Proměna vizáže - Liberec

Každá třetí žena není spokojená se svým vzhledem. Pokud se k této skupině řadíte i Vy, možná toužíte po nějaké razantní změně. Co takhle svěřit se do rukou odborníků na krásu a celkově proměnit svůj vzhled? Svěřte svůj zevnějšek profesionálům.

Každá žena si na svém těle najde alespoň jednu věc, se kterou není spokojená. Může se to týkat vlasů, prsou, bříška a dokonce i prstů u nohou. S plastickými operacemi Vám bohužel neporadíme, ale můžeme se Vám pokusit přiblížit proměnu vizáže, která Vám jistě dodá potřebnou dávku sebevědomí. Díky celkové proměně Vašeho zevnějšku se budete cítit mnohem lépe fyzicky i psychicky. Vizážistická studia dokáží člověka proměnit k nepoznání, dokáží zvýraznit jeho osobnost a učinit ho pro své okolí přitažlivějšího.

Proměna vizáže - Liberec

Mít ve své rodině kadeřníka či kosmetičku by si přál jistě každý z nás, neboť nám to ušetří nejen spoustu času a problémů, ale především peněz. Ti z nás, kteří takové štěstí nemají a bydlí kupříkladu v Liberci či v okolí, se mohou s důvěrou obrátit na pana Jaroslava Tondra a jeho Studio EASY, které sídlí na adrese 1. máje 59 (tram. zastávka Soukenné náměstí), Liberec 1, 46007. Ve Studiu EASY se můžete obrátit na opravdové profesionály a komplexní služby. Ve studiu nabízejí kosmetiku, nehtovou modeláž a péči o nehty, dámské a pánské kadeřnictví, celkovou proměnu vizáže, masáže či kryolipolýzu. Nabídka je opravdu široká, takže jsme si jisti, že si každý z vás vybere. Pro kompletní informace o poskytovaných službách a ceník naleznete na webových stránkách http://www.studioeasy.cz/. Objednat se nebo se informovat o konkrétní službě můžete buď telefonicky na čísle +420 774 603 388, nebo na osobně na výše uvedené adrese.

Kryolipolýza

Jedná se o jednu z metod bezbolestné liposukce. Při této proceduře dochází ke zmrazování tukových buněk na požadovaných partiích, které jsou zmražením narušeny a odchází přes lymfatický systém z těla ven. Kryolipolýza je skvělou metodou pokud by jste rádi snížili svou hmotnost a postavu zformovali, ale nemáte buď čas nebo chuť na sobě pracovat v posilově apod. Na tuto proceduru se doporučuje chodit pravidelně, alespoň 1x týdně, aby byl požadovaný výsledek co nejlepší a nejrychlejší.

Dámské a pánské kadeřnictví

Nejen péče o tělo, ale také správná péče o vaše vlasy je důležitá. Pokud by jste se rádi svěřili do péči odborníků a nechali se inspirovat různými možnostmi účesu, doporučujeme navštívit Studio EASY, kde provádí i diagnostiku vlasů. Studio dále pracuje s kvalitní italskou značkou FRAMESI a poskytuje kompletní kadeřnické služby od stříhání, barvení, foukání, žehlení, ondulování, prodlužování vlasů buď pomocí metody Keratin (za tepla) nebo Rings (za studena) a v neposlední i různé zábaly, masky nebo poradenství.

Je mi 60 let, proměnu vizáže nepotřebuji

Omyl! I v šedesáti se chce žena cítit atraktivně a dobře.Nezáleží na tom, jestli je Vám dvacet, pětačtyřicet nebo sedmdesát! Věk zde nehraje žádnou roli stejně jako otázka pohlaví. Proměny vizáže jsou určeny pro ženy i pro muže. Stačí sebrat odvahu a výsledek zaručeně ohromí nejen Vás, ale také Vaše blízké a známe.

Časopisy a televizní pořady nabízejí proměny vzhledu v přímém přenosu za pomocí kamer a fotoaparátů. Vy se tak stanete na chvíli mediální hvězdou či účastníkem jakési reality-show. Pokud však nestojíte o veřejnou popularitu, existují řešení v podobě profesionálních vizážistických salónů. Jdete do toho s námi? Už jste se rozhodla?

