Léčebné a relaxační masáže - Vrbovec

Únava, stres, napětí, bolesti zad a namožené svaly. I když máte dostatek aktivního pohybu, tak někdy je nutné tzv. vypnout. Uvolněte se proto při masáži. Dnes se nabízí řada procedur, které vám dopřejí uvolnění na psychice i na těle.

Účinky masáže

Když se vysloví masáž, tak se lidem vyjeví hnětení kůže. Existují ovšem různé aplikace, které dokáží zacílit na konkrétní problém. Jednak se nabízí uvolnění svalů a kostí. Pak se ale můžou odblokovat i různé zdravotní problémy, které mohou být i chronického charakteru. Lze masáží ale zklidnit i mysl a může se působit i na vnitřní funkce orgánů. Záleží na aplikaci. Vyberte si proto dle specifikace vašeho problému vhodný typ masáže. S některými procedurami a jejich účinky vás proto seznámíme více.

Léčebné a relaxační masáže – Vrbovec

Pokud budete chtít jít na masáž, tak velký výběr vám nabízí paní Radka Fišerová (www.masaznistudioradka.wgz.cz). V nabídce jsou masáže klasické, lávovými kameny, havajská masáž, masáž baňkami, manuální lymfodrenáž, čokoládová masáž, anticelulitidová masáž, indická masáž hlavy a medová detoxikační masáž. V oblasti služeb se nabízí profesionální provedení, vstřícný přístup a také klidné prostředí, kde budete relaxovat a uvolníte se. Provedení masáží je kvalitní a přinesou vám skutečnou úlevu a příslušné indikace. Můžete si vybrat typ masáže nebo se vám nabízí poradenství, kdy vám paní Fišerová nabídne, co se pro vás hodí. Zároveň se vám nabízí i možnost objednat se na** manikúru, pedikúru či nehtovou modeláž**.

Paní Radka Fišerová je k dispozici na adrese Vrbovec 204. E-mailové spojení je** r.fiserova@seznam.cz** a telefonní číslo zní +420 774 413 571. Více informací o léčebných a relaxačních masážích naleznete na www.masaznistudioradka.wgz.cz.

Klasická masáž – Vrbovec

Tento typ masáže se aplikuje na konkrétní problém dle specifikace. Při masáži se vám provede buď aplikace na celé tělo, kdy se uvolní namožené nebo strnulé svaly, ale stejně tak se může masírovat jen určitá oblast, se kterou máte problémy. Takto se dá cíleně odstraňovat určitá bolest, se kterou máte dlouhodobé problémy. Tím může být třeba problém v oblasti páteře, pokud máte sedavé zaměstnání. Lze takto uvolňovat i krční šíji nebo skupiny kloubů, obratlů i svalů, které jsou vystaveny nějaké zátěži.

Masáž lávovými kameny – Vrbovec

Aplikace** lávových kamenů** se může zdát možná jako nepříliš účinná, protože se vlastně jen „jen" o položení teplých nerostů na vaši pokožku. Nenechte se ovšem mýlit. Jednak teplo samotné (kameny mají kolem 40 °C) je velmi příjemné, když vám prohřívá pokožku a cítíte to i na páteři. Rovněž teplota také prostupuje i do vnitřních struktur těla. Spolu s vibracemi, které kameny produkují, se rovněž posilují i vnitřní orgány a také energie, které proudí v těle. Pokud je něco v organismu zablokované, tak vzniká nerovnováha a tím pádem je tělo zranitelnější a náchylnější k nemocem. Pokud se ale stabilizuje vnitřní prostředí, tak se lépe srovnáte s neduhy a  nebudete mít bolesti a problémy. Opět je tu samozřejmě i důležitý moment a sice relaxace a uvolnění, které tuto masáž provází.

Havajská masáž – Vrbovec

Také se jí říká** Lomi-Lomi**. Metoda je založena na principu zvyků a kořenů havajských postupů. Vaše tělo a mysl oblaží příjemné výpary éterických olejů a svaly s kostmi prohnětou speciální rytmické pohyby rukou a doteky loktů. Díky tomu se vám zpružní ohebnost, protože se uvolní klouby a povolí svalové napětí. Zároveň se vám pročistí tělo a zklidní mysl.

