Bodystyling a lymfodrenáže - okres Chrudim

Máte problémy s otoky, trápí Vás celulitida, strie, potřebujete zpevnit tělo nebo se chcete zbavit zplodin metabolismu? Vyzkoušejte bodystyling a lymfodrenáž, které mohou Vaše problémy bezbolestně vyřešit.

Co se rozumí pod pojmem Bodystyling?

Bodystyling je přístroj. Jde ve skutečnosti o svalový stimulátor, který je řízen počítačem. Jeho cílem je posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a také obsahuje anticelulitidní program. Přístroj Bodystyling využívají jak fyzioterapeutové, tak také lékaři. Pomocí tohoto přístroje můžete dosáhnout snížení nadváhy, omezení celulitidy či zpevnění ochablého svalstva. Mezi hlavní funkce Bodystylingu tak patří cílená redukce objemu, odstranění celulitidy, modelování postavy a v neposlední řadě také uvolnění napjatých svalů.

Co se rozumí pod pojmem lymfodrenáž?

Lymfodrenáž je masáž, a to buď masáž ruční, nebo masáž prováděná za pomocí přístroje. Existují tak dva druhy lymfodrenáže, jde o manuální lymfodrenáž a lymfodrenáž přístrojovou.

www.salonslunicko.cz

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž, někdy také nazývána jako ruční lymfatická masáž, je detoxikační masáž, jež má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy a navodit správnou funkci lymfatického systému. Jejím cílem je tak zrychlení metabolismu a následně i rychlejší odvádění škodlivých látek a toxinů z těla ven. Provádí se za pomoci speciálních hmatů, které odvádí zmnožený tkáňový mok do krevního řečiště. Manuální lymfodrenáž se provádí na oblastech těla jako je krk, obličej, horní končetiny, záda, bedra a v neposlední řadě také dolní končetiny.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž se na rozdíl od manuální lymfodrenáže provádí pomocí speciálních návleků, které vyvolávají na vybraných částech těla tlak o různých intenzitách. Dochází tak ke stlačování určitých částí těla, které vede k obnovení jak lymfatického, tak žilního systému.

Bodystyling

Přístroj Bodystyling je počítačově řízený svalový stimulátor určený pro cvičení. Je speciálně sestrojený k posilování, ke zvýšení sportovní výkonnosti a v neposlední řadě také k formování postavy s anticelulitidním programem. Mezi výhody bodystylingu patří okamžitý a měřitelný efekt již po první aplikaci, nemusíte dodržovat žádnou dietu a při aplikaci nemáte žádné nepříjemné pocity, jelikož je celá procedura vnímaná jako příjemná.

Jak přístroj Bodystyling funguje?

Přístroj vysílá elektrické signály, které jsou potom kabely přenášeny pomocí speciálních elektrod do daných svalových partií. Přístroj tak dokáže zpevnit svaly, prokrvit tělo - což pomáhá při odstraňování celulitidy a také může odstranit bolesti zad - díky zpevnění ochablých svalů kolem páteře. Principem bodystylingu je využití působení nízkofrekvenčního proudění. Přístroj tak vlastně napodobuje činnost nervové soustavy. I když impuls nevzniká přímo v těle, ale je do něj přiveden zvnějšku účinek je úplně stejný, jako kdyby impuls pocházel přímo z nervové soustavy.

Výsledky Bodystylingu

Bodystyling pomáhá k redukci objemu, k modelování postavy, ke zpevnění svalů, k odstranění celulitidy, ke zvýraznění svalů, zlepšuje vzhled pokožky a také způsobuje uvolnění zatuhlých svalů.

štíhla žena

Pro koho je bodystyling určen?

Bodystyling je určen pro každého člověka, který touží po redukci objemu, má problémy s celulitidou, snaží se vymodelovat si postavu nebo jen potřebuje uvolnit svaly.

Kontraindikace Bodystylingu

Bodystyling se nesmí provádět u těhotných žen v oblasti břicha, u klientů se srdečním stimulátorem, nebo u klientů trpících srdeční chorobou, při zánětu žil, v případě endoprotézy nebo u klientů se zánětem tkání důsledku nemoci nebo úrazu.

Lymfodrenáže

Lymfodrenáže se nejčastěji využívají v boji s pomerančovou kůži, s tukovými polštářky na stehnech, hýždích, bocích, břiše a pažích. Využívají se také ke zmírnění otoků nohou a paží, odstraňují bolest nohou a paží, působí proti stresu a celkové únavě a také se využívají k rehabilitaci po velkém fyzickém zatížení.

Výsledky lymfodrenáže

Lymfodrenáž má na naše tělo velké množství pozitivních účinků. Lymfodrenáž tak například pomáhá v boji s celulitidou, zmírňuje migrény, zmenšuje otoky nohou a rukou, dokáže zlepšit stav křečových žil, dokáže zvýšit imunitu organismu a v neposlední řadě také napomáhá při detoxikaci organismu a zlepšuje celkový zdravotní stav organismu. Po absolvování kůry si tedy můžete ihned všimnout zmenšení obvodu stehen, hýždí, boků a břicha a v neposlední řadě také vyhlazené pokožky v ošetřovaných partiích.

Komu je lymfodrenáž určena?

Lymfodrenáž je vhodná pro všechny, kteří si chtějí odpočinout, zarelaxovat si a zároveň chtějí udělat něco pro své zdraví a pro své tělo. Lymfodrenáže jsou určeny především klientům, kteří jsou v zaměstnání nuceni dlouho sedět či stát, klientům po velké fyzické zátěži a také klientům, kteří mají problémy s celulitidou.

Kontraindikace lymfodrenáže

Lymfodrenáž se nesmí provádět v případě onemocnění srdce, u klientů trpících vysokým krevním tlakem, u klientů s implantáty, v případě onemocnění ledvin či jater a v době těhotenství. Dále potom u klientů s onemocněním žil, tepen, s horečnatých onemocněním, s epilepsií, s rakovinou a také u klientů trpících onemocněním kůže. Lymfodrenáž také není vhodné podstoupit při bolestech břicha neznámého původu a zeleném zákalu.

Co je to lymfatický systém?

Mezi základní funkce lymfatického systému, někdy také označovaného jako mízní systém, patří odvádění tkáňového moku od tkání a odvádění tuků z těla ven. Lymfatické cévy jsou úzce spojeny s cévním systémem. Mezi lymfatické orgány potom patří kostní dřeň, lymfatické uzliny, slezina a brzlík. Lymfatický systém také slouží jako jeden z obranných mechanismů těla a podílí se na stálosti vnitřního prostředí organismu, tzv. homeostáze. Špatná funkce lymfatického systému se může podílet na problémech s pokožkou jako je právě celulitida, akné či rozšířené póry. Dále může mít také vliv na únavu a způsobovat otoky. Proto je důležité o lymfatický systém pečovat.

formování postavy

Bodystyling a lymfodrenáže

Toužíte po pevnějším těle, chcete se zbavit celulitidy, otoků nebo zmírnit bolesti hlavy při migréně? Vyzkoušejte bodystyling nebo lymfodrenáž. Bodystyling slouží k posilování svalů, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a bojuje proti celulitidě. Lymfodrenáž také pomáhá v boji s celulitidou, kromě toho navíc zmírňuje migrény, zmenšuje otoky, dokáže zvýšit imunitu organismu a v neposlední řadě také napomáhá při detoxikaci organismu. Jak lymfodrenáž, tak bodystyling jsou naprosto bezbolestné a celkově příjemné procedury. Zarelaxujete si a zároveň uděláte něco pro své tělo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10606 (magazin-zdravi.cz#9991)


Přidat komentář