Anticelulitidové masáže Nymburk

Která žena by nechtěla tělo krásných ženských křivek, za kterým se otočí nejeden muž?! Naštěstí díky moderní době a současným metodám se dá tělo bez zásahu chirurga formovat a základem je odstranění celulitidy.

Každá žena je jiná. A ne každému muži se líbí hubená modelka, důležitější jsou pro muže pěkné ženské tvary. Avšak dolíčky, někdy až doly na stehnech a zadečku, občas připomínající horu tvarohu, nejsou hezké nikdy. Proto se masy žen na celém světě snaží těchto kazičů krásy zbavit, proto firmy zkoumají a vytváří nové a nové a ještě účinnější přípravky proti celulitidě. A i přes to, že je věda na dost vysoké úrovni, zatím je na pomerančovou kůži slabá. Pro odstranění nehezkých dolíčků vám nestačí pouze se potřít super účinným krémem, i když slibuje viditelné výsledky již po prvním použitím. Vždy je potřeba dostat se i do podkoží, neboť** celulitida** je otázkou právě této oblasti.

Celulitida – největší nepřítelkyně všech žen

Milé dámy, nejspíš vás nepotěší, že** dolíčky, které hyzdí, vaše jinak krásné tělo, jsou až na nepatrné výjimky záležitostí pouze žen**. Muži prostě celulitidu nemají a bědovat nad nespravedlností světa je stejně účinné, jako házet hrách na zeď. Zas na druhou stranu ženy mají spoustu jiných, mnohdy i účinnějších zbraní, kterými životem proplují snadněji, takže se síly snadno vyrovnají. To bychom ale zacházeli, a celulitidu, tu prokletou společnici v časech dobrých i zlých, zcela zavrhli. Dříve se mělo za to, že je pomerančová kůže záležitostí pouze žen s nadváhou. Jak nám ale titulky bulvárních deníků ukazují, není tomu tak a celulitidu mohou mít i dámy hubených postav.

Co je celulitida?

Pokud si výklad poněkud zjednodušíme, lze konstatovat, že celulitida je zatvrdlý a přebytečný tuk v tukových buňkách. Nejde tak ani o to, že by ho byl v těle celkový nadbytek, ale tuk je potvora líná a když mu to dovolíte, a nehýbete s ním, tak se vám na těchto místech usadí a spokojeně si hoví. Samozřejmě jen do té doby, dokud nepřijde aktivita a šikovné hmaty a pohyby jej vyženou. Jak se zbavit celulitidy? Přečtěte si v internetovém magazínu www.novesluzby.cz.

Anticelulitidová masáž a ozónový zábal

Těmi hmaty a pohyby je myšlena zejména účinná a cílená** anticelulitidová masáž**. Technika, speciálně vyvinuta právě proti nehezkým a nežádoucím dolíčkům hyzdící stehna a zadeček většiny žen, působí přímo na lymfatický systém a podkoží, které díky vyvinutým podtlakům dává do pohybu. Tím pádem nejen že je technika** účinná proti celulitidě**, také stimuluje lymfatický systém, čímž detoxikuje tělo a zbavuje všech nežádoucích, nepotřebných a nadbytečných látek. Nutné je v den masáže zvýšit pitný režim, aby cesta odpadového materiálu z těla byla usnadněna.

Pro koho je anticelulitidová masáž určena?

Prakticky pro všechny ženy. A to už jen jako prevence. Vhodná je totiž i při formování postavy a detoxikaci organismu. Navíc tím, že pročistí lymfatický systém, také způsobí zrychlení metabolismu. Klient se tak cítí vitální, plný síly, energie, často velice příjemně odpočatý, svěží a fit. Zmizí otoky a bolesti nohou, lépe se zvládá i namáhavá práce a člověk je nabit pozitivní náladou. Na anticelulitidovou masáž spolu s ozónovým zábalem by tam měl docházet pravidelně každý, až na jisté výjimky. Těmi jsou těhotné ženy a osoby s vážným onemocněním. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, zeptejte se ošetřujícího lékaře. Ne že by při terapii hrozilo vážné riziko, ale vždy je vhodné předejít veškerým nežádoucím účinkům.

Klasické masáže

Klasické rekondiční a relaxační masáže jsou určeny téměř všem a při jakémkoli problému. Nejlepší je si zajít na masáž jednou za týden jako prevenci před ztuhnutím svalů a také jako relaxační techniku, která uvolní na těle i na duši. Navíc díky tomu, že mne kůži, perfektně zlepšuje kvalitu kůže.

Aromaterapeutické masáže

Výborná technika k uvolnění zejména psychických bloků. Při této masáži se využívají éterické oleje, určené na daný problém, který se snaží odstraňovat, či pouze omezovat. Díky uvolnění bloků psychických, dochází ke spuštění léčebných procesů, a tak k celkovému odstranění chorob, nemocí a jejich projevů. Metoda se doporučuje u osob postižených zejména dlouhodobými či chronickými nemocemi.

Medová masáž

Med je nejen úžasný přírodní léčitel spousty onemocnění a dokonalý produkt pilných včel, ale co mnoho lidí neví, také parádní detoxikační prostředek. Jeho účinků se využívá právě při medové detoxikační masáži. Kombinace jemných hmatů s použitím medu je nejen velice příjemná, ale také očisťující. Med, který se roztírá po těle, působí po hloubky kůže, odkud vytahuje napovrch toxické látky. Ty se následně umytím jednoduše odstraní zcela.

Qi gong tuina masáž

U nás poměrná novinka a také masáž, ne tak častá jako jiné metody. Přitom je technika masáže Qi gong tuina účinná léčebná metoda, kde se nejprve stanoví diagnóza a poté nastupuje masáž s některými prvky individuálními pro dané osoby. Cílem této čínské léčebné metody, jež je součástí tradiční čínské medicíny, je rozhýbat ztuhlé svalstvo, uvolnit otoky a vůbec zregenerovat organismus. Klienti se po masáži cítí svěží, vitální a nabití pozitivní energií.

Akupunkturní masáž Penzel

Opět jde o východní techniku tradiční čínské medicíny, která má základ v akupunkturních drahách. Pakliže jsou dráhy v pořádku a naprosto funkční, cítí se člověk skvěle, nemá žádné potíže a vše se projevuje na jeho aktivitě a chuti k práci. Akupunkturní masáž Penzel je metodou, jež hledá a odstraňuje problémy právě na těchto drahách. Jde o techniku nejen uvolňovací, relaxační, ale také léčebnou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10618 (magazin-zdravi.cz#10018)


Přidat komentář