Lymfatické masáže a kosmetické služby - okres Plzeň

Potřebujete zkrášlit, uvolnit a zbavit se stresu? Pak si zajděte do kosmetického salonu, kde vám poskytnou pěstící péči, která vás nejen zkrášlí, ale také vám poskytne duševní vzpruhu.

** Kosmetické salony** se dnes již neorientují pouze na** kosmetická ošetření**, případně vizážistické služby. Nabídka je širší. Můžete si dopřát masáže, které vám uvolní svaly i mysl, zbaví vás kil navíc nebo vás omladí. Nabízí se i intenzivnější zákroky v podobě aplikací za pomocí různých přístrojů, jež vám pomohou vyřešit i obtížnější problém jako je eliminace jizev, těžší formy akné, hlubší vrásky atd. Řada těchto služeb totiž tvoří předěl mezi kosmetickým ošetřením a invazivnější metodou, jakou známe z plastické chirurgie. Je to tedy ideální cesta v případě, pokud nechcete jít tzv. pod skalpel, ale už potřebujete intenzivnější ošetření.

Michaela weise

Lymfodrenáže - okres Plzeň

Slyšeli jste pojem lymfodrenáž, víte, že se jedná o něco, co vám pomůže při hubnutí či v boji s celulitidou, ale moc tomu nevěříte? Tak my vám nyní vysvětlíme, na jakém principu tato metoda funguje.

Předně si stanovíme cíl lymfodrenáže. Pokud budeme vycházet ze slova lymfo, nebo tedy lymfatických cest, tak se jedná o systém vedení odpadních látek. Tudíž lymfatické masáže povzbuzují tyto oblasti, aby lépe pracovaly. Dochází tak k detoxikaci čili odvádění odpadních látek z těla ven. Odpadní látky mohou být i tuky a tím se dostáváme k celulitidě, kvůli níž se lymfatické masáže hlavně aplikují.

Co je celulitida?

Pomerančová kůže, jak bývá tento jev také nazýván, je způsobena tím, že se v podkoží usazují tukové buňky. Díky tomu, že se zahnízdí v podkoží, je pak problém je odstranit, což není jen problém silnějších žen. Pro úplnost uveďme, že jev je způsoben díky tomu, že ženský hormon elastin, umožňuje průnik těchto buněk do podkoží, tudíž se celulitida týká hlavně žen. V případě, že máte celulitidu, je potřeba buňky vypudit a rozrušit a vyloučit z těla ven. To dokáže lymfodrenáž.

celulitida

Účinky lymfodrenáže

Lymfodrenáž probíhá tak, že se vám rytmicky masírují příslušné partie v případě manuální masáže. Pokud se lymfodrenáž provádí za pomocí přístroje, tak se necháte zabalit do vakového obleku a zde působí podtlak. Pak se pracuje s detoxikací. Když zůstaneme ale u tuků, tak ty se masáží donutí k tomu, aby se uvolnily a následně se navedou do lymfatického systému, kterým je vyloučíte. Obrazně řečeno, samozřejmě, že terapeut nevidí na každou buňku zvlášť, ale shrnuto – masáží se nejprve buňky odstraní, protože se jedná o mechaničtější tlak a následně se aktivuje lymfa, která má za účel detox, tudíž s sebou odvede uvolněné buňky.

Lymfatická cesta je ale tvořena tekutinami, proto je potřeba pít vodu (alespoň 3 litry denně), vyvarovat se dehydratačních vlivů jako je káva, alkohol, solené produkty apod.

Lymfatická masáž vás tak zbaví nejen celulitidy, pomůže vám i s centimetry navíc, eliminují se otoky, pročistí se vám tělo, prokrví, zpevní a zpružní se pokožka a zrychlí se vám metabolismus.

Detoxikační masáže - okres Plzeň

Samotné detoxikační masáže jsou určeny pro odstranění odpadních látek z těla ven. K tomuto účelu je výborné používat čokoládu, jež má čistící účinky. Ta se může aplikovat na obličej i tělo, kde má nejen příjemné aromatické účinky, ale také dokáže pročistit pokožku.

Čokoláda, nebo přesněji kakaové boby, z nichž je čokoláda, má významné antioxidační účinky, kdy z pleti "vytahuje škodliviny způsobující povadlost, zašedlost a výskyt příznaků stárnutí. Čokoláda navíc obsahuje řadu vitamínů a prvků jako je draslík, hořčík, fosfor, vitamíny skupiny B, železo, vlákninu aj., které vyživí pokožku, jež je pak hladká a pevná.

