Manuální lymfodrenáže - Frýdek-Místek

Manuální lymfodrenáž je v poslední době velmi oblíbeným druhem masáže a to zejména proto, že má skvělé účinky na celé naše tělo. Hlavním důvodem, proč ženy a dívky podstupují manuální lymfodrenáž, je získání krásnější postavy.

O dokonalé postavě toužíme téměř všichni a není to již pouze otázka žen, dnes již chtějí vypadat skvěle také muži. K tomu, aby byla naše postava perfektní, je potřeba změnit celý svůj životní styl a začít zdravě jíst, dostatečně odpočívat a také pravidelně sportovat. A k tomu všemu je možno chodit také na masáže, které Vás zregenerují a nastartují Vaše tělo na další práci.

Manuální lymfodrenáže

Manuální lymfodrenáž je druh masáže prováděné rukama, která má za úkol hlavně zvýšit a obnovit oběh lymfy, což je nažloutlá tekutina, podobající se krevní plazmě. Každý člověk má ve svém těle litr této vzácné tekutiny, a pokud se stane, že je tok lymfy zpomalen, začneme vnímat jisté příznaky. Těmito příznaky jsou oteklé kotníky, prsty, také vzniká daleko více celulitida a naše kůže začne být skvrnitá. Mezi další příznaky patří rovněž únava, vyboulené břicho či vyboulená boční stehna apod. A právě tyto problémy lze řešit a v lepším případě jim předejít lymfatickými masážemi.

Využití lymfodrenáže

Lymfodrenáž je stále více používaná také v kosmetice a to především proto, že dokáže odstranit celulitidu. Celulitidou trpí stále větší množství žen a mladých dívek. Všechny nás jistě překvapí fakt, že tyto ženy ani dívky nemusí být obézní, ba naopak mohou mít dokonalou postavu, ale celulitidu mohou mít také.

Jaké jsou další účinky manuální lymfodrenáže?

Manuální lymfodrenáž je velmi účinná při bolestech hlavy, napomáhá rychlejší regeneraci těla a také duše po operacích a také těžkých úrazech. Lymfodrenáž zvyšuje elasticitu kůže a dokáže odstranit vrásky, kterým se nelze vyhnout. Manuální lymfodrenáž zamezuje vysychání pokožky, neboť dokáže obnovit hydrataci Vaší pokožky. A v neposlední řadě je nutno zmínit, že dokáže velice efektivně vyřešit všechny Vaše problémy s krční páteří a také v nosní a ušní oblasti. Mnohé ženy podstupují manuální lymfodrenáž zejména proto, že dokáže zmírnit otoky horních a dolních končetin a také očních víček a podbradků.

Pro koho je manuální lymfodrenáž vhodná?

Manuální lymfodrenáž je vhodná téměř pro všechny z nás. Záměrně zde píši, že téměř pro všechny, neboť jsou zde lidé trpící jistými zdravotními problémy, pro které jej podstoupit nelze. Manuální lymfodrenáž tedy nemohou podstoupit lidé mající nádorové onemocnění, podstupující chemoterapii či ozařování. Dále lidé mající horečku, vředové onemocnění, bronchitidu, akutní zánět žil či streptokoky a onemocnění štítné žlázy.  Také lidé podstupující dialýzu by měli lymfatickou masáž zcela vypustit. Přemýšlíte-li o lymfatické masáži a víte o sobě, že nejste zcela zdrávi, bude nejlepší, poradíte-li se se svým ošetřujícím lékařem, neboť poslední slovo zde má právě on.

massage

Druhy masáží

Klasickou masáž, reflexní diagnostiku a masáž chodidel a také masáž lávovými kameny není potřeba blíže představovat, neboť to jsou druhy masáží, které dnes podstupujeme téměř všichni, nebo jsme o nich alespoň slyšeli. Je však potřeba si přiblížit pojmy jako energetické ošetření, Mary Staggs Detox a Spinal Touch.

Energetické ošetření

Pojem energetické ošetření v nás může vyvolat mírnou paniku, což je zcela zbytečné. Energetické ošetření je zcela jednoznačně vědecky prokázaný způsob terapie. Jedná se o terapii, která v sobě obnáší působení uzdravující energie a má kladný vliv na lidské, zvířecí a také rostlinné buňky a co je hlavní, dokáže na nás působit nezávisle na tom, zda jsme věřící či ne. Mezi pojem energetické ošetření patří rovněž další druhy léčivých metod, jako jsou akupunktura, akupresura, reflexní masáže chodidel a těla, kinesiologie, Mary Staggs Detox a mnoho dalších.

Mary Staggs Detox

V první řadě je nutno říci, že se pod pojmem Mary Staggs Detox ukrývá přístroj, který byl vynalezen na základě mnoha let výzkumu a na trhu se objevil v roce 2002. U nás v České republice byl poprvé k dispozici až v září 2005. Jedná se o velmi účinnou detoxikační metodu, při které se naše buňky zbavují toxinů, čímž uvádí naše energetické pole do rovnováhy. Celý proces je poněkud složitější a celý jeho průběh je popsán na výše uvedených internetových stránkách. Jisté však je, že pozitivní účinky tohoto přístroje jsou doloženy výpověďmi pacientů, kteří tuto metodu na sobě aplikují, což je známkou toho, že je to skvělá a hlavně účinná metoda, která našemu zdraví pomáhá.

www.msmasaze.com

Spinal Touch

Kdo z nás v dnešní době netrpí bolestmi zad? Snad všichni kolem mě řeší čas od času problém právě s touto částí lidského těla. Hlavním důvodem, proč tyto problémy máme, je především špatný životní styl a špatné držení těla, což je podporováno ještě menším pohybem, neboť stále více z nás raději jezdí autem či jinými dopravními prostředky, než aby chodili pěšky. Musíme se rovněž zmínit o problému, kterým jsou počítače, u kterých prosedíme většinu celého dne. Dalším problémem je nadměrný stres, díky kterému dochází v našem těle k nadměrným křečovitým stahům svalstva, které mají za následek vychýlení páteře a jiné druhy zakřivení.

Co je Spinal Touch?

Spinal Touch je masáž, která je prováděna velice jemným tlakem, zaměřeným na přesně určené body, jejichž mírné stlačení má za následek okamžité hluboké uvolnění páteře a jejího okolí. Touto metodou dochází k samovolnému narovnání páteře, čímž se automaticky napraví držení celého těla. Tím, že se napraví držení celého těla, dojde rovněž k lepšímu pracování vnitřních orgánů, než tomu bylo dosud. Spinal Touch Vám tak může výrazně pomoci při Vašich zdravotních problémech a to jak psychických, tak fyzických.

Pro koho není Spinal Touch vhodný?

Stejně tak, jak je metoda Spinal Touch našemu tělu prospěšná, může nám v několika případech také uškodit. Metodu Spinal Touch nelze podstoupit v případě, že trpíte epilepsií, infekční chorobou, vysokou horečkou či závažným kožním onemocněním. Pokud některou z těchto chorob trpíte, je nutno Spinal Touch úplně vynechat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10611 (magazin-zdravi.cz#9999)


Přidat komentář