**. V nabídce také nechybí P-shine, prodlužování nehtů a velmi oceníte také nehtový design. V tomto salónu se o Vaše ruce postarají profesionální manikérky, které vlastní potřebné certifikáty a to také právě na nehtový design. ** **

Pedikúra

Rozhodnete-li se pro pedikúru, nenechte si ujít parafínové zábaly a nehtový design. Tím prožijete dokonalou péči o Vaše nohy. V tomto salonu nabízejí klasickou mokrou pedikúru a také lázeňskou pedikúru. V létě také aplikují chladivý a osvěžující zábal. Dále Vaše nehty na nohou upraví leštěním nebo také lakováním a to buď klasickým a barevným a také francouzským lakováním a zdobením. Také Vám zde poradí při všech možných problémech, jakými mohou být kuří oka, bradavice, plísně nebo také problémy s nehty. Doporučí Vám vhodné ortopedické pomůcky nebo krémy pro domácí péči. ** **

Solárium

Perfektní opálení je pro mnohé z nás tím nejdůležitějším a proto také hojně navštěvujeme různá solária. Studio Sára má k dispozici solárium Soltron X-60 Turbo Power. Toto solárium má vyšší výkon, což znamená optimálnější opálení. ** **

Přístroje

Studio Sára má při své práci k dispozici přístroje, kterými jsou: Beautytek, Beautytek avita Plus by medilab, Beautytek-light a REVIDERM Skin Peeler. Všechny tyto přístroje zde na Vás čekají, aby Vám mohly pomoci s Vašimi problémy, ať již to jsou problémy s pletí či celulitidou apod.

Jak o sebe pečovat?

Všude kolem nás se stále hovoří o tom, že bychom o sebe měli pečovat. Jak to ale dělat, aby to mělo ten správný účinek? V první řadě je zde voda a hygiena. Hygiena je dobrá věc, ale zase na druhou stranu by se nemělo nic přehánět. Sprchovat bychom se neměli příliš často, mám na mysli několikrát denně, neboť tím velmi trpí naše pokožka. Tu bychom měli po každém sprchování hydratovat dostatečným množstvím tělového mléka. K tomu, aby byla naše kůže hydratovaná, nám pomůže dostatečný příjem tekutin a také zařazení ovoce a zeleniny do našeho jídelníčku. Nejlépe se naše buňky regenerují přes noc a proto je zde na místě, používat na noc krémy. Pokud si myslíte, že když použijete více přípravků najednou, bude to mít větší efekt, tak se mýlíte. Více přípravků aplikovaných na sebe může Vaši pokožku naopak podráždit. Krémy si nevybírejte podle ceny a značky, ale daleko více sledujte, jestli obsahují potřebné věci, jakými jsou vitamín C, protivráskovou formuli, jakou je například retinol.

Dále je zde otázka peelingů, které obsahují hrubé částečky. Pokud je používáte často, může to Vaší pleti naopak uškodit. Všeobecným pravidlem je používat peeling 2x týdně. Máte-li však pleť mastnou, můžete jej používat až 4x týdně. Oproti tomu pokud máte pokožku suchou, používejte peeling pouze 1x týdně. Příjemným oživením Vašeho peelingového krému může být pár kapek citrónové šťávy.

Při péči o naši pleť je potřeba dodržovat tři základní kroky, kterými jsou čištění, tonizace, hydratace a výživa. Výživné čistící mléko dokáže dokonale rozpouštět líčidla, uvolní nečistoty z hloubky pórů a zároveň dokáže krásně změkčit zrohovatělou vrstvu kůže a odstranit odumřelé buňky. Další je na řadě tonikum, které Vaší pleť dočistí, zklidní, zjemní a připraví ji na příjem aktivních látek do hlubších vrstev pokožky, které následují po krému. Výživa Vaší pokožky je velmi důležitá k tomu, abyste si mohli udržet mladistvý a zdravý vzhled. Dále také obnovuje přirozené funkce pokožky, zamezuje vzniku vrásek a zabraňuje vysušení. Vaše pokožka bude díky tomu velmi jemná, svěží a zářivá.

Podíváme-li se na péči o své tělo, musíme si přiznat, že nás čeká spousta práce. K tomu, abychom vypadali krásně, je nutno si uvědomit, že naše tělo je jediné, které máme a tak bychom mu měli věnovat alespoň chvíli denně. Bude nám tomu stačit pár krémů a mastiček. Masážní lázně na nohy také nejsou příliš drahé a všichni dobře víme, že by si je naše nožky, které nás denně nosí kilometry, zasloužily. Proto pečujme o svá těla a dávejme jim na jevo svou lásku, protože kdo by nás měl mít rád více než my sami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10581 (magazin-zdravi.cz#9819)


Přidat komentář