Profesionální permanentní make-up Praha a okolí

Nebaví vás denní líčení nebo se vám dekorativní kosmetika rozmazává? Tak si nechte udělat permanentní make-up. Ušetří vám to čas i peníze a navíc to není zdravotně závadné.

Proč mít permanentní make-up?

Něco už bylo naznačeno, ale důvodů je několik. Jednak se zde nabízí ta možnost, že budete pořád nalíčené. Nejde přímo o to, že musíte mít namalovaný obličej, ale permanentní make-up vám zvýrazní rysy obličeje. Některé ženy se stydí i doma chodit nenalíčené, protože mají pocit, že nejsou tak výrazné a tudíž hezké. Pokud se ale použije decentní permanentní make-up, tak nebudete vypadat namalovaně, ale jen se podtrhne vaše přirozená krása. Takové oční linky vaše oči nejen zkrášlí, ale zároveň vám prohloubí i pohled. Stejně tak si můžete nechat oko vystínovat. Tím, jak se ztmaví a zesvětlí dané části, tak se oko rovněž zvýrazní, dostane hloubku. Nikdo ani nemusí poznat, že máte permanentní make-up. Rovněž můžete využít permanentní make-up, pokud máte úzké rty a chcete je vyplnit. Zde se může použít taktéž linky, ale i stínů.

S** permanentním make-upem vám odpadá používání běžných líčidel**. To vám ušetří čas, ale v důsledku i peníze, které byste za dekorativní kosmetiku vydaly. Permanentní make-up je vhodný pro ty (spíše tedy ženy), které mají alergie na klasická líčidla, zdržuje je denní líčení anebo jsou třeba sportovně aktivní, kde se líčení nehodí. Možností je několik a permanentní make-up se těší stále větší oblibě, tak ho můžete zkusit. Výhodou je, že i když to je permanentní make-up, tak přeci jenom pigment vybledne za pár let, což je výhoda, že až vás make-up omrzí, tak nemusíte podstupovat složité odstraňování jako u klasického tetování.

Profesionální permanentní make-up

Profesionální permanentní make-up Praha a okolí


Permanentní make-up není jen o jedné šabloně. Nemusíte mít výrazné oční linky, stačí jen obkroužení oka decentní linií, ale stejně tak můžete mít linku, která je znatelnější a typická pro styl a´la gejša. Permanentního make-upu můžete využít, pokud jste nevýrazné, hodně sportujete nebo třeba nosíte brýle a špatně se vám líčí.

Jak se připravit na permanentní make-up Praha a okolí

Nejprve s odborníkem prodiskutujete vaše požadavky a on vám zase poradí, co by se k vám nejlépe hodilo. Konečná podoba je jinak zcela ve vaší režProfesionální permanentní make-upii samozřejmě, ale není nad rady zkušeného. Např. světlejší typy často volí černé líčení, ale přitom hnědý odstín je rovněž zvýrazní a zároveň to nepůsobí tvrdě. Až budete na předvyšetření, tak také proberete svůj zdravotní stav, aby se zamezilo kontraindikačním problémům.

Jak probíhá permanentní make-up Praha a okolí

Až se přejde k zákroku samotnému, tak se dané místo jednak testuje na citlivost, a podle toho se aplikuje anestetikum, které zabrání nepříjemnému pocitu, tudíž proces je bezbolestný.

Možností samotného** permanentního make-upu** je pak několik. Jednak se tetují oči (linky, stíny), rty anebo se zbarvují tváře. Rovněž se ale v případě nerovnoměrné pigmentace mohou opravit prsní dvorce.

Při proceduře si lehnete na lůžko. Zdravotník nebo kosmetička vám tenkou jehličkou do kůže vpravuje malé částečky pigmentu, který je na přírodní bázi, takže je to opravdu bezpečné. Tenkost jehly, malé vpichy a anestetikum způsobují, že to není bolestivé. Možná budete jen cítit menší brnění či šimrání. Takový zákrok trvá asi hodinu až hodinu a půl.

Péče o permanentní make-up Praha a okolí

Nebojte se případných otoků, ty do dvou dnů zmizí. Stejně tak nevadí, že tetování má po aplikaci jiný odstín než byl vybrán. Do pár dnů se to srovná, jen se** musí kůže zklidnit a pigment usadit**.

Pro první dny platí, že si dané místo máte promazávat zklidňující mastí. Nepoužívejte dekorativní kosmetiku ani pleťové vody, kosmetiku s obsahem lihu a nevystavujte tetovanou kůži vysokým teplotám a slunci. Pokud vás místo svědí, tak jej neškrábejte, mohla byste pigment vytáhnout, místo toho si dejte studený obklad. Případné stroupky nejsou na závadu, naopak. Je to znamení, že se tetování správně hojí.

Co se týká stálosti, tak barva by se měla ustálit do měsíce. Intenzita trvá asi rok, kdy pak začne slábnout a vy můžete jít na obnovu. Celkově barva vymizí asi po pěti letech.

Permanentní make-up – kontraindikace Praha a okolí

Jsou případy, kdy permanentní make-up nelze doporučit. Jednak tehdy, když máte alergické reakce nebo trpíte hyperpigmentací. Každopádně to prodiskutujte s odborníkem.

Permanentní make-up – co zvolit?

Možná tápete nad tím, jaké líčení si nechat udělat, aby byl efekt vámi žádaný, ale zároveň, aby to nebylo už moc. Jednak před tetováním si odborník předkreslí dané partie, takže budete vidět, jak to bude vypadat. Je tu ale možnost nechat si udělat jen jemné odstíny a při následném zákroku je můžete zvýraznit. Tím se nic nezkazí.

Profesionální permanentní make-upNemusíte se ničeho bát

Lidé se leckdy bojí, že odborníkovi tzv. ujede ruka a výsledný efekt nelze vrátit zpět. Toho se nebojte. Práce je předem rozvržená a vpichy a jsou tak malé, že se zde prakticky nehrozí přetažení linií.

Pro koho se permanentní make-up hodí

Jednak pro ty, které se nechtějí líčit anebo mají alergie na kosmetiku, protože pak se jim třeba nerozpíjí dekorativní kosmetika, to už bylo zmíněno. Nabízí se tu ale i možnost aplikace u starších lidí. Těm se totiž líčidla vpíjejí do vrásek a celkový efekt líčení pak nevypadá přijatelně. Rovněž, pokud sportujete, tak se vám make-up též rozmazává, navíc vám kosmetika ucpává póry. Nezanedbatelnou částí je i i praktičnost, když nosíte brýle a špatně se vám líčí oči. Permanentní make-up je ale hlavně o zvýraznění rysů, takže budete mít pocit, že jste krásná ve dne i v noci.

Permanentní make-up vám ušetří nejen čas, ale i peníze, protože finance investované do kosmetiky jsou dnes v řádů tisíců. Nechte si tedy zvýraznit příslušné partie, díky čemuž se nebudete stydět se doma odličovat nebo se koupat v bazénu. Uvídíte, že to je daleko více pohodlnější než denní líčení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10666 (magazin-zdravi.cz#9832)


Přidat komentář