Vyberme si vizážistický salón

Nejlépe uděláte, vyberete-li si salón přímo na míru pro Vás, třeba na internetových stránkách Vašeho města, kde si můžete i prohlédnout služby a práci studia. Tak poznáte, co Vás kde konkrétně čeká. Pomohou i doporučené recenze nebo rady Vašich známých, kteří již proměnou vzhledu prošli. Je dobré si předem telefonicky ověřit, na co všechno se můžete při návštěvě salónu těšit a dopředu si zarezervovat termín proměny. Vizážista pracuje většinou společně s kadeřníkem a stylistou. Během několika hodin Vás dokáží správně obléci, nalíčit i učesat. Budete se cítit jako princezna! Nezapomeňte, že i když stylisté pracují se současnou módou, která Vás osobně zrovna nezaujala, jejich prací je, vytvořit ten pravý look na míru pro Vás, který vystihne Vaši osobnost. Přizpůsobí image člověka jeho životnímu stylu tak, aby byl spokojen sám se sebou, i když zrovna nevlastní řadu nemovitostí a nepracuje jako ředitel banky.

Vizážistů se můžete ptát na co, chcete. Poradí Vám, jak se správně oblékat, jak kombinovat oblečení s doplňky, jak se rychle a pěkně nalíčit, jak se učesat na různé příležitosti... Nebojte se požádat o radu! Považujte stylistu jako svého přítele, alespoň po dobu Vaší proměny. Stejně tak se bude on chovat k Vám - mile, starostlivě, s úctou a sympatiemi.

Změna účesu

Vlasy jsou korunou člověka, jak praví jeden citát, a je to pravda! Ve správném salóně by Vám měli pomoci s vlasovou problematikou. Nechejte si poradit s péčí o vlasy a pokožku hlavy. Toužíte po razantní změně? Kadeřník Vás dokáže změnit od základu. Taková změna účesu většinou zahrnuje osobní konzultaci a výběr barvy a střihu. Kadeřník/ce Vám také poskytne návod k jednoduché domácí úpravě.

Prodlužování vlasů

Technika prodlužování a zhušťování vlasů je v dnešní moderní době velmi žádaná a oblíbená. K této technice se zpravidla používají kvalitní indické, asijské ale i evropské vlasy. Jak to vlastně funguje? Celý proces prodlužování spočívá ve spojení Vašich vlasů s vlasy umělými nebo pravými. Záleží kolik chcete do proměny investovat. Pravé vlasy jsou mnohem dražší než umělé, počítejte s tím! Jsou dostupné ve všech možných odstínech barev a dokonce si můžete sami zvolit, pokud chcete oplývat kudrlinkami, lokny nebo jestli Vám lépe vyhovují rovné vlasy. Takto upravené vlasy můžete ošetřovat běžným způsobem. Můžete je žehlit, foukat i kulmovat. Důležitý je správný výběr speciálních přípravků. Doba prodloužených vlasů závisí na rychlosti růstu. Zpravidla by se měly umělé vlasy po třech až sedmi měsících odstranit nebo nastavit blíže k pokožce hlavy. Rozlučte se se všedním a fádním účesem. S prodlouženími vlasy budete vypadat jako celebrita.

Brazilský COCO Keratin

Že tento název slyšíte poprvé? Brazilský coco keratin je u nás poměrně rozšířená technika umělého narovnávání a uhlazení vlasů. Aplikace trvá  cca 2 hodiny a výsledek je ohromující. Tato technika je výborná hlavně pro ženy trpící špatnou kvalitou vlasů, roztřepenými konečky a elektrizací. Brazilský keratin se hodí pro velmi poškozené, barvené i ondulované vlasy. Možná je tato kúra to pravé ořechové i pro Vás, nemyslíte?

Rasta a francouzské copánky

Rasta a francouzské copánky jsou stále velmi oblíbenou technikou úpravy vlasů a je vyžadovaná především mladou generací žen. Dokáže změnit Váš vzhled o 100% k lepšímu. Sluší však málokomu. Díky počítačovým programům můžete vyzkoušet, jestli by padly i Vám. Rasta copánky Vám v salonu vytvoří tak, že k Vašim vlasům postupně připlétají různé syntetické materiály jako je třeba poly-kanekalon nebo chemlon. Tato vlasová krása vydrží zhruba 3 - 5 měsíců. Délka copánků záleží na Vašem přání. Francouzské copánky se zaplétají podél hlavy. I k těmto copánkům se může připlétat chemlon či kanekalon, opět záleží na požadavku zákazníka. Minimální délka Vašich vlasů však musí být alespoň 8 cm.

