Detoxikace, hubnutí a zdravý životní styl

Detoxikace organismu je pro tělo stejně důležitá jako pravidelný úklid pro naše obydlí. Navíc díky intenzivní kúře se zbavíte jak toxinů, tak nadbytečného tuku či celilutidy a dokonce i různých chorob.

Stejně jako náš byt, dům či auto, i lidské tělo potřebuje pořádný úklid. S prachem na nábytku, drobky na koberci anebo usazeninami v koupelně si hravě poradíme potřebnými prostředky. Jak však na naše tělo? Vypít kyselinu nebude jistě to pravé ořechové. A stejně jako na úklid celého domu potřebujeme několik různých přípravků a spotřebičů, tak obdobně to je s naším lidským tělem. Detoxikace organismu je tak prováděna hned několika způsoby.

Nejlépe si s detoxikací poradí odborníci, a úplně nejlépe pak ty studia, salóny a zdravotnická zařízení, která se na očistu organismu specializují.

Detoxikace

Otázkou však pro některé zůstává, proč podstupovat očistu těla. Pokud není dostačující výklad to, že se naše tělo denně zanáší různými usazeninami a to nejen ze stravy, ale také ze způsobu života. Zrychlené tempo, stres, výpary, jak z projíždějících vozidel na ulici, tak elektrospotřebičů apod. Všechny tyto prostředky mají za následek právě usazeniny v těle, což možná by se zdálo, že snad vadit nemusí, ale například zanesená střeva propouští velice omezené množství vitamínů, minerálů a jiných živin do těla. Tím strádá celé vaše tělo. Nejefektivněji se to projeví na vaší pokožce. Výskyt pupínků, nezdravé barvy pleti a pokožky, ať už mastící se kůže, tak příliš suchá, svědící, citlivá. Lámou se snadněji nehty, vlasy, může dojít i k oslabení zubů. Člověk cítí únavu, bývá častěji nachlazený, či napaden jinými civilizačními chorobami, po delší době se objevují chronická onemocnění všech možných forem a vše toto vede k velice vážným chorobám, jako jsou například karcinomy.

A to už je snad dostatečný důvod věnovat se prevenci tohoto širokého spektra nemocí preventivně, a tak navštívit centrum pro provedení řádné detoxikace.

Co vás před očišťující kúrou čeká?

Samozřejmostí je konzultace s lékařem, na jejímž základě spolu s měřením fyziologických hodnot osoby ošetřující lékař stanoví potřebnou péči a postup, kterým klient projde. Protože nepůjde o pouhopouhou jednorázovou záležitost, je nutné k ní přistupovat řádně a zodpovědně. Klienta by měl při odhodlání kúru podstoupit motivovat osobní cíl, kterým bývá často změna hmotnosti – redukce nadváhy, také formování postavy, odvodnění organismu, zbavení se celulitidy, také otoků apod.

Klient získá informace o tom, jak by měl žít, čemu se vyvarovat, co naopak doplňovat a jak celkově svůj životní styl přizpůsobit pro nejlepší fungování. Nutno podotknout, že zbavení se škodlivin z těla není jednorázová záležitost, ale že se jedná o akci dlouhodobou, nejlépe doživotní a to na docházení pod odborný dohled jednou za měsíc.

Takže odhodlání jsme naprosto zvládli, zašli jsme k odborníkovi. Po vstupní diagnostice pomocí tělového skeneru, měření zakyselení těla a měření obvodu těla v kontrolních místech. Na základě těchto měření se také stanoví hodnota BMI a následuje přednáška o fungování těla, vlivu pohybu, pitného režimu, také toxinů, složení potravy na metabolismus a jejich vliv na předcházení civilizačním chorobám.

Po těchto obecných informacích vám lékař sdělí konkrétní vyhodnocení pro vaši osobu, doporučení jídelníčku a celkového denního režimu.

