Proměna vizáže - Praha

Ne každé ženě sudičky přiřkly krásnou tvář a dokonalou postavu. Avšak díky profesionální vizážistce zjistíte, že každá žena může být krásná, neodolatelná a žádoucí. Pod dohledem profesionálů se z vás může stát královna večera.

Každá žena touží být krásná. Některé mají to štěstí, že jim příroda nadělila tolik, že se o svůj zevnějšek mohou starat jen okrajově, jiné se musí trápit hodiny u zrcadla a stejně k vytouženému výsledku nedospějí. A rozumnější, než další hodiny bědovat nad nespravedlností života, je zajít k odborníkovi a nechat si při vytváření vlastního image profesionálně poradit.

Co od vizážistky očekávat?

Díky tomu, že salón úzce spolupracuje jak s kadeřnictvím (které je součástí salónu), tak profesionálním fotografem, můžete se na chvíli stát fotomodelkou. A uznejme, milé dámy, že po tom touží alespoň trochu každá z nás. Každá přece chceme mít dokonalé fotky, které si můžeme přidat na facebook, do svého bloku, anebo jen tak, pro sebe, poslat kamarádům a známým, které jste dlouho neviděla. Jistě po tomto touží většina žen, pakliže ne všechny. A tak proč něco takového nemít? Myslíte, že to nejde? Omyl, stačí zajít k profesionální vizážistce a nechat vše na ní. Pravda, nějakou tu korunu vás bude kompletní proměna a focení stát, avšak jistě by většina žen pro dokonalý vzhled a podtržení toho nej na sobě vraždila, což po vás vaše vizážistka nebude chtít.

Navštívit vizážistku a využít její služby však nemají právo jen ty, co jsou se sebou nespokojené. Poradit lze i těm, které jsou až přes míru krásné. Například často takové ženy chodí pro rady, jak se správně nalíčit na večer do divadla a jaké doplňky raději zvolit pro běžný den.

Avšak vizážistické služby nenabízí pouze pomoc při líčení a oblékání. Důležitou součástí každodenní péče o svůj zevnějšek zahrnuje, nebo by měla zahrnovat, kompletní péče o svoji pokožku, zejména pak pleť. Každý den ráno bychom si měly obličej umýt řádně čistící kosmetikou, nanést krém a alespoň jednou týdně si aplikovat hloubkově vyživující masku, peeling a třeba i masáž. Kosmetika by nám měla vyhovovat a měla by být určena na náš typ pleti. Ne však vždy, i když popis přesně sedí na váš typ pokožky, je kosmetika vyhovující. S tímto problémem si však hravě poradí právě profesionální vizážistka. Doporučí kvalitní, přitom cenově dostupnou kosmetiku, která by vám měla dokonale vyhovovat.

Barevná typologie, typ postavy

Úplně to první, co profesionální vizážistka provede je, že vás zařadí do barevné typologie dle čtyř základních typů – jarní, letní, podzimní a zimní.

Jarní typ se vyznačuje světlejší barvou vlasů, růžovou pletí, pevnou, ale jemnou pokožkou a světlým odstínem očí. Dobře se opaluje. Letní typ je oproti tomu světlý. Patří sem všechny blondýnky a plavovlasé. Pleť letního typu je světla, až oranžová, velice špatně se opaluje, většinou se hned spálí. Podzimním typem jsou všechny zrzky a jim podobné. To znamená, zrzavé či kaštanově hnědé vlasy, zelené nebo hnědé oči a pleť většinou s pihami, a velice špatně se opaluje. Sněhurka byla jasným příkladem zimního typu. Ten se vyznačuje právě černými, nebo tmavými vlasy, sněhově bílou pletí a tmavýma očima.

To je jen základní popis, dle kterého každá správná vizážistka hned stanovuje vhodné líčení. Dalšími faktory, se kterými profesionálka pracuje, jsou typy postavy – štíhlá, hubená, plnoštíhlá, obézní, malá, střední vysoká.

Na základě těchto faktorů se pak pracuje dále a to jak na výběru a doporučení vhodného oblečení, tak líčení. Vizážistka spolu s kadeřnicí vám také doporučí účes, který by vám seděl, jak se česat a na druhou stranu jak vůbec ne. Stanovuje se vhodné denní líčení, také líčení na večer. To všechno je spojeno s radami, jak ano a určitě ne, kterých chyb se při oblékání a líčení vyvarovat, co není vhodné a co po čem můžete sáhnout. Pokud je vaše proměna dokonána a souhlasíte, přítomný fotograf vám vyrobí několik reprezentativních fotek.

Ne však pouze s kompletní proměnou můžete navštívit vizážistku. Často se tak do salonů pro radu hrnou dámy před důležitým okamžikem ve svém životě.

Svatební líčení

Nejčastěji jsou to samozřejmě budoucí nevěsty, které ten důležitý okamžik v životě čeká v následujících dnech, týdnech a měsících. Dle vybraného typu svatebních šatů a samozřejmě hlavně dle typu nevěsty je vybráno to nejvhodnější líčení a třeba i doplňky do vlasů a šperky. Proto je vhodné zajít k vizážistce co nejdříve, nejlépe ihned, jakmile máte alespoň základní představu o svých šatech a doplňcích, a to proto, aby se daly včas doporučit různé kosmetické kúry. Musíte ve svůj slavnostní den vypadat co nejlépe. Nezoufejte, pokud ještě představu o svých šatech a doplňcích nemáte. Vizážistka vám ráda poradí i v této oblasti a vybere spolu s vámi ty nejlepší šaty právě pro vás.

Maturita, promoce

Poslední dobou do salónu k vizážistce zabrousí také dámy, obvykle ještě slečny, které končí jistý stupeň studia, ať už je čeká maturitní zkouška či promoce, také chtějí na fotkách a vůbec v ten den vypadat tak, aby na svá studentská léta rády vzpomínaly. Proto je pro ně přínosem, raději než se trápit hodiny u zrcadla, objednat si službu vizážistky a nechat se od ní vhodně na akci nalíčit.

Ples

Další podobnou akcí je ples. Ať už jako pořadatelka, tak vystupující, anebo pouze běžná návštěvnice, i vy chcete vypadat ve svých nových, drahých šatech skvěle a nejlépe tak, aby z vás muži nespouštěli oči a ostatní přítomné dámy jen tiše záviděly. To, co je pro vás snem, může být snadno a rychle skutečností. Stačí se svěřit do péče odborné vizážistky, která vás na tento skutek velice dobře připraví. A možná že i získáte titul královna plesu. Pokud patříte k dívkám tančícím úvodní polonézu, jistě nejste sama a pokud navštívíte všechny, či většina z vás salon profesionální vizážistky, získáte skupinovou slevu, což se jistě hodí.

Proměna jako dárek

Lámete si hlavu nad tím, co koupíte své kamarádce k nejbližším narozeninám? A ještě lépe, je-li vás na dárek víc, dejte k sobě nějaké korunky a dejte jí změnu vizáže formou dárkového poukazu. Dáma si jistě velice ráda užije svůj den v roli modelky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10684 (magazin-zdravi.cz#9984)


Přidat komentář