Správné líčení jako základ krásy

V kosmetickém či vizážistickém salonu Vám mimojiné poradí, jaký styl líčení je to pravé pro Vás a Vaši pleť. Při proměně vizáže Vám stylista doporučí několik rychlých tipů pro denní i noční líčení tak, aby jste ho sama zvládla i u sebe doma. Slyšeli jste již něco o barevné typologii? I toto má ve světě líčení svůj význam. Jaký typ jste zrovna Vy?

Jarní typ - pleť je bledá, broskvová či jemně narůžovělá. Tady je potřeba velmi jemného makeupu a pastelových očních stínů. I oblečení by mělo být vybráno v pastelových barvách, jako je zelená, žlutá či modrá.

Letní typ - pleť je křehká až porcelánově bledá, rty jsou jemně růžové a oči tmavošedé až modrozelené. Poznáváte se? V tom případě volte perleťové stíny, černou řasenku a lehce fialkovou rtěnku. Používejte tlumené barvy jako je například starorůžová.

Podzimní typ - zlatobéžová pleť, medová barva vlasů, oči tmavé - lk líčení používejte zlatavé a hnědé barvy, stejně jako tyto barvičky volte i u oblečení.

Zimní typ - tento typ se vyznačuje bílou pletí s jemným nádechem růžové. Oči bývají většinou modré nebo šedé a a vlasy tmavě hnědé až černé. Volte tzv. zrmzlé barvy jako je modrá a béžová. Tím jistě nic nezkazíte.

V salonech Vám s líčením poradí dokonale. Konečně si budete připadat znovu atraktivní a krásná!

Manikúra a pedikúra

Kompletně a kvalitně provedená manikúra včetně pedikúry je součástí celé proměny vizáže klientky. Salony většinou nabízejí několik typů úpravy nehtů. Základní manikúra obsahuje několik zásadních úkonů, od zkrácení a čištění nehtů, přes zatlačení kůžičky až po koupel rukou a výživy.

Lakování nehtů trvá cca 30 - 40 min a je vhodná pro ženy i muže. Japonská manikúra je přírodní technika péče o nehty, díky které pomocí speciálních past s obsahem včelího vosku zahladí veškeré nerovnosti nehtu. Výsledkem jsou zdravé, lesklé a hladké nehty odolnější vůči vnějším vlivům. Gelová modeláž je velmi oblíbenou technikou všech generací žen. K této metodě je potřeba UV lampa, která vytvrzuje gelovou hmotu na Vašem nehtu. Jsou k ní potřeba také umělé dipy, na který se vymodeluje požadovaný tvar. Nehty je potřeba o gel doplňovat alespoň jednou za tři týdny.

Uvolňující masáže

Dopřejte trochu luxusu i Vašemu tělu a duši. Zajděte na masáž. Existuje mnoho druhů masáží, stačí si vybrat. Výborná je například anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem, která Vás zbaví nežádoucí celulitidy, vypne Vaši pokožku a zvláční ji. Relaxační masáže Vám zase pomohou k celkovému uklidnění organismu a navození optimistické nálady.

Každá žena chce být krásná v jakémkoliv věku. I vy jistě toužíte po obdivných pohledech svého okolí. Neváhejte a spolehlivě se svěřtě do rukou profesionálů. Změní Vaši image od hlavy až k patě a Vy konečně naleznete ztracené sebevědomí. Cítit se dobře Vám jistě zaručí i spokojenější život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10681 (magazin-zdravi.cz#9970)


Diskuze a zkušenosti

Jitka Hajna | 09.02.2014 20:46
Re: Proměna vizáže - Liberec Chtela bych se zeptat na promenu vizaze a zdali bych se u Vas mohla obednat.Dekuji Hajna

J. Karabáčová | 27.10.2014 12:50
Re: Proměna vizáže - Liberec Dobrý den. Není mi 60 let, ale jen 55. Také jsem se rozhodla něco se svou vizáží udělat. Hlavně s účesem jsem potřebovala poradit. Objednala jsem se v salónu ProBeauty v Praze a udělali mi komplexní proměnu střihu. Umyli mi vlasy u toho byla i masáž hlavy, ostříhali mě dle návrhu, který jsme spolu vypracovali a doporučili přípravky pro péči o vlasy. Byla jsem nadmíru spokojená, dnes se po změně cítím mnohem lépe.

Michaela Blažaninová | 08.02.2015 11:29
Re: Proměna vizáže - Liberec Dobrý den, měla bych zájem o proměnu. Mlžete mi prosím jen napsat cenu, kolik taková proměna asi stojí. Děkuji

Jana | 04.03.2019 16:35
Hlavně proměnu účesu


Přidat komentář