Masáž baňkami – Vrbovec

Baňkování má též hloubkové účinky, protože za pomocí menších přístrojů se vytváří na kůži podtlak, který dokáže působit více do hloubky a rozbourat tak problémy, na které povrchové aplikace nestačí. Díky tomu, jak se účinek dostává více pod povrch se problém odstraňuje nejen efektivněji, ale i trvaleji. Tímto způsobem se může odstranit jak větší a strnulejší bolest svalů, tak i skřípnuté nervy. Také se čistí organismus a mírní se celulitida.

Manuální lymfodrenáž – Vrbovec

Lymfodrenáž napovídá, že se rozproudí lymfa neboli míza. K čemu je ale dobrá? Jedná se o odpadní cestu, která odnáší toxiny z těla ven. Lymfodrenáž se ale využívá zejména proto, že dokáže odbourat zbytnělé tuky, které způsobují celulitidu. Ta je zapříčiněna právě těmito usazenými buňkami, které pak nelze ani odstranit cvičením. Musí se vybudit k tomu, aby se odpoutali z podkoží a následně se dostanou odpadními cestami ven z těla. Musíte ale během dní procedury pít hodně vody, aby se vytvořila odpadní cesta, která veškeré toxiny vyloučí z těla ven.

Čokoládová masáž – Vrbovec

Příjemná vůně čokolády jistě potěší každého milovníka sladkého, ovšem tato hmota má i detoxikační účinky. Dokáže totiž na sebe vázat toxiny, takže nejen, že vaše pokožka bude provoněná, ale také hladká a sametová a to i na delší dobu, protože nebudete mít v podkoží zásoby škodlivin, které pokožku zhrubují. Zároveň se vám uvolní i mysl, protože příjemné výpary vás zklidní.

Anticelulitidová masáž – Vrbovec

Díky tomu, že se aktivuje podkožní systém se začnou odbourávat tukové buňky, probouzí se kapiláry a opět dochází k odbourávání celulitidy jako v případě lymfodrenáže. Anticelulitidové masáže mají navíc jako doprovodný proces i ozónovou masáž, která dokáže stimulovat více buněk organismu a pomůže tak vyhladit kůži, eliminovat strie, mírnit stárnutí a také stimuluje metabolismus, čímž dochází i k hubnutí, které si tělo samo nastartuje.

Indická masáž hlavy – Vrbovec

I když cítíte napětí v celém těle, někdy stačí jen stimulovat body na hlavě. Úleva na strategických místech dokáže rozetnout napětí, které se ukládá právě v této svrchní části. Rovněž se vám stimuluje i růst vlasů a doteky rozproudí vaše myšlení, jelikož se hněte oblast kolem mozkového centra. Pokud si vzpomenete, co mnozí lidé dělají, když si chtějí vzpomenout, tak si vybavíte, že se dotýkají hlavy. Stlačují body u kořene nosu, škrábou se na hlavě nebo v případě tlaku se dotýkají spánků. Je to názorná ukázka toho, že takto lze stimulovat naši mentalitu a odblokovat napětí.

Medová detoxikační masáž – Vrbovec

Med má rovněž** detoxikační účinky** stejně jako čokoláda. Díky tomu, že se hmota vtírá do pokožky, se poté vrací s toxiny, které mohou být uloženy hluboko v podkoží i několik let. Vaše pleť bude po aplikaci rovněž jemná a sametová a také se vám pročistí vnitřní prostředí organismu.

Dopřejte si masáž alespoň jednou za čas. Tento typ procedury vás dokonale vzpruží a poskytne vám i úlevu. V dnešní době, kdy jste vystavováni stresu a napětí, jež jsou provázeny i fyzickými bolestmi, protože strnule sedíte u stolů, se i vaše tělo deformuje. Relaxační prožitek a náprava v podobě masáže vás uvede do maximálního uvolnění, vaše tělo nebude degenerovat a vy budete více fit po psychické i zdravotní stránce. Nechte si proto aplikovat příslušný typ masáže dle vašeho problému. V dnešní době, kdy lidé věnují více času práci, se pak musí zase jinde najít místo pro uvolnění a relax pro tělo i duši. To vše nabízí masáže. Získáte novou energii a tím pádem se vám zlepší i výkonnost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10635 (magazin-zdravi.cz#10134)


Přidat komentář