Samotná** procedura** probíhá tak, že se celé tělo nejprve masíruje kakaovým olejem, což je uvolňující a příjemné. Následně se detoxikace podpoří i peelingem a poté se tělo zabalí do zábalu, kde se vytáhnou poslední antioxidanty. Masáží vás provází relaxační hudba, tudíž se uvolní nejen svaly, ale i mysl a vy se celkově zregenerujete.

Tibetská masáž - okres Plzeň

Tato metoda využívá intenzivních účinků, kdy se vám napravují jednotlivé svalové a kosterní skupiny, aby byly ve správné poloze. Zaměřuje se zejména na oblast páteře, protože odtud vychází řada problémů s bolestmi. Masíruje se olejíčkem za zvuku příjemné hudby, kdy rovněž dochází k uvolnění těla i mysli. Tím se tak zbavujete bolesti zad, bloků a to jak fyzických, tak i psychických.

massage

Sportovní masáž - okres Plzeň

Jedná se o masáž, která slouží jednak k rozmasírování namožených svalů nebo daných zatížených svalových skupin těla. Stejně tak si ale poradí i s prevencí. Pokud si totiž budete nechávat** pravidelně masírovat** dané části těla, tak budou lépe připraveny na sport a nebude spíše hrozit nejen namožení, ale natažení či natržení. Navíc se budete lépe pohybovat.

Baňkování - okres Plzeň

Tato metoda funguje na principu podtlaku, kde se díky těmto vlivům účinek snadněji dostane hlouběji pod kůži a více zasáhne daný problém, což může být i nesprávná funkce orgánu. Stejně tak ale aktivuje bolavý sval, jehož bolest je uhnízděna hlouběji.

Reflexní masáž - okres Plzeň

Na chodidlech se nachází nejvíce akupresurních bodů. O co se jedná? Jsou to speciální místa, která vedou ke každé tkání nebo svalu v těle. Jejich stlačováním se pak k danému místu vysílá signál a díky tomu se aktivuje jeho správná činnost.

Kosmetické služby

Z** kosmetiky** se nabízí ošetření pleti pomocí přístrojů i klasických kosmetických metod jako je aplikace masek, krémů, masáže obličeje, zbavení problémů s akné, žilkami, pigmentovými skvrnami nebo vráskami či si necháte detoxikovat pleť čokoládovým ošetřením. Hlubší metody jsou pak účinky chemického peelingu, jež si poradí s vráskami i akné, infračervené světlo nebo ultrazvuk zase pomohou aktivovat buňky a regeneruje se vaše pleť. Můžete si nechat obarvit řasy a obočí, upravit obočí, depilovat chloupky v obličeji, nechat si poradit, co je pro vaši pleť vhodné a nabízí se i nákup vhodných přípravků.

Biostimulační laser - okres Plzeň

Jedná se o typ laseru, který má širokospektré využití. Působí na kožní problémy jako jsou ekzémy, akné, opary apod. Příznivě působí rovněž na omlazení pleti, kdy pokožku zpružní, vyhladí a dodá ji pěknou barvu. Pak jím lze odstraňovat defekty kůže, ať se jedná o jizvy nebo strie. Rovněž je vhodné jeho využití po různých procedurách, kdy zklidní pokožku (permanentní make-up, depilace apod.)

Mikrodermabraze - okres Plzeň

Jedná se o omlazování pleti, kdy se daná procedura aplikuje na obličej, krk, stehna, lokty, hřbety rukou nebo břicho. Systém pracuje na bázi mechanického peelingu, kdy jemné krystaly renovují pleť a zbavují ji staré struktury. Po několika ošetřeních je pokožka hladší, pevnější a nové buňky jsou nejsou tak unaveny, tudíž kůže vypadá déle mladší.

Modeláž nehtů - okres Plzeň

Nehty jsou vaši vizitkou, proto, pokud máte pěstěné ruce i nohy, tak si nechte udělat i modeláž, kdy vám odpadnou starosti s péčí o nehty. Jedná se totiž o trvalý efekt, který se dá aplikovat na oba typy končetin a dlouho vydrží, což v případě vlastních nehtů nelze (lak se oprýská, nehty se lámou apod.).

Už víte, čím se necháte rozmazlit? Vyzkoušejte kosmetické procedury, protože ty vás zkrášlí nejen zvenku, ale i zevnitř, což v konečném důsledku způsobí, že budete svěžejší a krásnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10619 (magazin-zdravi.cz#10019)


Přidat komentář