Aromaterapeutické a detoxikační masáže - Praha

Masáž je terapie. A to nejen pro vaše bolavá záda, ztuhlé svaly a zablokované klouby. Pomocí masáží se mohou léčit i jiné vnitřní struktury vašeho organismu a blahodárně působí i na psychiku. Proto vás s některými seznámíme blíže.

Kolikrát jste byli na masáži? Je jen málo lidí, pokud vůbec někdo takový je, kdo by někdy v životě nepocítil bolesti a ztuhlost v oblasti svalů a kloubů. Problém je, že lidé se buď stydí jít na masáž anebo je jejich problém krátkodobějšího charakteru, a tak, než se na masáž dostanou, tak je nic nebolí. To se ale celý problém jen prohlubuje, a pak se musí řešit i po zdravotní léčbě. Masáž dokáže tento problém dlouhodobě odstranit, ale má i spoustu jiných doprovodných účinků, které vám uleví. Existují ovšem i takové masáže, které vás dokonale zregenerují a tím pádem odstraní i jiné neduhy. Seznamte se s nimi proto blíže.

Aromaterapeutické a detoxikační masáže - Praha

Hledáte místo kam si můžete zajít načerpat energii, relaxovat, ale nechat se i zkrášlit? Jste z Prahy 3 či okolí? Pak máme pro vás tip na profesionální masérku a vizážistku paní Ivetu Žerníčkovou, která svůj Beauty Salon provozuje na ulici Ondříčkova 32, Praha 3 - Vinohrady, 56133. Paní Žerníčková poskytuje různé masáže jako např. klasickou, relaxační, ayurvédskou, detoxikační, či lávovými kameny. Věnuje se i vizážistickým službám a kosmetickému poradenství. Objednat se na kteroukoliv službu do Beauty Salonu můžete telefonem +420 603 193 291 nebo +420 603 141 900, emailem beauty.masaze@seznam.cz.

Ayurvédská masáž

Tato masáž má vysoce regenerační a léčivé účinky. Používá se při ní olej a různé bylinky, ale odlišná od ostatních masáží je proto, že se tato masáž provádí velmi jemnými pohyby. Ayurvédská masáž zlepšuje funkci lymfatického systému, odplavuje toxiny, pomáhá proti stresua a bolestem.

Indická masáž hlavy, antistresová masáž

Už její název vám napoví, že tato masáž bude mít velmi pozitivní účinek na bolest hlavy a migrény. Nejenže masáž hlavy okysličuje mozek, ale prokrvuje pokožku hlavy a tím i napomáhá k lepšímu růstu vlasů a jejich kvalitě. Masáž se provádí i v sedě, což ale na její účinnost nemá vůbec vliv.

Vizážistické služby

Paní Iveta Žerníčková vám mimo masáž poskytne i úpravu vizáže od kosmetického poradenství, svatební líčení a účes, denní a noční líčení, úprava na plesy apod.

Masáže a výživa

Masáže jsou vhodné především k tomu, aby se vám uvolnil svalový systém. Protože je masáž o dotecích těla, tak na svalech tento efekt pocítíte vždy (z velké části). Zároveň mohou mít masáže ale i hlubší účinek, který byste do nich ani neřekli. Masáž vám může upravit i funkci vnitřních orgánů, může vám pročistit organismus, navodit psychickou pohodu atd. S některými vlastnostmi určitých typů masáží vás proto seznámíme více.

Sportovní a rekondiční masáže – Praha

Jedná se o klasickou formu masáží, která nemusí být určena jen aktivním sportovcům. Protože se v tomto typu masáží masér soustředí na pohybový aparát klienta, tak se jedná o metodu, která může pomoci řadě běžných lidí. V dnešní době je naše tělo totiž vystavováno různým vlivům, které svalový a kosterní systém deformují, ovšem masáže mohou navrátit jednotlivé skupiny do správné polohy.

Tento typ procedury se provádí s využitím masážních olejů, do nichž se mohou přidávat i různé esence, které zpříjemní celý proces jemnou vůní, což je vhodné proti stresu. Při tomto typu masáže se pak masíruje buď celé tělo, kdy se vzpružíte anebo se masér zaměří na problémové oblasti. Po masáži je pak vhodné odpočívat, aby si vaše tělo vstřebalo účinky masáže. Navíc je to velmi příjemné, protože stále vnímáte dozvuky procedury a cítíte se odlehčeni.

Mezi jednotlivými masážemi je dobré nechávat tak dvoudenní odstup. Pokud máte akutní obtíže, tak navštěvujte masáže jednou za týden až dva a posléze, v případě prevence, tak jednou za měsíc. Tím pádem se eliminují bolesti, které jsou nepříjemné a vy se budete moci zase hýbat.

