Masáže a péče o tělo - Praha 7

Nechat se hýčkat a zkrášlovat, to potřebujete nejen kvůli kráse fyzické, ale také proto, abyste měli vzpruhu i na duši. Navštivte proto kosmetický salon, kde se o vás budou starat.

V dnešní uspěchané době potřebuje každý péči. Ta se týká nejen toho, že budete krásnější, ale také tím, že se o vás někdo bude starat, pak budete mít lepší pocit i po psychické stránce. Různé kosmetické procedury totiž neslouží jen k tomu, abyste vyšli krásní, ale také mají tu moc, že se budete cítit svěží, uvolnění a odpočatí za relativně krátkou dobu. Proto salony dnes nenabízejí jen klasickou kosmetickou péči, ale řadu pěstících služeb jako jsou třeba** masáže** nebo jiné metody. Pojďme se na ně podívat více do hloubky.

Kyslíková mezoterapie

Jestlipak víte, co pomáhá trvale mladému vzhledu pleti. Je to kyslík. Taková Madonna sama přiznává, že za jejím mladistvým vzhledem stojí právě tento prvek. Jak ale působí metoda v praxi. Ošetření pomocí kyslíkové terapie je založeno na té bázi, že se vám do pleti vpravuje 95% koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem. Jedná se o formu roztoku, který díky svému složení dokáže vyvolat okamžitou vzpruhu za pomocí energie, kterou pokožka dostane. Okysličené sérum pak způsobí, že se obnovují buňky, které již nebyly tak aktivní a tím pádem byla kůže zašedlá a povadlá. Snadněji se tak vyplní vrásky a napne se pleť. Ta je posléze jemnější a heboučká. Výsledky vidíte už po prvním ošetření, ovšem účinek potrvá ještě dalších 3-5 dnů, kdy se opakování pomocí této terapie zintenzivní výsledky.

Masáž celého těla

Vyberte si oblast, která vás trápí a nechte si ji uvolnit. Nebo se zbavte stresu a nechte se hýčkat po celém těle. Tento typ masáže dokáže zacílit na dané problémy a tím pádem se odstraní i hluboko uložené komplikace.

Masáž těla horkými mušlemi

Už podle názvu si můžete domyslet, že se jedná o proces, který zavání exotikou. A také se budete cítit, jako byste byli exotickém ostrově. Celý proces probíhá dvě hodiny, kdy se vás masér dotýká horkými mušlemi, ošetřuje vás peelingem s krystalky cukrové třtiny, pak se použijí zvláčňující kokosové oleje na hydrataci pokožky prvotřídními kokosovými oleji a aplikuje se celotělový zábal s aplikací kokosového másla. Tato metodika má mnoho účinků. Jednak vaše tělo zkrášlí, ale také vás vzpruží na duši, protože se budete cítit tisíce kilometrů daleko. Po těle se vám totiž bude střídat pocit svěžesti a tepla a navíc budete vnímat vůni kokosu.

Ošetření obličeje horkými mušlemi

To samé se týká i ošetření obličeje touto metodou. Díky střídání tepla a studena mušlí dochází k terapeutickému efektu, kdy se zbavíte nejen napětí, které se často odehrává v hlavě, ale také se vám zregeneruje pleť, protože se vzpruží. Zároveň vnímáte ještě více intenzivněji ony vůně, protože jsou blíže vašemu čichovému ústrojí.

www.harmonie-kosmetika.cz

Světelná terapie

Taktéž nazývána chromoterapie. Tato metoda je založena na principu působení infračerveného světla, které pomáhá při čištění těla. Z pleti se odstraňují toxické látky, eliminuje se riziko kornatění cév a nemocí tepen, stimuluje se metabolismus, podporuje se odstraňování nebezpečných toxinů v buňkách (např. karcinogenní látky), podporuje se mízní systém a tím pádem se zbavujete otoků. Díky ošetření dostane vaše pokožka větší stabilitu a tím pádem se dostane do lepší formy. Bude vypnutější, s lepší barvou a** zabrání se rychlému procesu stárnutí**.

Masáž horkými lávovými kameny

Tato metoda je velmi relaxační a účinná hned z několika hledisek. Jednak vaše tělo prohřívají ony nerosty, které se aplikují na příslušná místa. Pak se také odstraňuje bolest, která je hluboko uvnitř těla, protože kameny mají tu sílu, že vás prohřejí až k orgánům a zároveň pomohou ke koordinaci vnitřního stavu orgánů.

Indická antistresová masáž hlavy

Víte, kde se nejvíce koncentruje stres. Zkuste se zamyslet, jaká místa si mnete, když jste nervózní. Ano, je to oblast hlavy. Proto existuje speciální metodika, jež pomůže odstranit napětí přesně z této plochy a tím pádem se uvolní celé vaše tělo. Díky speciálním dotekům a tlakům na tuto horní část se totiž postupně dostáváte do lepší pohody a tím pádem budete více ve formě.

Kosmetická lymfodrenážní masáž

Lymfodrenáž je rozproudění odpadního systému. K čemu je ale lymfodrenáž dobrá? Hlavně dámy bude zajímat, že odstraňuje celulitidu. Tímto způsobem se detoxikuje celé tělo. I to podstatné pro váš lepší pocit a také pro to, abyste se cítili lehčí. Navíc, když se tělo zbaví toxinů, tak se snáze odbourají i negace, které způsobují větší náchylnost k nemocem. Proto je dobré, když bude vaše tělo zbaveno těchto vlivů.

Ošetření pleti

Péče o pokožku na obličeji je nesmírně důležitá, protože v této části je kůže obzvláště citlivá. Díky tomu, že se jedná o místo, které má spousty specifikací, ať už to je typ pleti nebo problémy jako je akné nebo starší kůže. K tomu slouží příslušné aplikace, ale také speciální terapie jako péče vibračními krystaly.

Odstranění celulitidy

K odstranění celulitidy nemusí sloužit jen lymfodrenáž, ale také různé zábaly a kosmetické přípravky, které pokožku zjemní a vyhladí. Díky tomu se pak lépe udržuje daný efekt.

Speciální péče o tělo

Nejen pokožka na obličeji se pěstí podle toho, jakou má charakteristiku. I kůže po celém těle může být pěstěná podle toho, jaký má charakter, problémy a podobně. I kůže na těle potřebuje vyhladit, zpevnit a být sametová, aby byla svěží a mladistvější. K tomu slouží různé zábaly a techniky, které dokáží tělo vzpružit po povrchu i zevnitř.

Už víte, co si vyberete? Dbejte na své potřeby, typ kůže a také na to, jaké máte problémy. Péče o celé tělo vám pomůže z více faktorů, proto si ji jednou za čas dopřejte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10638 (magazin-zdravi.cz#10142)


Přidat komentář