Prsa a proč přitahují muže

Prsa byla vždy považována za symbol ženskosti a krásy. Každá žena proto chce mít prsa krásná a pevná. Na velikosti nezáleží tak moc, jak na pevnosti a tvaru. Alespoň tak to vidí muži. Proč prsa muže neustále tolik přitahují?

Jen málokterý muž je k ženským prsům lhostejný. Prsa jsou odjakživa objektem sexuálního zájmu mužů. Muži milují ženská prsa, otáčející se za ženami, které mají výraznější dekolty. Ale pozor. Ve všech těchto případech jde o sex. Co se týká životní partnerky, není pro ně velikost prsou tolik důležitá. Nebo, lépe řečeno, nestaví velikost poprsí ženy na první místo. Ženy jsou však častokrát přesvědčeny, že pokud nemají prsa velikosti minimálně tři, nejsou pro muže atraktivní. Vzhledem k tomu, že mužská témata často začínají a končí u ženského poprsí, ženy začínají řešit velikost svých ňader a mnohé z nich končí u plastických chirurgů.

Jaká prsa muže přitahují

Ne každému muži se líbí velká prsa. Dle provedených průzkumů mají muži raději a dávají přednost prsům přirozeným. Chirurgicky neupravená prsa jsou měkká, a vleže netrčí do výšky, nýbrž se krásně rozprostřou po hrudí do stran. Mužům spíš než na velikosti záleží na tvaru a pevnosti poprsí. Pokud by si muž měl vybrat mezi poprsím velikým nebo zcela plochým hrudníkem, jistě by dal přednost prsům velkým. Mnoho mužů přitahují prsa pevná, krásná, s pěkným tvarem, která jsou tak akorát do ruky.

Jak pečovat o poprsí?

Aby bylo poprsí stále pevné a výstavní, je potřeba mu věnovat určitou pozornost. Zákon gravitace je neúprosný a nevyhnou se mu žádná prsa, ani ta malá. Každé ženě začnou po třicítce prsa chabnout. Ani po těhotenství a následném kojení nejsou již prsa výstavní a je třeba s nimi začít něco dělat, mají-li plnit i nadále parádu. Co vše se dá dělat pro zpomalení procesu ochabnutí a zlepšení vzhledu prsou? Rozhodně se vyplatí cvičit kliky. Těmito cviky budete posilovat deltové svaly a tím budete prsa udržovat ve správné poloze. Dalším účinným cvikem je spojení rukou za zády a kmitání jimi nahoru a dolů. Cvičte pravidelně, i několikrát denně. Prsa můžete také sprchovat proudem studené vody. Používejte různé kosmetické krémy na zpevnění poprsí, užívejte fytoestrogeny, což jsou přírodní rostlinné látky, které mají naprosto stejný účinek jako estrogeny a co je velmi důležité je správná velikost podprsenky.

Jak svá prsa zdokonalit a zvýraznit?

Zapomeňte na Push-upky. Ty už nejsou v módě. Dnes frčí be-upky, což jsou polyuretanové folie, které se přilepí kolem bradavek a prsa krásně pozvednou do požadované výšky. Stále větší oblibě se těší i umělé bradavky, které si ženy vloží jednoduše pod oblečení, aby u muže vyvolali pocit stálého napětí. Mužům se vztyčené bradavky líbí, dráždí je a vyvolávají v nich sexuální touhu. Nenechte se ovládnout moderní dobou a plastickou operaci prsou velmi dobře zvažte. Je mnoho způsobů, jak svá prsa vylepšit. Operace není jediné řešení.

Kdy podstoupit plastickou operaci prsou?

