Zlatá 24. karátová maska - Most

Toužíte po dokonalé kráse? Již proslulá Kleopatra si plně uvědomovala, jak je krása důležitá, proto pečlivě dbala o svůj vzhled. Vzhledem k pozitivním účinkům se v kosmetice celá řada procedur stále užívá. Takovou procedurou je i Zlatá 24. karátová maska.

Trápí vás předčasné stárnutí, vrásky, povadlá pleť a roztažené póry? Boj s časem je neúprosný a je jen na vás, co s vaším vzhledem provedete. Pokud chcete efektivně bojovat musíte proti času, gravitaci a ne zrovna ideálnímu způsobu života vytasit ty nejúčinnější zbraně.

Dopřejte si ten luxus a pocit být jako proslulá Kleopatra, jež svou krásou dostávala do varu muže široko daleko. Zlatá 24. karátová maska vám umožní prožít tu slast, kdy budete jako ryzí zlato a kdy se budete cítit jako Kleopatra.

Zlatá 24. karátová maska

Pokud si myslíte, že je to nějaký klam, či módní výstřelek, mýlíte se. Zlatá 24. karátová maska je staletími prověřená léčebná technika, založená na mnoha výzkumech, testech i ověřování. Ostatně léčba zlatem tvoří hlavní součást** ajurvédské medicíny** anebo také tradiční čínské medicíny. Aplikace pravého zlata, přesněji solí zlata na obličej s účelem omlazení a zlepšení stavu pleti kromě Kleopatry z Egypta provozovala i další krásky, například i čínská královna z dynastie Ch\'ing (ta podle dochovaných dokumentů si tuto masku v masírovávala do pokožky obličeje každý den).

Současná verze Zlaté 24. karátové masky je však v České republice horkou novinkou, která k nám dorazila až z dalekého Japonska. Japonsko, které je světově proslulé svou pracovitostí, vynalézavostí, ale také i svým zdravým způsobem života, které jim zaručuje nejen dlouhověkost (kdy patří k jedněm z nejdéle žijícím národům na světě), ale taktéž i dlouhé udržení si mladistvého vzhledu. Nová japonská metoda aplikace Zlaté 24. karátové masky, kterou vymysleli ve firmě UMO Group se velice rychle rozšířila po celé Americe a posléze i Evropě až dorazila i k nám. Pokud i vy byste chtěli prožít ten luxus a zjistit jak významné viditelné účinky tato jedinečná luxusní maska na pleť má, můžete navštívit některý z vybraných kosmetických salonů.

Zlatá 24.karátová maska

Co je Zlatá 24. kartová maska

V průběhu ošetření se na obličej skutečně nanesou** jemné plátky 24. karátového zlata**, které budou následně postupně jemně vmasírovány do vaší pokožky. Pozitivní efekt je viditelný již po prvním ošetření, ideálního výsledku však dosáhnete po třech až čtyřech aplikacích. Celá jedna procedura trvá déle než jednu hodinu.

Efektivita Zlaté 24. karátové masky

Pozitivních účinků zlata na lidský organismus si již dávno všiml zakladatel moderní medicíny Paracelsus, který vkládal léčbě zlatem velký význam. Po celé řadě výzkumů odborníci skutečně potvrdili léčebné účinky ryzího zlata, které při aplikaci na pleť mají velice silné účinky ještě i čtrnáct dní po aplikaci této jedinečné masky. Vizuální změny jsou viditelné již po prvním ošetření, přičemž kromě viditelných změn klient po aplikaci zlaté masky nabývá pocitu lehkosti, svěžesti a vaše pleť je jemná, hebká, pružná a hladká.

Zlatá 24. karátová maska má silný antibakteriální účinek, kdy provádí hlubokou detoxikaci kůže, čímž umožní zvýšený přívod čerstvého kyslíku do kůže, což má za výsledek nejen nabití nové energie, ale také podpoření krevní mikrocirkulace pokožky a obnovení správné funkce lymfatického systému v podkoží. Díky tomuto procesu pak následně dochází k celkovému oživení pleti obličeje s výrazným omlazením, snížením problémů s akné, roztaženými póry, hlubokou hydrataci a vyrušení, jak jemných vrásek, tak i těch hlubokých. Pravá 24. karátová maska má totiž silné proti vráskový účinek a kromě toho všeho ještě také ochraňuje kolagenová vlákna v pokožce před poškozením. S aplikací zlaté masky se pleť zbavuje nadbytečného melaninu a pleť se tím rozjasňuje a ztrácí tak nerovnoměrné zabarvení a pigmentové skvrny. Metoda Zlaté 24. karátové masky je možné a vhodné kombinovat z dalšími kosmetickými procedurami.

Ǔčinky zlaté masky

Biostimulační laser – Most

Biostimulační laser je dalším kosmetickým ošetřením, které nabízí paní Jitka Jamrichová ve svém kosmetickém studiu. Kombinace Zlaté 24. karátové masky v kombinaci s Biostimulačním laserem je velice výhodná. Biostimulační laser se totiž již dlouhá léta využívá nejen v** kosmetologii**, ale i v praktické medicíně a za jeho blahodárnými účinky stojí dlouhá řada výzkumů a ošetření.

Biostimulačním laserem se léčí řada dermatologických, revmatologických, gynekologických, stomatologických, ale i chirurgických problémů. K léčbě se využívá léčivých účinků světla, které mají silný regenerační účinek na léčbu buněk. V kosmetologii se používá například k léčení akné, oparů, jizev, aftů, kožních alergických projevů, ekzémů, rosacey, rozšířených kožních pórů a tak dále. Biostimulační laser je velice vhodný na různé popáleniny, u nichž podporuje rychlé hojení, eliminuje tvorbu jizev a snižuje bolest.

Výsledkem laserového ošetření pak je celkové omlazení pleti, zbavení se různých problémů, hloubková regenerace pleti, zpevnění žilek, aktivace kolagenu v podkoží, zpevnění a vyhlazení pokožky, osvěžení a oživení dříve unavené, povadlé a poškozené pleti, zklidnění, okysličení a detoxikaci pokožky, což vede k celkovému rozjasnění vizáže.

Krásná a zdravá pleť

Uvažujete, čím byste svou manželku, ženu, milenku, či maminku mohli hýčkat? Pokud máte rádi vysoký komfort, tak je dozajista luxusní Zlatá 24. karátová maska tou správnou volbou. Zlatá maska je velmi neobvyklým dárkem, který jistě potěší každou ženu ať už je v jakémkoli věku. Jestli máte o tuto kosmetickou službu zájem, můžete pro své blízké a milované tyto kosmetické procedury zakoupit a obdařit je tímto speciálním dárkovým poukazem. Zlatou 24. karátovou masku si můžete samozřejmě objednat i sami a plně si vychutnat všech těch blahodárných účinků, které tak hojně využívala i krásná egyptská Kleopatra.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10691 (magazin-zdravi.cz#10059)


Přidat komentář