Aromaterapeutické masáže - Praha

Tento typ procedury vám samozřejmě rovněž uvolní svaly, ale aromaterapii se připisuje i blahodárný vliv v oblasti psychické. Esence a vonné výpary z olejů se totiž rozprostírají v místě a vy tak nasáváte vůni, která vám je příjemná. Tím se odbourává stres a všechny problémy jsou pak pro vás snazší pro řešení. Masáž také pomáhá při kožních, dýchacích i zažívacích problémech, bolestech hlavy, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a nervy. Ženám pak pomůže s bolestivou nebo nepravidelnou menstruací a je vhodná i v období přechodu. Masáž samotná se provádí na celém těle, hlavně tedy na zádech a šíji. Proces trvá ideálně dvě hodiny, minimum je hodina.

Mezi masážemi je rovněž vhodné nechávat alespoň dvoudenní odstup a při akutních potížích navštěvujte maséra jednou za pět až deset dnů. V prevenci se pak dostavujte jednou za měsíc.

Masáže lávovými kameny - Praha

Tento typ masáží vám pomůže odbourat stres, ale také upravit jednotlivé pochody a funkce uvnitř těla. Na pokožku se vám totiž pokládají kameny, které jsou nahřáté kolem 40 °C. Toto teplo pak nejenže příjemně vnímáte, ale skrze kůži vám prostupuje až k vnitřním orgánů, kde i za pomocí vibrací nerostu upravuje jejich funkce. Zároveň se srovnávají energie v těle, čímž se odstraňují i jiné zdravotní neduhy. Celý proces trvá asi hodinu, při které načerpáte novou energii.

Medové detoxikační masáže - Praha

Medová masáž má nejen aromaterapeutický účinek, kdy vnímáte vůni hmoty a roztírání medu. Tento proces má čistící účinek na váš organismus. Tím, jak se vám promasírovává tělo medem, tak se zpod kůže dostávají na povrch toxiny, které se takto vyloučí z těla a vy projdete očistou. Masáže pak pomáhají při uvolnění, příznivě působí na jednotlivé orgány v těle a vy máte pocit lehkosti. Při proceduře se využívá jen kvalitního tekutého medu od včelaře.

Protože se jedná o detoxikační metodu, tak je dobré v den masáže pít. Alespoň dva litry vody bez bublin, která pomůže vytvořit odpadní cestu. V této souvislosti se pak nedivte, pokud se vám bude chtít močit, protože vyplouvají škodliviny z těla ven. Po medové masáži pak ještě nepoužívejte žádná mýdla nebo krémy 12 hodin poté.

Medová masáž se podstupuje třikrát až pětkrát v časovém rozpětí jednoho týdne. Pro prevenci je pak vhodné chodit do salónu jednou za měsíc.

Baňkování - Praha

Tato metoda využívá podtlaku, kdy se na vaši kůži přisají baňky, jež pomocí presu působí hlouběji do tkání a zároveň vás i prohřívají. Tím vaše tělo skvěle detoxikují, uvolní mazové a potní žlázky, zrychlí kožní metabolismus, uvolní svaly, rozšíří cévy, nasměruje krev z větších tepen do kapilár, zvýší se přísun živin ke tkáním a také se prokrví klouby. Rovněž se působí i na peristaltiku, sekreci střevních šťáv a tím se vám zlepší trávení. Baňky pak příznivě ovlivňují i další orgány v těle.

K metodě se využívá různých typů baněk. Mohou to být skleněné, plastové, gumovoskleněné, silikonové, keramické, bambusové apod.

Poradenství ve výživě - Praha

Výživu si lidé spojují hlavně s problematikou nadváhy, ale nemusí tomu tak vždy být. Pokud máte jakýkoli zdravotní problém (hubenost, slabost, bolesti žaludku, ale i duševní nerovnováha apod.), tak správná životospráva znamená i přísun kvalitního jídla. Při poradenství se vám proto nejprve změří míry, aby se mohl měřit výsledek. Rozebere se váš jídelníček a vaše aktivity. Poté se sestaví speciální program šitý na míru vám, který vám nebude působit komplikace (např. při nedostatku času na jídlo) a vy budete takto pracovat úspěšně na svém zdraví. Zároveň můžete svého poradce kdykoli kontaktovat, pokud vám něco nepůjde a budou se tak hledat jiné cesty. K tomu vám mohou pomoci i doplňky stravy, které nejsou nijak škodlivé a podporují zdraví.

Meridiánové a čínské bodové masáže - Praha

Jedná se o typ masáže, který vychází z asijských poznatků, které jsou známé svými terapeutickými účinky. Masáž pracuje se systémem meridánů – drah, které jsou v našem těle. Pokud tyto dráhy nejsou vyrovnané, tak jsou zdrojem i různých fyzických onemocnění. Pomocí bodových masáží se ale stimulují do správné funkce a tím pádem se zbavujete zdravotních komplikací a vaše tělo se dostane do harmonie.

Tělo potřebuje nejen uvolnění, ale také detox. Detox od fyzických škodlivin, ale i srovnání různých drah, které ovlivňují vnitřní prostředí těla a tím pádem i vaše zdraví. Proto si vyberte metodu vhdonou pro vás, která vás** zbaví problémů**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10614 (magazin-zdravi.cz#10009)


Přidat komentář