Manuální a přístrojová lymfatická masáž

Krásní a atraktivní lidé to mají v životě snažší. Dostávají lepší místa na pracovních pozicích, jsou lidem spíše sympatičtější, opačná pohlaví se za nimi se zalíbením ráda otočí. Nyní však může být každý dost atraktivní.

Také si při listování katalogem říkáte, co byste za takovou dokonalou postavu, kterou vlastní většina pózujících modelek, dala? Závist zesílí, když se podíváte na své bříško a široké boky, jenže následně situaci uklidníte tvrzením, že ať uděláte cokoli, nikdy nebudete mít dokonalou postavu, takže se uchýlíte ke své oblíbené čokoládě a dalším libůstkám. Je pravdou, že slibovat každé ženě bez rozdílu totožnou postavu jako modelka není reálné, ale určitě se dá tělo formovat do tvarů, po kterých se většina mužů velice ráda otočí. A nejen to. Zlepší se i kvalita vaší pokožky, bude pevná, pružná, přitom sametově hebká, bez pupínků a dalších nesrovnalostí kůže. Navíc se zbavíte otoků a pocitu těžkých nohou, vaše tělo se zbaví toxinů a dalších nepotřebných látek a hlavně skoncujete s celulitidou. Že se vám to zdá jako pěkná pohádka, která se však nemůže ztotožnit s realitou? Dloubající červíky v hlavě klidně pusťte ven a nehledejte v tom žádný zádrhel. Jde pouze o jednu poměrně jednoduchou techniku, která vám přinese vše výše popsané. Ta technika se jmenuje** lymfodrenáž** a provozuje se jak manuální, tedy ruční masáž, anebo častěji provozovaná lymfodrenáž přístrojová.

Lymfatická masáž

Tuto téměř zázračnou techniku vám provedou ve** wellness studiu Belle Senso**, které sídlí hned na dvou adresách. Na vás pouze je zvolit tu nejbližší či pro vás sympatičtější – v** Rychnově nad Kněžnou** budete studio hledat na ulici** Palackého 113**, naproti služebny Policie ČR a telefonicky se sem lze spojit přes číslo: 739 054 547. Druhou adresou studia je ulice Komenského, budova s číslem popisným 539, záchytným bodem je pizzeria Taverna a to v** Kostelci nad Orlicí**. Telefonní číslo do tohoto studia zní: 603 161 657, na něm se vám s největší pravděpodobností ozve paní Jitka Kubínová, velice usměvavá a sympatická mladá dáma, která je současně i majitelkou příjemného studia. Máte-li k paní Kubínové jakýkoli dotaz, ať už se jedná o studia, či prováděné služby a dáváte-li přednost e-mailovým kontaktům, pište na jitka@bellesenso.cz. Více informací o poskytovaných službách salonu Belle Senso naleznete na stránkách www.bellesenso.cz, klikněte zde.

Studio Belle Senso

Belle Senso v překladu z krásně znějící italštiny znamená dobrý pocit. A to je hlavní motto studia, které na trhu působí již více než deset let. Od té doby se studio výrazně rozšířilo, změnilo název a také několikrát rekonstruovalo. Důvodem odměny je právě cíl o vytvoření velice příjemného prostředí, spolu s modernizací. Studio si svých klientů velice váží a spokojeného zákazníka bere jako nejlepší reklamu pro své služby. Proto vždy poskytuje aktuálně nejžádanější služby v oblasti zdraví a krásy.

Lymfodrenáž

Lymfatická masáž je technika, s jejímž názvem se v posledních letech setkává často ten, který se alespoň okrajově o krásu, zdraví či hubnutí zabývá. Lymfatická masáže, jinak také lymfodrenáž existuje jak manuální, tedy ruční, prováděna masérem, a také lymfodrenáž přístrojová. Technika je přesně vyvinuta tak, že působí cíleně na náš lymfatický systém, který stimuluje a tak spouští několik na sobě závislých procesů, které vedou k příznivým výsledkům.

