Oční optika - Praha

Oční optika je místem, kde si můžete nechat změřit zrak, můžete si zde také vybrat nové brýle či si koupit kontaktní čočky. A nejen to, najdete zde vše, co je pro péči o brýle a kontaktní čočky potřeba.

Všichni lidé občas zajdou do optiky. Někteří proto, že potřebují sluneční brýle na dovolenou. Jiní proto, že mají zdravotní problémy a potřebují tak brýle dioptrické. V optice se však nedají koupit pouze brýle, ale také jiné pomůcky, které si přiblížíme v tomto článku.

Brýlové čočky

Nabídka brýlových čoček je velmi široká, přičemž si můžete vybrat buďto brýlové čočky od českých nebo zahraničních firem. Navíc si můžete vybírat z mnoha dostupných materiálů, což Vám dá možnost rozhodnout se, jaký materiál je nejvhodnější pro Váš život, na výběr tak máte plast, minerál, polykarbonát a trivex. Kromě toho, že máte na výběr podle materiálu, můžete vybírat rovněž podle účelu jejich použití, jako jednoohniskové, multifokální, bifokální a pracovní. Brýlové čočky mají mnoho podob. Existují ztenčené, sluneční, dioptrické, samozabarvovací a také čočky, které jsou opatřeny antireflexní úpravou. K tomu všemu Vám v této optice vytvoří pomocí speciálního programu náhled vzhledu čočky ve Vámi vybrané obrubě. A nemusíte mít strach, neboť čočky zde zabrušují pouze profesionálové a to vše přímo na místě.

Kontaktní čočky

Kontaktních čoček je na našem trhu obrovská spousta a kontaktní čočky většiny firem si můžete vybírat dle svého vkusu. Najdete kontaktní čočky sférické, torické, bifokální i barevné, které změní barvu Vašich očí. Aplikaci kontaktních čoček Vám předvede opět profesionální optometrista a při první prohlídce Vám věnují zdarma zkušební pár a také všechny potřebné pomůcky, které jsou k ošetření kontaktních čoček potřeba. Je také potřeba říci, že si v této optice stálých klientů velmi váží a tak, pokud mezi ně patříte, můžete si vše objednat pohodlně přes internet nebo pomocí SMS. A navíc, všechny Vaše pravidelné kontroly jsou také zadarmo. Jak jsme zde již zmínili, kontaktní čočky potřebují ke své péči několik propriet a tak si vše od roztoků, zvlhčovacích kapek, přes pouzdra až po kleštičky na kontaktní čočky můžete také zakoupit.

Brýle čili brýlové obruby

optikách mají široký výběr brýlových obrub a to v širokém cenovém rozmezí. Najdete zde brýle od známých značek, které jsou v dražší cenové kategorii až po méně známé značky, a ty jsou cenově dostupnější. Na druhou stranu neznamená, že když jsou brýle od neznámých výrobců, že by nebyly kvalitní. Všechny brýlové obruby zde dokonale prověřují a kontrolují. Samozřejmostí je rovněž servis brýlí, které si zde zakoupíte. Vyberete-li si vrtané obruby, jsou zde ochotni Vám do nich zhotovit žádaný tvar.

Chcete sluneční brýle?

Sama velmi dobře vím, co to pro člověka, který má špatný zrak, znamená kupovat si sluneční brýle. V mnoha případech je to neřešitelný problém, neboť ne všechny optiky jsou ochotny nechat zhotovit sluneční dioptrické čočky. A v této optice sluneční dioptrické čočky přesně podle Vašich hodnot zhotoví.

Potřebujete brýle spravit?

Ani toto není problém, neboť optiky poskytují pro všechny své zákazníky běžný servis, do něhož je zahrnuto vše od výměn šroubků, letování, lepení až po tvarové úpravy. Máte-li s brýlemi větší problém a jejich oprava vyžaduje náročnější zásah, je lepší probrat vše při osobní konzultaci. Není pro ně žádný problém Vaše brýle zhotovit urgentně, na čemž je možno se domluvit také.

Brýle dneška

V dnešní době berou lidé brýle jako módní doplněk. Já za sebe mohu říci, že kdybych brýle nenosila od svých dvou let, tak bych možná také patřila mezi lidi, kteří brýle nosí jen tak, pro dobrý pocit. Díky tomu, že se na tuto problematiku mohu podívat z té druhé strany, musím podotknout, že nosit brýle není až zase taková legrace. Vadí při sportu, spát se s nimi nedá. V létě padají z nosu, neboť se potíte a v zimě se zase mlží při přechodu ze zimy do tepla. A co dodat na závěr? Snad jen to, že sebedražší brýle Vás neuzdraví. A tak Vám všem přeji, ať brýle nikdy nepotřebujete a pokud ano, tak pouze ty sluneční.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10609 (magazin-zdravi.cz#9994)


Přidat komentář