Darkfield, vyšetření z kapky krve – Ostrava

Tušili jste, že krev je nejdůvěryhodnějším ukazatelem našeho zdravotního stavu? Právě její složení dokáže prozradit, jak na tom nejen jsme, ale i i zda-li nejsme ničím ohroženi. Proto byste si ji měli nechat analyzovat.

Jistě se ptáte, jakou formu analýzy máme na mysli. Většina z nás si vyšetření krve spojuje s bolestí, která se k danému zásahu s jehlou spojuje. Dnešní moderní metody ovšem umí zázraky a to zcela bezbolestně. Navíc si můžete vše provést v pohodlí domova. Zázrak, s nímž vás seznámíme, se jmenuje Darkfield, nebo vyšetření z kapky krve.

Darkfield, vyšetření z kapky krve – Ostrava

Metoda patří mezi bezpečné, rychlé a spolehlivé procedury, které uvítají i ti, kteří nemají rádi nemocniční prostředí. Výhodou metody darkfield je kromě nenáročnosti i skutečnost, že nemusíte podstupovat podrobná a zdlouhavá vyšetření jednotlivých částí těla či orgánů. Krev je totiž nejdůležitější kapalinou v našem těle. V organismu rozvádí důležité látky, podporuje správnou funkci našich orgánů a je tedy, laicky řečeno, v kontaktu se všemi částmi těla. Převádí nejen to dobré, ale ukládá se v ní i to, co našemu tělu příliš nesvědčí. Právě z rozboru této životadárné tekutiny mohou odborníci poznat, jestli vás netíží nějaká nemoc nebo na co byste si měli dát pozor. Metoda vychází z běžné praxe lékařů, když se i pro zhodnocení zdravotního stavu využívá analýza krevního obrazu. Darkfield je ovšem metodou, kdy se výsledky dozvíte nejen rychle, ale navíc nebudete podstupovat zdlouhavé vyšetření. Stačí opravdu jen chvilka a dokonce to zvládnete sami. Jak metoda funguje?

Darkfield – co lze zjistit?

Pokud se objednáte na tuto metodu, tak v nabídce odborníka nejčastěji narazíte na možnost jednak zjištění specifik vaší krve. Pomocí metody lze pomoci i s alergiemi, které vás již roky tíží. Pokud stále marně zkoušíte odvyknout si na kouření, i pro vás je metoda vhodná. Procedura může včas odhalit i ty nejzávažnější choroby (např. i rakovinu) nebo lze pomocí porovnání s krví vašich rodinných příslušníků stanovit, čeho byste se v budoucnu měli vyvarovat, abyste neměli stejné onemocnění.

Pro koho je metoda darkfiled vhodná?

Tato analýza je optimální pro ty, kteří chtějí zjistit, jaké choroby je v budoucnu mohou ohrožovat a jak se jim ubrání pomocí prevence. Stejně tak ji ocení i ti, kteří již mají potíže se zdravím a může se jednat i o dlouholeté** chronické záležitosti**. Stejně tak se uleví i těm, kteří jsou snadno náchylní k různým infekcím. Nemusí ale jít vždy o nemocné lidi. Pokud často cítíte únavu, jste ve stresu a žijete v napětí, nemusíte tento stav považovat za chorobný. Ovšem i toto jsou příznaky, že se ve vašem těle děje něco negativního a posléze může vypuknout i vážná nemoc a to v plném rozsahu. Není tedy radno podceňovat i zdánlivě neškodné faktory, které poukazují, že s vaším tělem není něco v pořádku. Pro své zdraví přitom můžete udělat velmi málo.

Jak darkfield funguje?