Lymfa

Lymfatický systém v těle by se pro představu dal přirovnat ke kanalizaci ve městě. Je nutný, bez jeho fungování vznikne nemalá spoušť, ale přitom jeho důležitost v případě řádného fungování jaksi opomíjíme. A stejné je to i s naším lymfatickým systémem. Jeho správné fungování nám nedochází, kdežto pokud se vyskytne problém, otékají končetiny, slábnou vlasy, nehty, pleť ztrácí na kvalitě, apod., ale co je dost podstatné – dochází k tvorbě celulitidy. Ano, milé dámy, celulitida je také výsledkem špatně fungujícího** lymfatického systému**.

Celulitida

I když většina ví, o co jde, když se řekne celulitida, většina stejně netuší, proč je, z čeho se tvoří a jak se jí tedy bezpečně zbavit. Pokud bude popis důkladně zjednodušen, můžeme si sdělit, že se jedná o zatvrdlý tuk. K tomu dochází, když lymfatický systém nedokonale funguje a tak vznikají usazeniny apod. Časem působení poznáme právě na našich stehnech a zadečku, kde se tvoří tak zvaná pomerančová kůže.

Pro koho je lymfatická masáž určená?

Prakticky pro kohokoli. A nemusíte vlastnit ani nehezké dolíčky na stehnech, ani otoky nohou. Můžete podstupovat** lymfodrenáž** preventivně a pro zbavení se toxinů z těla ven. Navíc podtlaková masáž, na jejímž principu lymfodrenáž funguje, působí i na pokožku, kterou řádně mne. Tím způsobuje její řádné prokrvení a tak také odstranění veškerých nedokonalostí, jako jsou pupínky, suchá, nebo naopak příliš mastná místa, barevné nerovnosti pleti, také její přecitlivělost, svědění aj. Mimo to se tělo zbaví veškerých jedů jak v pokožce, tak v těle. Tím pádem se lépe vstřebávají vitamíny, minerály a další potřebné složky potravy přijímané. To vede ke zkvalitnění nejen zmíněné pokožky, také vlasů, zubů nebo nehtů. Tělo se zbaví i nadbytečné vody, netvoří se tedy otoky, je však nutné pamatovat na to, že je nutno ztracenou vodu doplnit, tedy zvýšit pitný režim.

Solárium

Když přijdou první horké dny, které jsou určené ke svlékání zbytečných svršků, nemusíte nutně vypadat jako ředitelka Vápenek a již po celou zimu a zvláště pak na jaře se připravovat v soláriu. Tyto solária jsou bezpečná a tak můžete v klidu pustit obavy z hlavy a nechat si pokožku opálit i bez slunečních paprsků.

Modeláž nehtů

Dnes je** aplikace umělých nehtů** u žen asi tak běžná, jako odstraňování nežádoucích chloupků. Proto není k údivu, že jej provozuje bezpočet salónů a studií nejen v každém městě, ale i obci v ČR. Což neuniklo ani podnikavým cizincům z východních zemí a začali tutéž službu provozovat taktéž. Bohužel jejich služby nejsou vždy kvalitní a hlavně kolikrát ani příjemné. Raději proto podporujte české podnikatele a lidé, kterým lépe rozumíte a navštivte kamenné a stálé salóny.

Solná jeskyně

Výbornou relaxační metodou je pobyt v solné jeskyni. Uvádí se, že jsou solné jeskyně určeny pro astmatiky a osoby s různými dýchacími potížemi. Těm by měl relaxační pobyt pomoci a příznaky nemocí omezovat, avšak zákaz vstupu není tímto vymezen i jiným, třeba i zdravým osobám. Příjemná atmosféra, klid a relaxační hudba vás uvedou do oázy klidu a vy se zbavíte napětí a získáte pozitivní náladu.

Třpytivé tetování

Moderní a pěkné obrázky na těle jistě lahodí oku každého zvědavého muže. Nechte se také zlákat na novinku poskytovanou na našem trhu.

Prodej produktů

Pro koupi účinných prostředků, které zlepšují kvalitu vaší pokožky, či jiné hygienické prostředky, nemusíte chodit do drogerií, ale vše si koupit při návštěvě studia krásy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10623 (magazin-zdravi.cz#10027)


Přidat komentář