Kryoterapie

Chlad v kryokomoře účinkuje intenzivně na celé tělo.V prvních dvou předkomorách panuje teplota -10°C a -60 °C. Šokující pokles teploty probíhá ve třetí komoře -110° C (vše v prostředí absolutně suchého vzduchu).

Kryoterapie

Léčba mrazem čili kryoterapie je poměrně nová metoda, při níž se tělo pacienta vystavuje extrémně nízkým teplotám. Polarium je léčebné zařízení, ve kterém kryoterapie probíhá. Polarium se skládá z několika uzavřených místností, v nichž pacient po dobu tří minut a pod pečlivým dohledem odborníků zakouší teploty blížící se až k -150 °C.

Původ a historie kryoterapie

V osmdesátých letech minulého století se metoda začala používat v Japonsku a Německu s velmi dobrými efekty pro široké spektrum onemocnění.

Kryoterapie - polárium Teplice

Pokud máte zájem vyzkoušet blahodárné účinky polária navštivte polárium v Teplicích, kde se o Vás postará vyškolený personál.  Během celé doby co je u nás první polárium jsi získalo mnoho spokojených a stálých zákazníků, kterým toto ,,wellness 21.století,, vyhovuje. Mnoha lidem působení polária pomohlo od chronických bolestí a působilo blahodárně na organismus. 

Výborných výsledků dosáhli i v těchto dalších případech:

 • posílení imunity - snížení nemocnosti v kritických obdobích
 • únavový syndrom - vybuzení organismu a postupný ústup únavy
 • atopický ekzém - úplné vymizení
 • lupénka - v kombinaci se solnou jeskyní výrazné zlepšení stavu
 • operace pohybového aparátu - zmenšení otoku a zkrácení rekonvalescence
 • snížení nadváhy
 • u sportovců - dochází k rychlejší regeneraci, umožní absolvovat vyšší tréninkové dávky, zabraňuje přetrénování a tím zvyšuje celkově výkonnost

  Polárium mohou navštěvovat i zdraví lidé, ktěří na sobě začínají pozorovat drobné změny na pohybovém aparátu, lidé kteří chtějí předejít únavového syndromu, ktěří mají slabou imunitu a chtějí si ji posílit. Všichni tito lidé můžou zdravotním problémům předejít návštěvou kryocentra v Praze.  

  Polarium začínají pravidelně navštěvovat rodiny s dětmi a pro mnoho lidí se stává součástí života podobně jako sauna. Věřříme, že pokud i vy navštívíte polárium v Teplicích budete plni očekávání a a perosnál polária Vám zpříjemní Váš den.

Intenzivní působení na celé tělo

Chlad v kryokomoře účinkuje intenzivně na celé tělo, je to působení nízkých teplot na tělo, optimální teploty jsou -110 až - 160 °C. Kryoterapie je bezpečnější než sauna, ve kterých máte zase naopak návštěvu ve vysokých teplotách. Před vstupem do kryokomory se pouze pro orientaci změří tlak návštěvníka. Po opuštění kryokomory následuje krátkodobé cvičení a pohyb.

Blahodárné účinky na lidský organismus

• trápí-li vás bolest zapříčiněná zánětlivým onemocněním pohybového systému
• sužuje-li vás bolest zad, například plotének
• kryoterapie je správnou volbou, trpíte-li revmatickými onemocněními měkkých tkání
• jste-li postiženi lupenkou, polarium léčí postižení kloubů a kůže
• kryoterapie pomáhá s léčbou primární a sekundární osteoporosy
• polarium je spolehlivým spojencem ve vašem boji s celulitidou
• kryoterapie je vhodná pro sportovce a všechny, kteří podávají fyzicky-náročné výkony, snižuje svalový tonus
• urychluje rehabilitaci svalů a kloubů po úrazech
• polarium řeší některé problémy spojené s přechodem
• léčba kryoterapií pomáhá i pacientům s roztroušenou sklerózou

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10565 (magazin-zdravi.cz#6484)


Přidat komentář