Manuální a přístrojová lymfodrenáž - Praha

Krásné štíhlé tělo bez celulitidy. To je snem mnoha lidí. Zkuste proceduru, která vám odstraní otoky a detoxikuje vám organismus. Lymfodrenáže patří nejen k účinným, ale i terapeutickým službám, při kterých si odpočinete.

Co je lymfodrenáž?

Lymfodrenáž nebo také lymfatická masáž. Jedná se o systém tlaků, kdy se působí buď přímo rukama (masáž) nebo přístroji, které v těle rozproudí lymfu (neboli mízu). Tím se tak uvolní tuky, jež se rychleji odvádí ven z těla a berou s sebou i toxiny. Vaše tělo se nejen zbaví celulitidy a zeštíhlíte, ale rovněž se detoxikujete. Při masáží jsou tlaky menší než běžně, ale mají pravidelné tempo v pomalejší frekvenci. Tím se nejúčinněji zbavujete pomerančové kůže, kil navíc, prokrví a vyhladí se vám kůže a zmírní se i otoky. Díky tomu má tato masáž mnohostranné využití. Mohou se masírovat břišní partie, nohy, ruce, ale i třeba obličej, protože i ten trpí na otoky. Stejně tak se ale při těchto dotycích uvolňuje napětí a odbourává stres, takže vás nebolí hlava, odstraňuje se akné a posiluje se obranyschopnost organismu. Důležité je ale hlavně hodně pít, aby se odvodnily dané škodliviny.

Manuální a přístrojová lymfodrenáž

Existují dva způsoby lymfodrenáže. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Manuální  lymfodrenáž

Jedná se o hnětení kůže pomocí rukou. Pokud nemáte představu, že by obyčejná lidská síla dokázala rozbourat tuky aktivovat mízu tak, aby rychleji pracovala, tak vězte, že pomocí speciálních hmatů a frekvence to lze. Jednotlivé doteky jsou totiž hlavně založené na pomalé frekvenci, kdy se tak soustředí na danou oblast, dokud se nevybudí k činnosti. V podkoží pak tlaky vytváří signál, že se má něco dít. Představte si to asi tak, když vám je něco nepříjemné, tak utečete. Tuky v podkoží se drží sice vší silou, ale když na ně mechanicky působíte, tak také nevydrží a raději se uvolní. Jednotlivé hmaty, které se provádějí ve spirálovitých pohybech, pak působí na odtok lymfy k cévám, které se otevřou a následně se jimi vyloučí škodliviny. Při manuální lymfodrenáži se nepoužívají  oleje ani jiné přípravky. Tím se učinek znásobí, protože ruce po těle nekloužou a tlak je intenzivní, zároveň však nebolestivý.

Výhody manuální masáže jsou, že se dá působit i na citlivá místa, jako je třeba obličej a tím pádem se vypíná pokožka, získává lepší barvu a eliminují se příznaky stárnutí. To pomáhá i proti bolestem hlavy. Oproti klasické přístrojové lymfodrenáži se tak terapeut může přizpůsobit potřebám klienta.

Přístrojová  lymfodrenáž LYMPHASTIM

Tato terapie funguje na systému podtlaku neboli komprese. Vy si obléknete nafukovací návleky, které posléze působí podtlak asi jako když se vám měří tlak. Masáž se totiž pak děje na základě komprese, kdy se do nafukovaných návleků vpouští vzduch. To vše se odehrává v jednotlivých intervalech, které zvyšují tlak. Toto působení pak rovněž aktivuje hloubkové struktury těla a vybízí k uvolnění tuků a následnému vyloučení ven z těla.

Manuální a přístrojová lymfodrenáž – účinky

U obojího se zmenšuje výskyt celulitidy. Zrychluje se metabolismus, zpevňuje se pokožka, prokrvuje se, odbourávají se přebytečná kila, působí se proti otokům v obličeji i na nohách, bolestem hlavy a působí se proti stárnutí. Zvyšuje se obranyschopnost organismu a detoxikuje se tělo.

Neinvazivní liposukce Exilis

Jedná se o formu liposukce, kdy se odbourávají nežádoucí tukové polštářky. Tím, jak se ničí, tak dochází k úbytku váhy i přebytečných centimetrů, což vede ke tvarování postavy a mírnění doprovodných projevů v souvislosti s toxiny v organismu. Tato terapie má ale účinků více. Aby byl efekt optimální a trvalý, tak se zlepší struktura, kůže i její elasticita, redukuje se i celulitida, prokrvuje se pokožka, která rázem má lepší vzhled a barvu. Stejně tak procedura účinně bojuje s výskytem pajizévek neboli strií, poradí si i s nerovnostmi po chirurgických zákrocích, zrychlí lokální metabolismus a redukuje případné zadržování tekutin a podpoří se funkce oběhu lymfatického systému.

Metoda probíhá tak, že přístroj sám vysílá do kůže dvě energie - ultrazvukovou a radiofrekvenční. Ultrazvuková energie je něco jako mechanické vlnění. Tím, jak vniká do tkáně, tak určuje frekvence. Přístroj tak zaměřuje energii jedním a jasným směrem, tudíž se nevyskytuje zásah do okolních orgánů a tkání. Působí se jen na tukové vrstvy, které jsou v hlubších vrstvách podkožní sféry. Tam tyto energie mechanicky pracují, kdy rozbourávají strukturu tukových buněk. Ty jsou už velmi odolné a nelze je odstranit klasickou masáží nebo třeba i sportem či změnou jídelníčku. Tyto vrstvy se musí mechanicky narušit a odplavit z těla ven. Toho lze docílit jejich oslabením, kdy je vysílání energie tak účinné, že tuky nevydrží.** EXILIS** pracuje na bází ultrazvuku, který buňky oslabuje, a pak na bázi radiofrekvenční energie, jež má termální účinky. Jak jednotlivé impulzy pronikají do kůže k tukovým tkáním, tak se u nich stimulují metabolické aktivity. Následně se buňky uvolňují, zmenšují, a tím pádem dochází k jejich redukci a následně úbytku hmotnosti a zeštíhlení. Výsledky jsou viditelné prakticky ihned, rozdíl pak po několika terapiích. Zlepší se vám i elasticita kůže a celkově se vám vypne pleť. Redukuje se vám taktéž celulitida a strie.

Délka neinvazivní liposukce Exilis

Na ošetření strávíte navíc asi jen 45 minut a tudíž vás to následně neomezí v další činnosti. Navíc si odpočinete a zarelaxujete, naberete novu sílu a chuť do dalších aktivit. Nemusíte se nijak omezovat ani držet diety. Je akorát vhodné zvýšit pitný režim a pohybovou aktivitu pro urychlení metabolismu. Po zeštíhlení vám to ale půjde snadno. Nemusíte se obávat zdravotních komplikací, vše je kontrolováno a váš stav během procedury hlídán.

Vnitřní očista

Už víte, na jakou proceduru se objednat? Hlavním spojníkem výše zmíněných procedur je detoxikace. Tak jako se příroda na jaře probouzí do nového hávu, tak i vy vyjděte do ulic očištění a svěží. Uvidíte, že po návštěvě procedur budete mít pocit lehkosti a svoji práci budete vykonávat snáze a budete ve větší psychické pohodě. Lymfodrenáže nebo jiné detoxikační systémy totiž nabízí terapeutickou metodu, která pomůže k zeštíhlení, odvodu toxinů, zbavení se otoků a zároveň se vám vypíná pokožka, tudíž jakoby „ožije". Nechte se proto jednou za čas hýčkat, obnovu potřebuje každý.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10582 (magazin-zdravi.cz#9833)


Přidat komentář