Jak umírnit hlad

Ráno potřebuje váš organismus hodně proteinů a cukrů. Vydržíte tak několik hodin bez mlsání. Na snídani volte celozrnné pečivo, ovesné vločky s mlékem a čerstvé ovoce. Zažehnání myšlenek na kalorické pochoutky - to umí černý čaj.

Dostatečně bohatá snídaně

Ráno potřebuje váš organismus hodně proteinů a cukrů. Vydržíte tak několik hodin bez mlsání. Na snídani volte celozrnné pečivo, ovesné vločky s mlékem a čerstvé ovoce. Nezapomínejte i na sklenku ovocné šťávy, nejlépe čerstvě vymačkanou z citrónu a grepů - nabudí organismus k větší aktivitě.

Velké množství bílkovin

Chcete zabránit nočnímu přejedení se? Zkuste si dát odpoledne jogurt, tvaroh s ovocem nebo sklenku podmáslí. Zasytí vás, zaměstná vaše trávení na dlouhé hodiny a vy večer neucítíte nutkání k

Černý čaj

Zažehnání myšlenek na kalorické pochoutky - to umí černý čaj. Pro večerní relaxaci vyzkoušejte šálek vlažného vanilkového, mandlového či malinového čaje. Máte rádi bylinky? Potom volte čaj z meduňky nebo máty.

Ovoce

Chuť na sladké doslova stopnou broskve. Broskev obsahuje uhlovodany, které rychle ustálí hladinu cukru v krvi. Pro případ nouze si připravte ovocný rosol (povařením kousků ovoce se želatinou nebo pudinkem).

Nemáte-li jinou možnost, nahraďte chutě žvýkačkou bez cukru, ovocné příchutě tělo ošálí a vy tak překonáte "dietní krizi".

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10571 (magazin-zdravi.cz#7187)


Přidat komentář