Lipomasáže a liftmasáže - Praha 10

Léto už je za dveřmi a vy nemáte figuru do plavek? Pak nezoufejte. I když nemáte čas chodit do posilovny, máte nějaké omezení nebo vás přemíra pohybu nudí, existuje řada procedur, které vám pomohou k dokonalé figuře bez větší námahy.

Dokonalé tělo bez námahy

Dnešní doba vyžaduje, aby člověk chodil nejen upravený, ale aby měl i přijatelnou vizáž. Nemusíte mít zrovna míry modelky a vyžehlenou tvář hladší než mimino, ovšem nějaká tzv. údržba se vyžaduje. Ne každý má ale čas věnovat svému tělu tolik péče. Cvičení je sice dobré, ale spočítejte si cestu do posilovny, převlékání, samotnou aktivitu, a pak opět převlékání, cesta z posilovny. To už vám zabere více času. V dnešní době ale existuje řada procedur, které umožní získat dokonalé tělo za kratší dobu. Tím myslíme nejen** zeštíhlující metody**, ale také omlazující procesy, které rovněž vedou k pěstěnějšímu vzhledu. Jaké metody to mohou třeba být, s tím vás seznámíme už nyní.

Lipomasáže - Praha 10

Masáž je jednou z metod, jak formovat tělo. Někdy totiž nestačí jen cvičit, kdy pak spalujete tuky. Určité tukové buňky se musí rozbourat a vyloučit z těla ven, což dokáží jen některé metody. Jednou z nich je lipomasáž pomocí přístroje CelluM6.

Lipomasáže – pro koho jsou vhodné

Jako první se nabízí ti, jež potřebují zhubnout. Jak ale název přístroje napovídá, metoda dobře poslouží i těm, kteří mají problémy s celulitidou, což se týká hlavně žen. Pokud ale chcete zpevnit tělo, zlepšit si krevní oběh, dostat se do kondice či si zlepšit metabolismus, tak vám metoda pomůže rovněž. Metoda je vhodná nejen pro ženy, ale i muže.

Lipomasáže – proces

Lipomasáž pomocí přístroje** CelluM6** probíhá tak, že vám** terapeut** přejíždí po těle speciálním přístrojem, jež působí hluboko do pokožky a zde působí na tuky. Vyvolává tak lipolýzu, což je štěpení a uvolnění tuků. Zároveň se aktivuje tvorba kolagenu, kdy dojde k omlazení kůže a jejímu zpevnění. Díky tomu, že se působí na konkrétní místa, se můžete zbavit přebytečných centimetrů i v partiích, kde se obtížně shazují (např. v případě asymetrické postavy).

Lipomasáže - účinek

Tyto** masáže** vám pomohou zbavit se přebytečných centimetrů v oblasti břicha, boků, hýždí, zad, nohou nebo rukou. Rovněž se eliminuje výskyt celulitidy a nastartuje se metabolismus, tudíž si novou figuru snadněji udržíte. Výsledkem je pak pevné a štíhlé tělo, protože vše probíhá v takovém sledu, že vám nehrozí třeba vytahaná kůže.

lipomassage

Lipomasáže – co je potřeba dodržovat

Protože se jedná o metodu, která vylučuje odpadní látky, tak je dobré pít alespoň tři litry tekutin (nejlépe voda bez bublinek) denně. Zároveň je důležité mít také nějakou životosprávu. Ani invazivní operativní zákrok vám nepomůže, pokud se nebudete snažit sami. To znamená, jíst střídmě, alespoň omezit sladké a tučné potraviny a dostatečně pít. Pohyb je také přijatelný, přičemž stačí třeba jen procházky, místo výtahu chodit po schodech a na kratší úseky nevyužívat auta.

Liftmasáže - Praha 10

Lift znamená zvednout a vy jistě znáte pojem lifting. To znamená zvednutí kůže, tedy** omlazení pokožky**. Ne vždy je ale nutné jít tzv. pod skalpel. Správná masáž dokáže zpevnit kůži a aktivovat buňky, kdy pak vypadáte mladší. I zde lze využít přístroje CelluM6, který aktivuje příslušné buňky.

Liftmasáže – pro koho jsou vhodné

V první řadě se jedná o** pleť s příznaky stárnutí** (první vrásky, povadlost a zašedlost pleti apod.). V případě pokročilejších příznaků stárnutí se třeba hluboké vrásky odstraňují složitěji, proto neinvazvní metoda již nepomůže. Prokrvení a zpevnění ale zabere vždy. Tuto proceduru mohou rovněž podstoupit ženy i muži, většinou to platí v případě věku po třicítce, začít se ale může už od 25-ti let.