Pokud chce žena podstoupit plastickou operaci prsou jen proto, aby jí to doma klapalo lépe s partnerem v posteli, měla by si skutečně důkladně promyslet, zda jí celá akce za to stojí. Na plastiku prsou by měly chodit především ty ženy, které mají komplexy ze svých malých, povadlých, nebo naopak příliš velkých prsou. Plastika má ženám zvyšovat sebevědomí, ne zlepšovat partnerský život. Pokud partner ženu miluje a nejsou pro něj prsa na prvním místě, měla by se žena svých komplexů zbavit a zdůrazňovat jiné přednosti, pro které si ji dotyčný vybral a kterými je pro muže atraktivní.

Jak vnímají velikost ženského poprsí muži?

Prsa jsou symbolem krásy a nezáleží na jejich velikosti. Samozřejmě pevná, větší prsa jsou výhodou, ovšem ne pro každého. Většina žen bohužel není hrdá na svá prsa a nějakou tu změnu by jistě uvítala. Ženy, které mají prsa malé, touží po větších a naopak. Každá žena prsa má a to je pro muže to hlavní. Některá je má větší, jiná menší, některá měkčí, druhá zase tvrdší, atd. Muži většinou ve velikost poprsí tápou. Neví, jak přesně vypadají jedničky, dvojky či trojky. Většinou mají zkreslené představy o poprsí dam. Více mužům se líbí prsa větší. Dávají jim přednost. Tvrdí, že s plnými ňadry si můžou pohrát, líbí se jim, že se ženám prsa pohupují při chůzi a při pohledu na plná ňadra je napadají sexuální myšlenky. Někteří dávají přednost prsům malým, ale pevným a kulatého tvaru.

Preventivní péče o prsa

Která žena by si nepřála mít krásná prsa. Přitom k tomu stačí málo – každodenní krátká péče o ně. Čím více bude žena o svá prsa dbát, tím méně se na nich projeví zub času. Důležitá rada po sprše či koupeli je ta, že výstřih je nutné namazat hydratačním krémem. Prsa mají často tendenci být sušší, než si žena přeje. To poté nevypadá ve výstřihu dobře. Používejte neparfémovaný, obyčejný krém, který nedráždí kůži. Pokud chcete mít tvar prsou pevný co nejdéle, vyhýbejte se koupelím ve vařící vodě. Horká voda výrazně povoluje tkáň, která se nachází převážně v prsní části. Tím pak prsa ztrácí požadovaný tvar. Pokud Vám to tělo dovolí, vyhýbejte se spánku na břiše. Spaní na břiše povoluje tkáň a prsa jsou pak povadlejší. Spaní na boku také není ideální. Gravitace se v takovém okamžiku hlásí o slovo a prsa pak těžko zůstanou pevná po celé dlouhé roky. Noste správnou podprsenku. Měla by být kvalitní, aby propouštěla dostatek vzduchu. Zároveň však musí být i pohodlná. Pokud zjistíte, že Vám z podprsenky leze kostice, okamžitě ji vyhoďte a pořiďte si novou. Kdy začít podprsenku nosit? Nejvhodnější je doba, kdy v důsledku hormonálních let prsa povyrostou a dívka cítí, že potřebují podporu. Pokud však chce dívka začít nosit podprsenku dřív, není problém a je to jen její věc. Pokud jsou Vaše prsa malá, netrapte se a oblečte push-up podprsenku. Ta prsa opticky zvětší, stejně jako správně zvolený top, tričko či jiné oblečení. Pamatujte na to, že žádné cvičení, pudry, krémy, a jiné zázračné mastičky prsa spolehlivě zvětšit nedokážou. Proto nevyhazujte zbytečně peníze a trápí-li Vás malá a povadlá prsa, raději se informujte o plastické operaci.

Závěr

Ať už máte prsa jakákoliv, budete-li se o ně s láskou starat, pečovat o ně a sem tam je dávat mužům na obdiv, muži po Vás budou šílet. Muži prsa milují a jejich pozornosti rozhodně neuniknou. Nestyďte se za svá prsa a hrdě je na své hrudi noste. Jsou Vaše a patří k Vám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10718 (magazin-zdravi.cz#10280)


Přidat komentář