Havajská masáž LOMI LOMI - Semily

Nejen Havajská masáž LOMI LOMI, ale také další druhy masáží mají jednu věc společnou. Touto věcí je nutnost profesionálního provedení, díky němuž můžeme od masáže očekávat pozitivní výsledky. Potřebujete masáž? Vyhledejte profesionálního maséra.

Dnešní uspěchaná doba nás doslova vybízí čas od času vyhledat pomoc odborníků, jako jsou například maséři, kteří se starají o naše blaho. Jak si však vybrat správnou masáž, která by nám pomohla? Existuje jich v dnešní době tolik, že se v nich ani moc vyznat nejde.

Co je Havajská masáž LOMI LOMI?

Tato výjimečná masáž je prováděna plynulými a velmi jemnými technikami a pochází z havajských ostrovů. Podstatou havajské masáže je použití havajských technik, které mají vysoký terapeutický účinek, především díky své rytmice a provedení. Důležité také je, že je tato masérská technika velmi šetrná k masérovi, který ji provádí. Při tomto druhu masáže jsou používány plynulé, měkké a také hloubkové techniky, při nichž jsou využívány nejen prsty a dlaně, ale z velké části celá předloktí.

Účinky Havajské masáže LOMI LOMI

Tato skvělá masáž dokáže dokonale odstranit napětí ve svalech, příznivě působí na krevní oběh a lymfatický systém, dokáže uvolnit kloubní spojení a v neposlední řadě rovněž napomáhá k detoxikaci našeho organismu. Pravdou však je, že je tento druh masáže využíván také sportovně založenými lidmi, neboť výrazně zvyšuje pohybové schopnosti. Výhodou havajské masáže je, že se může měnit přesně podle potřeb klienta a to buď dynamikou, hloubkou tlaků na tkáň, ale také celkovou dobou, po kterou je prováděna.

Jaké jsou další druhy masáží?

Nejen Havajská masáž dokáže uklidnit a zregenerovat naše tělo. Druhů masáží je obrovská spousta, stačí si jen vybrat tu pravou a poté se jen nechat krásně namasírovat. Správný masér by měl umět odhadnout na základě našich potíží, jaký druh masáže bychom potřebovali. Pokud se tedy neorientujete v nabídce masáží a máte potíže, nechejte si od profesionálního maséra poradit.

Klasická masáž

Tento druh masáže se využívá k posílení celkového zdravotního stavu, k osvěžení po jakékoli námaze. Lékaři předepisují klasickou masáž k léčení a doléčování chorobných a poúrazových stavů. Klasická masáž je velmi oblíbenou léčebnou procedurou zejména při bolestech zad či migréně apod.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy ulevuje od stresu a napětí. Je-li tato masáž provedena odborně, působí blahodárně na psychiku, navozuje pocit zdraví, duševní pohody a také klidu. Dále pak pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje stres a napětí, zbavuje úzkosti a také depresí.

Hot Stones

Jedná se o masáž lávovými kameny, které navozují příjemné teplo. Tato masáž stimuluje krevní oběh a hlavně pro nás tak důležitý lymfatický systém. Dále navozuje pocit relaxace, prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, uvolňuje ztuhlé svaly a dokonale vyrovnává energii v našem těle.

Anticelulitidová

Již samotný název masáže předurčuje, k čemu je dobrá a s čím nám pomůže. Tato masáž je velmi účinná proti celulitidě a také proti únavě nohou. Dokonale zformuje postavu a zlepší kvalitu pokožku. Anticelulitidová masáž ruší tukové buňky z podkoží a stimuluje podkožní strukturu. Dále zlepšuje podkožní metabolismus a odtok nežádoucích látek. Vyhlazuje kůži a výborně regeneruje.

Protimigrénová

Protimigrénová masáž je součástí reflexologie a provádí se mačkáním reflexních bodů. Lze ji provádět jako prevenci a to právě před migrénou a také při bolestech krční páteře.

Čokoládová masáž, zábal

Čokoládová masáž je ideálním prostředkem ke zkrášlení a zejména vyhlazení pokožky. Působí velmi příznivě proti celulitidě, zlepšuje náladu a dokáže odplavit toxické látky či uvolnit ztuhlé svaly. Dále má velmi příznivý vliv na činnost srdce a výborně detoxikuje organismus.

Detoxikační medová

Med je vynikající produkt, který má detoxikační účinky. Díky této masáži dojde k odstranění starých usazenin a jedů a to až z hloubky tělesných tkání. Detoxikační medová masáž se aplikuje při stavech vyčerpání a také oslabení způsobené stresem, ale také dokáže léčit mnohé civilizační choroby. Je velmi účinná při nespavosti či proti akné na zádech.

Reflexologie

Jedná se o terapii, která je založená na stlačování reflexních bodů na chodidlech a dokáže odstranit bloky tzv. reflexních drah, čímž zlepšuje činnost jednotlivých orgánů v našem těle.

Lifting obličeje

Jedná se o obličejovou masáž, přinášející uvolnění, vyhlazuje vrásky a redukuje podkožní tuk. Dokáže povzbudit krevní oběh, čímž dochází ke zlepšení barvy kůže a také její dýchání. V důsledku tohoto se odplavují odpadní látek a zmírňuje se svalová únava.

