Anticelulitické masáže - Karlovy Vary

Celulitida - věrná společnice a nežádaná kamarádka přistěhovaná do našeho těla! Také patříte ke skupině žen, které s pomerančovou kůží marně bojují den co den? Chcete se jí konečně zbavit? Vyzkoušejte účinky anticelulitických masáží.

Ženy s celulitidou bojují již několik generací. Naše babičky i maminky zkoušely nejrůznější fígle, které by jim pomohly od nevzhledné dolíčkové kůže. Některé babské rady uvádějí, že je nejlepším lékem syrové ovoce a zelenina - celer, meloun, okurky, šťávy z červené řepy apod. Tělo totiž čistí hlavně zevnitř. Možná těmto povídačkám nevěříte a hledáte účinnější zbraně! Dnešní moderní doba nabízí nepřeberné množství anticelulitidních mastí, krému, olejů, a také sportovních a mechanických technik, kterých denně využívají stovky žen po celé republice. Co ale opravdu účinkuje?

"Babské rady" proti celulitidě

Možná jste se se svými problémy svěřila své známé, babičce či nějaké vzdálené tetě. Některé rady, jak se nadobro zbavit celulitidy, jsou mnohdy až úsměvné. No, řekněte sama - vyzkoušela byste to? Ruku na srdce!

  • Pasta ze soli - smíchej směs soli a jílu. Tvá kůže bude zásobena vodou, zbavíš se škodlivin ve tvém těle a celkově se zlepší elastičnost pokožky. Postačí nanést 2 cm pasty na problémové partie.
  • Kávový krém - kávový lógr smíchej s několika druhy oliv a vetři do problémových partií. Kofein odbourává tuky.
  • Fenyklový olej - sežeň si olej z fenyklu, mandlí a oliv. Vše smíchej dohromady, přidej nadrcené fenyklové lístky a teplé mléko. Vzniklou směsí natírej postižená místa třikrát denně.

proticelulitidová masáž

Mýty a nepravdy o celulitidě

Celulitida je kosmetická kožní vada - opravdu si to myslíte?** Celulitida** je zejména zdravotní problém a je potřeba ho řešit. Naznačuje nám, že je něco v nepořádku s lymfatickým systémem našeho těla a také hrozí před detoxikací organismu.** Celulitida je znakem obézních lidí** - celulitida postihuje i mladé, štíhlé dívky, které sportují. Začíná se vyvíjet u děvčat již v pubertě a mnohdy je kombinací dědičnosti a špatného krevního oběhu.** Proti celulitidě jedině liposukce** - liposukce neboli odsátí tuku s problémem pomerančové kůže ani nehne, to nám věřte! Spíše naopak. Při operaci se odebere podkožní tuk uložený přímo pod kůží. Celulitida tudíž bude ještě viditelnější než předtím kvůli nerovnostem pokožky a rychlému úbytku tuku.

Anticelulitická masáž

Co je vlastně anticelulitická masáž? Už jste o ní slyšeli? Tato masáž je velmi účinná procedúra, která výrazně pomáhá s bojem proti celulitidě. Formuje postavu a celkově zlepšuje vypnutí a kvalitu pokožky těla. Pracuje se s problematickými partiemi jako jsou stehna, hýždě, boky a bříško. Povolení břišního svalstva je nejčastějším trápením žen. Po porodu se bříško špatně vrací do původní podoby a je to také způsobeno nesprávnou životosprávou.

Účinky anticelulitické masáže

Účinky masáže poznáte již po třech aplikacích.

  • lepší vstřebávání tuků
  • zlepšení krevního a lymfatického oběhu
  • viditelné mizení pomerančové kůže
  • vyhlazení pokožky, strií, jizev a vrásek

Relax klub

Jak anticelulitická masáž probíhá?

Anticelulitická masáž je docela náročná hlavně po fyzické stránce maséra, ale o to účinnější.** První výsledky lze očekávat již po třetí kúře** a hned po první aplikaci masáže se Vaše pokožka vyhladí a mírně zpevní. Samotná masáž se provádí intenzivními a kompresivními hmaty, které ovlivňují tukovou strukturu. Podkožní metabolismus se aktivuje a dochází k lepšímu vstřebávání tuků. Masáž ovlivňuje i svaly a povrchové kapiláry, tudíž dochází i k** regeneraci** organismu a celkovému uklidnění těla.

Procedura začíná svižnou masáží s pomocí anticelulitického oleje. Poté se na pokožku aplikuje skořicový krém a přiloží se fóliový zábal. Zábal zasahuje část břicha, hýždí a dolních končetin. Doba zábalu je asi 15 minut, což je ideální čas pro vstřebání ozónu do pokožky. Celá masáž probíhá cca 60-90 min. vleže na vyhřívaném lůžku. U této metody je nutné dodržovat pitný režim (2-3 litry vody denně) a výsledek bude dokonalý. Pro opravdu trvalé a viditelné účinky by jste měli masáže absolvovat dvakrát týdně.** Optimální počet návštěv je 6-10**. Poté se doporučuje jednou měsíčně udržovací kúra.

Pro koho jsou anticelulitické masáže vhodné?

Masáže proti celulitidě jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Lze je kombinovat i s** lymfodrenážemi**, medovou detoxikací, baňkovou masáží či peelingem. Nedoporučují se však lidem trpícími otoky nohou, křečovými žílami, vysokým krevním tlakem a kožním onemocněním. Masáže se nedovolují ani těhotným ženám.

Jak celulitidě předcházet?

Změňme v prvé řadě naše stravování. Vynechejme tučná, sladká a moučná jídla. Vhodná je někdy i dělená strava. Upravme zásadně svůj pitný režim a vyvarujme se kouření i alkoholu. Pomoci nám může také větší přísun vitamínu C a minerálů. Aktivní pohyb by pro nás měl znamenat zábavu. Co takhle začít se věnovat plavání, volejbalu nebo moderní zumbě? Zkusme žít vyvážený život s dostatkem odpočinku a oblékejme se vzdušně, aby se zajistila správná cirkulace krve. Můžeme také vyzkoušet zázraky saunování či detoxikace. Používat speciální krémy proti celulitidě ještě nikoho nezabilo - divili by jste se, jak účinné dokáží být! Nejde jen o krémy, oleje a tělová mléka. Vyzkoušejte i speciální peelingy a sprchové gely! Při sprchování střídejte teplou a studenou vodu a po ránu si své problémové partie masírujte drsnou žínkou. Prokrvíte tak celé tělo!

Orientační ceník

Anticelulitické masáže Vás vyjdou zhruba od 300-700 Kč. Ceny se samozřejmě liší v každém salonu a** relaxačním** centru. U těchto masáží se rozlišuje především to, jestli se jedná o masáž částečnou či úplnou. Většina zařízení nabízí i permanentky, které nejsou omezeny časem a využívat je můžete po celý rok. Jejich cena se pohybuje kolem 2000 Kč.

Léto se kvapem blíží. Nestyďte se za své tělo a buďte letos oslnivě krásná i v plavkách. Vždyť hezký vzhled pomáhá i k pozitivnímu postoji k sobě samému.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10613 (magazin-zdravi.cz#10005)


Přidat komentář