Regenerace těla a hloubková péče o pleť

Po dlouhé zimě je potřeba, abyste jaro zahájili pořádnou regenerací, protože pouze to je přirozená cesta ke zdraví. Hloubková péče o pleť vede k rychlému ozdravení a navrácení vaší krásy.

Co je krása? Krása je v sebevědomí? Je vepsaná v obličeji? Znamená to upravenost, vkus a skvělou image? Je krásná ta bez úsměvu anebo ta, která se usmívá? Krása je ryze subjektivní a individuální pojem. Skutečná krása je kombinací všeho, sálajícího hluboko z nás. Jenomže abychom byli krásní, musíme se dobře cítit a dobře vypadat. Dobře vypadat i dobře cítit se budeme pouze tehdy, když o sebe budeme pečovat a podporovat své tělo v regeneraci – tedy obnově. K tomu potřebujeme správný životní styl, odpočinek a také správnou kosmetickou péči.

Vakuová diamantová dermabraze

Laicky řečeno: bruska obličeje. Tato metoda péče o pleť patří v kosmetické dermatologii mezi nejvyhledávanější, jelikož se jedná o velice šetrnou techniku. V průběhu terapie dochází k** mikroskopickému obrušování vrchní vrstvy pokožky**, která se tímto způsobem zbaví všech odumřelých buněk. Přístroj využívá speciální nástavce, které obsahují skutečná diamantová zrnka.

Vakuum zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, čistí pleť a stimuluje krevní oběh, čímž se zlepší prostupnost pokožky a napomáhá to k jejímu rychlejšímu hojení. Působení dermabraze má pozitivní účinky na tvorbu buněk kolagenu a elastinu, čímž omladí pokožku a zároveň zpomalí její stárnutí. Pro koho je vhodná? Pro ty, jež chtějí dosáhnout jistého omlazení a chtějí předejít stárnutí, dále pak pro ty, které trápí rozšířené póry a velká produkce kožního mazu. Napomáhá zbavit se pigmentových a stařeckých skvrn. Ošetření je vhodné absolvovat jednou měsíčně.** Vakuová diamantová dermabraze** není vhodná pro ty, kteří mají v obličeji příliš mnoho žilek, aktivní akné a pro těhotné.

Co je IPL laser?

Tento přístroj patří mezi velice využívané pomocníky v korektivní dermatologii. Skládá se z LCD monitoru, kamery, chladícího systému a pistole. Ošetření IPL laserem je dá se říct bezbolestné a precizní, protože dokáže zachytit i ty nejmenší vady, které následně odstraní. ** Používá se také k **provádění depilací, fotorejuvenaci, léčbě akné, odstraňování pigmentace a cévek v obličeji.

IPL - Fotoepilace

S pomocí fotodepilace se můžete zbavit chloupků trvale až z 95%. Tuto techniku přitom můžete aplikovat na celé tělo – ruce, lýtka, stehna, nohy, ramena, záda, prsa, břicho, třísla, tváře a podobně. Ošetření je potřeba absolvovat v několika opakováních, protože i chloupky rostou v několika fázích. Obvykle se jedná o pět až sedm opakovaných sezení. Chloupky po ošetření IPL postupně slábnou a světlají až nakonec samy vypadnou. Nejlepších výsledků dosáhne ten, kdo má největší kontrast mezi barvou chloupků a pokožkou. Čím tmavší chloupky a světlejší pokožka, tím lépe. Neznamená to však, že by nebylo možné odstranit i zcela bílé chloupky. Fotoepilace se neprovádí těm klientům, kteří mají fototyp číslo pět a šest, tedy velice citlivou pokožku na UV záření.

Doporučení odborníků – před ošetřením IPL Fotoepilací není vhodné provádět depilaci voskem ani pinzetou. Tmavé chloupky je možné oholit, světlé zcela ponechejte. Doba ošetření se odvíjí podle ošetřované oblasti, malé vám zaberou přibližně deset minut, nohy a záda však i hodinu.

IPL – Fotorejuvenace

Dokáže s pletí učinit malé zázraky, a to jste si třeba mysleli, že by vám pomohl snad už jen plastik operatér. Stárnutí je přirozený proces, avšak naší péčí o pokožku můžeme působení času zbrzdit či dokonce i zastavit. IPL – omlazení je schopná za využití několika metod omládnutí dosáhnout. IPL můžete využít k omlazení pleti v obličeji, dekoltu i na krku. Nemusíte se přitom bát žádné bolesti, cítíte maximálně jemné štípání a pokožka je po ošetření krátkodobě zarudlá. Pomáhá klientům nejen s odstraňováním vrásek, ale i s akné. Tato metoda dokáže vyhladit jizvičky i větší jizvy. Po ošetření IPL laserem může věše pleť vypadat až 10 let mladší. Mimo to se vám zlepší vzhled kůže, vymizí povrchové žilky a pigmentové skvrny. Procedura trvá okolo třiceti minut, přičemž výsledky jsou dlouhodobé, přesto je potřeba ji jednou za čas zopakovat. Metoda IPL – rejuvenace nemá žádné věkové omezení, dokonce se nezakazuje ani lidem s citlivou pletí či alergikům, protože neobsahuje žádné chemické přípravky.

Chemický peeling

Chemický peeling znamená** aplikaci AHA kyselin na pokožku**. Tento zákrok je na hranicích lékařského a kosmetického ošetření. Důležité je prodělat před absolvováním této procedury konzultaci, kde se seznámíte s postupem ošetření a začnete užívat přípravnou emulzi. K regeneraci povrchové vrstvy pak dochází až v průběhu několika dnů až týdnů. Touto metodou docílíte léčbě akné, změnění pigmentace pokožky, nápravu pokožky po nadměrném slunění, zabráníte předčasnému stárnutí pleti, zrušíte vrásky a snížíte trudovitost pleti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10664 (magazin-zdravi.cz#9824)


Přidat komentář