Detoxikační zábal Magic Wrap

Součástí detoxikační kúry je i zábal, který zbaví vaši kůži zbytečně nehezkého pomerančového vzhledu, přebytečného tuku a vůbec udrží vaši pokožku pevnou a pružnou. Toto ojedinělé ošetření vám garantuje ihned po prvním ošetření minimálně 15 cm v obvodu a funguje na principu odplavení nadbytečného tuku z těla ven, ke kterému časem přilnuly toxiny, takže zbavujete tělo jak tuků, tak jedů. Jedná se sice o poněkud dražší záležitost – jedno dvouhodinové ošetření stojí 1500Kč, za to má však dlouhý výčet příznivě působících vlastností – zvyšuje krevní oběh a také oběh lymfatický, má protizánětlivé účinky a je tak velice účinný při hojení, které urychluje, mimo očisty těla odstraňuje i bolesti hlavy, svalů, posiluje imunitní systém, zvyšuje energii, tím pádem snižuje únavu, zlepšuje vhled pokožky, tu také vyživuje a vůbec formuje postavu.

Medová detoxikační masáž

Výbornou detoxikační metodou je také medová masáž. Med je totiž nejen bohatý na vitamíny, ale je také velice skvělým detoxikačním prostředkem. Při styku s pokožkou a jemném masírování se veškeré jedy z podkoží dostanou na povrch a tak lehce odstraní.

Zásadito minerální péče podle P. Jentschury

Procedura, která vychází z informací starých přes 10 000 let a je založena na používání přípravků zásaditých, s hodnotou pH 8,5. Toto složení zajistí aktivaci vylučování kyselin, škodlivin a usazenin z kůže. Jemná masáž, která je součástí procedury, tak omezuje výskyt celulitidy, pomáhá při sportu pro lepší výkon či během diet a půstů.

Fitodar

Z názvu jasně zní, že jde o dar. A opravdu – zázračná bylinná parní lázeň, která je přímým darem pro organismus. Mimo detoxikaci organismu také tělo perfektně regeneruje, člověk se po lázni cítí osvěžený, uvolněný a vitální. Důležitá vlastnost je také prevence různých chorob a zvýšení svalového tonusu sportovců před výkonem.

Další služby salonu Harmonie

Další služby jsou:

Masáže

Klasická (rekondiční) - základní a dokonalá masáž pro všechny a při jakémkoli problému. Skvěle uvolní a navodí blažený pocit. Reflexní - starodávná čínská metoda masáže, která odstraňuje problémy se zdravím. Lymfatická masáž - speciální masáž, která rozpohybuje lymfatický systém a tak odplaví toxiny z těla ven. Masáž lávovými kameny - naprosto uvolňující masáž, která díky jemným pohybům a tepla z horkých kamenů. Čínská energetická masáž - technika, která povzbudí mysl a energii. Člověk tak cítí větší výkon.** Masáž hlavy a obličeje** - dokonalá metoda proti bolestem hlavy. Hmaty, které se používají, uvolní stres a napětí v hlavě a okolí. Čokoládová se zábalem - úžasná technika pro péči o pokožku. Konopná masáž - regenerační a relaxační celotělová masáž spojená se saunováním.

Zábaly

Thalaspa - jedná se o zábal z mořských řas, který má vliv na tukové tkáně a také změkčují a vyživují pokožku. SOY-SOY - zábal ze sóji je dokonalým klíčem v boji proti stárnutí.

Péče o tělo

Harmonizace čaker - jednoduchá a účinná technika pro vyvážení energie. Gerard’s - speciální bio kosmetika, založená pouze na přítomnosti přírodních prostředků.** Autotrakční lehátko** - dokonalý pomocník a uvolňovač pro přetížené nohy a uvolnění krevního oběhu v nohách.

Léčba energií

Reiki - stará japonská léčebná metoda, která je založena na rozpohybování správných vibrací v těle. Antistres - z názvu je již patrné, že je jedná o léčebnou metodu proti stresu. Vhodná a velice účinná pro všechny, co pracují „hlavou“. Shamballa - metoda, která vás zasvětí do vlastní karmy.

Ostatní služby

V salonu se také poskytují služby numerologie, astrologie, výklad karet, Feng šuej anebo výtvarné kurzy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10594 (magazin-zdravi.cz#9897)


Přidat komentář