Jistě se ptáte, čím se metoda darkfield odlišuje od běžného vyšetření za pomocí krevního obrazu. Původní název procedury zní Darkfield Live Blood Analysis. Jde o vyšetření krvinek, které probíhá na temném podkladu, zatímco doposud známé vyšetření se provádělo na podkladu světlém. Není to inovace z rozmaru. Jak léta výzkumů ukázala, temné pole může být pro zjištění procedury ještě přesnější. Světlo při zkoumání v poli světlém prochází optickou osou, zatímco světlo v poli temném prostředí prochází v optické ose pouze pod určitým úhlem a pouze po okrajích. V tomto důsledku je podoba krvinek sice tmavá, ale stále světlejší než pozadí, z něhož pak „vystoupí“ právě zmíněné okraje. Abychom to přiblížili názorněji, tak si představte, že krevní skvrnu příliš znatelně nevidíte, zato můžete pozorovat její složení, což je pro analýzu podstatnější. Názorně se vám ukáže složení krve, kde se objeví, zda máte dostatek potřebných látek a stejně tak se poukáže na přítomnost látek, které vašemu tělu mohou škodit (např. těžké kovy).

Jak probíhá vyšetření darkfield?

Pokud se objednáte na vyšetření pomocí metody darkfiled, příjemným zjištěním pro vás bude, že vám bude zapůjčen mikroskop, který byl speciálně vyvinut pro tuto metodu. Vy si sami v pohodlí svého domova glykemickým perem pro domácí použití odeberete kapičku krve z prstu. Nebolí to a je to rychlé. Následně se kapka aplikuje na podložní sklíčko, které se pak překryje krycím sklíčkem, jak známe z biologie. Sklíčka se pak dají pod mikroskop a začne pozorování odebrané krve.

Pozorování krve pomocí metody darkfield

Obraz odebraného vzorku posléze zobrazuje kamera, která je propojena s počítačem. Je to velmi zajímavé, protože v projekci lze vidět, jak se v krvi pohybují dané látky. Ostatně i toto je zárukou kvalitního vyšetření, protože krev je „čerstvá“ a tudíž se analyzuje stav, který koluje vaším tělem. Dostává se vám tak té nejlepší analýzy této vzácné tekutiny. Obavy při vyšetření mít rozhodně nemusíte, protože metoda je nejen bezbolestná a rychlá, ale také bezpečná. Používají se při ní totiž jednorázová sklíčka, která jsou vydezinfikovaná. Na proceduru se nemusíte složitě připravovat, ovšem asi týden před odebráním vzorku je optimální jíst ovoce a zeleninu (chemicky neošetřené) a pít neperlivou vodu. Čtyři hodiny před zákrokem se doporučuje nejíst vůbec, aby vaše krev nebyla zatížena látkami, které si tělo později zpracuje.

Pro koho je metoda darkfield vhodná?

I když vás nic netrápí, můžete se objednat na vyšetření. Není vůbec zbytečné vědět, jaký je váš aktuální zdravotní stav. Optimálně se doporučuje navštívit vyšetření i s vašimi příbuznými, protože díky rozboru jejich krve získá odborník větší přehled o rodinných dispozicích. Mladší generace se může dozvědět, čeho by se měla vyvarovat a ti starší mohou naopak zjistit, co jim chybí, pokud se něčeho více dostává mladším.

Metoda darkfield je opravdu bezbolestná, rychlá a účinná. Může ji podstoupit téměř každý. Senioři i malé děti. Před vyšetřením se samozřejmě poradíte s odborníkem, který vám sám řekne, zda je pro vás metoda vhodná. Nemusíte se ale ničeho obávat. Jde o osvědčenou metodu, která si u nás získává stále větší sympatie. Jde o formu alternativní medicíny, která zabírá i tam, kde ostatní metody selhaly. Nemusíte se obávat ani vedlejších účinků, protože darkfield funguje spolehlivě a lokálně jen tam, kde působit má. Bezbolestnou a jednoduchou metodu zvládne každý, i ten, který se vyšetření krve vždy obával. Za pokus nic nedáte, naopak budete překvapení, jak metodika dnes postoupila a jak je jednoduché vyšetřit tělo pomocí malé červené skvrnky. Uvidíte, že se jedná o jedinečnou metodu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id32283 (ck#590)


Přidat komentář