Ba guan

Ba guan je nová přísavková masáž a pochází z čínské medicíny. Při tomto druhu masáže jsou používány masážní oleje, stimulující duši. Ve své podstatě se jedná o baňkovou metodu, při které jsou stimulovány tělesné funkce a vazivo. Tímto dochází k lepšímu prokrvení kolagenových a elastinových vláken. Dále je aktivována buněčná výměna a posilován imunitní systém, čímž je aktivován proces přirozené samoléčby a zlepšuje se průtok lymfy. Tato masáž dokáže z Vaší pleti vytvořit vitálnější a odpočatější. Doprovodným jevem této masáže je pocit pohody a klidu.

Balneoterapie, zábaly

Tato terapie je ve své podstatě lázeňskou terapií. Již dávno se však různé druhy zábalů neprovádí pouze v lázních, ale díky své popularitě je provádí také různé salony a studia.

Universal Contour WRAP

UCW je detoxikační a zeštíhlující zábal, k jehož realizaci se používá bahno z Mrtvého moře, díky kterému již při prvním zábalu ztratíte 15-20 cm. Tento detoxikační zábal dokáže zmírnit bolesti kloubů, svalů a skvěle posiluje imunitní systém. Velmi pozitivně působí také při léčbě lupénky a ekzému.

Galvanic SPA II

K tomuto procesu se používá galvanická žehlička, díky níž dochází k hlubokému čištění pleti od nečistot a toxických látek. Při tomto procesu, který je vhodný na všechny typy pleti, dochází k rozproudění lymfy, zmírnění otoků a zprůchodnění pórů. Galvanická žehlička je vhodná také pro lidi trpící lupénkou, akné, ekzémem či dermatitidou. Výsledkem působení této žehličky dochází k zeštíhlení a omlazení obličeje a také zmírňuje tmavé kruhy pod očima.

Infrasauna-Dikatherm

Při tomto procesu je používán bandážovací oblek, který přilne na stehna, břicho a hýždě a prohřívá kůži a tkáně v těchto problémových partiích. Zjednodušeně lze říci, že díky tomuto infračervenému hloubkovému světlu dosáhneme dokonalejší postavy. Díky tomuto procesu hubneme, čímž zmenšujeme objem a to vše vede k úspěšnému boji s celulitidou.

Brusinky

Brusinky používá moderní kosmetologie zejména proto, že mají vysoký obsah vitamínů C a také nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6. Díky tomuto vynikajícímu složení je možno vytvořit příjemnou proceduru, která dodá celému našemu tělu energii.

Mořské řasy

Mořské řasy jsou v kosmetice a také při masážních technikách či při zábalech používány zejména proto, že dokáží dokonale zregenerovat pokožku, neboť se při jejich aplikaci aktivuje látková výměna, čímž se pokožka hydratuje a zpevňuje.

Oxygenoterapie

Podstatou této terapie je inhalace kyslíku a to v přiměřených dávkách 3-4 l za minutu. Tato inhalace je ideální také jako prevence. Díky inhalaci kyslíku dojde ke zpomalení stárnutí buněk, mizí bolesti hlavy a únava, poruchy spánku a dále je posílena imunita, srdce atd. Ve své podstatě působí inhalace kyslíku na celkové zlepšení zdravotního stavu.

Zábal do banánových listů

Tento skvělý zábal odstraní starou pokožku, detoxikuje, zlepšuje prokrvení a také elasticitu pokožky, kterou zároveň vyživí a hluboce hydratuje. Zábal do banánových listů je ideálním prostředkem, který podpoří vitalitu vlasové pokožky a dokáže vlasům dodat lesk a zdravý vzhled. Je to ideální způsob, jak bojovat s akné, ekzémy či lupénku.

Cukrový vánek z ráje

Při této masáži odstraníme starou a suchou pokožku, čímž ji navrátíme mladý vzhled. Dochází také k hloubkovému čištění pórů a tím dochází k lepšímu prokrvení pokožky a tím také k vylučování toxinů z těla. Zlepšuje se elasticita pokožky a to vše vede k jejímu omlazení.

Tropický zábal rukou a nohou

Při tomto zábalu dojde k odstranění staré a suché pokožky, což má za následek mladší vzhled. Tropický zábal zlepšuje prokrvení pokožky a vede také k vyloučení toxinů z těla. V neposlední řadě je nutno říci, že hydratuje a vyživuje pokožku. Aplikováním tropického zábalu dochází k regeneraci rukou a nohou.

Masáže

Napadlo Vás někdy, co mají všechny masáže společného? Je toho více, ale nejdůležitější je, že je musí vykonávat pouze zkušený odborník, který danému druhu masáže opravdu rozumí. Teprve tehdy si můžeme být jisti, že nám masáž pomůže a my se budeme moci těšit z lepší kondice dalších pozitivních účinků. V případě, že by masáž prováděl člověk nevzdělaný, mohlo by dojít k opačnému efektu, což by vedlo až ke zhoršení našeho zdravotního stavu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10627 (magazin-zdravi.cz#10055)


Přidat komentář