Liftmasáže – proces

Po kůži se vám rovněž přejíždí přístrojem, který aktivuje buňky a tvorbu kolagenu. Vznikají nové struktury a pokožka se zpevňuje, obnovuje a díky produkci elastinu je pružnější. Zároveň se zlepšuje její barva, takže se odstraňuje její zašedlost. Celý proces je velmi příjemný a vy si u něj odpočinete.

Liftmasáže – účinek

Díky této metodě se vám vyhladí jemné vrásky, zabrání se tvorbě nových, projasní se pleť, zpevní se kontury a to i v případě očního okolí, které je velmi náchylné k tvorbě vrásek. Odstraní se vám otoky a i tzv. druhá brada. Aktivace kolagenu pak vede k mladistvějšímu vzhledu pleti.

liftmassage

Liftmasáže - co dodržovat

I v případě pleti platí, že sebe musíte pečovat. Pravidelně pokožku čistěte příslušnýmipleťovýmivodami, netahejtezakůžipřinatíráníkrémuaomeztezakouřenáprostředí. Rovněžzdraváskladbapotravyaurčitýpohybjdourukuvrucevcestězamladistvýmvzhledem.

Ultrazvukový peeling – Praha 10

Pomocí této metody se vám intenzivněji odstraní odumřelé buňky a vaše pleť je vyhlazená na delší dobu. Tím, jak se odstraňují staré struktury, se aktivují nové buňky, jež vytvářejí mladistvější a svěží vzhled. Rovněž se zbavíte akné a eliminuje se výskyt pigmentových skvrn. Oproti klasickému peelingu se jedná o intenzivnější formu, tudíž jsou výsledky rychlejší.

Aromasoul masáže - Praha 10

Rituální masáže jsou založeny na principu lázeňských procedur. Pomocí peelingu se vám tělo dokonale připraví na masáž, kterou si vaše pokožka více užije. Rozproudění krve totiž napomáhá i k "probuzení" svalů a ty pak přijímají účinky více a lépe si je zafixují. Vnímání těchto masáží je intenzivnější, protože se skládá z několika fází, jejichž pestrost způsobuje příjemné prožitky.

Masáže - Praha 10

Masáže jsou vhodné pro uvolnění, ale také pro správné fungování organismu. Relaxační terapie uvolní nejen svaly, ale i mysl, protože zde přímo nejde o** rozmasírování namožených svalů**. Spíše se jedná o uvolnění svalů celkově, ale také se působí na mysl, aby tělo bylo v jednom souladu. Masáž lávovými kameny zase dokáže projít až hluboko k orgánům, které pak správně pracují. Je to dané tím, že kameny jsou nahřáté a navíc vysílají vibrace, tudíž se účinek dostává hlouběji pod kůži.

Mezoterapie - Praha 10

Jedná se o neinvazivní ošetření těla pomocí speciálních polarizujících hlavic, které dokáží aktivovat hluboké vrstvy kůže. Tím pádem dokáží intenzivně zasáhnout proti danému problému. Takto se zpevňuje kůže, eliminují se strie, tvaruje s postava a odbourává se celulitida.

Krásná pleť

Zábaly - Praha 10

Intenzivní kúra lépe pronikne do struktury pokožky, kterou vyhladí a tím se lépe regeneruje. Využít můžete zjemňujících účinků čokolády, zeštíhlujícího prvku či omlazení pleti. Příjemné působení dokáže působit na pleť i vnitřní strukturu těla. Když jste v zábalu tak cítíte příjemný hladivý pocit, ať už teplé či chladivé hmoty. Obojí je příjemné.

Analýza pleti - Praha 10

Abyste vůbec věděli, jakou pleť máte, co potřebuje a jak o ni pečovat, tak si nechte udělat analýzu. Jakmile poznáte svoji pokožku blíže, tak ji budete snadněji opečovávat a tím pádem budete i lépe vypadat. Rovněž se vyvarujete špatné aplikace přípravků, které nejsou pro vaši pleť, což vám může jen ublížit.

Péče o tělo je velmi důležitá. Jednak je to prevence proti příznakům sešlosti, ale zároveň se budete cítit lépe. Proto jednou za čas relaxujte a dopřejte si okamžik, kdy se o vás bude starat někdo jiný.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10616 (magazin-zdravi.cz#10013)


Přidat komentář