Profesionální péče o zdraví a krásu

Už jste se někdy nechali hýčkat profesionály? Ne? Pak to honem napravte. Profesionální služby v oblasti kosmetiky vám zaručí nejen pěstěný a pěkný vzhled, ale rovněž si při procedurách krásně odpočinete.

Výhoda kosmetického salonu

Proč spousta lidí chodí do kosmetických salónů? Protože dnes se již nabízí více služeb pod jednou střechou. Už dávno zde nenaleznete jen klasickou kosmetiku, kdy se vám starají o pleť, ale kompletně si můžete vybírat z různých programů pro tělo a zdraví. A také je jedno, zda jste muž či žena, protože obě pohlaví by o sebe měla dbát. Můžete se proto nechat krášlit různými masážemi, nechat se pěstit kosmetikou, ale lze jít i tzv. po povrchu, kdy se třeba necháte** bezpečně opálit** nebo si dáte udělat** pěkné nehty**. Nabídka je dnes opravdu pestrá, že nebudete vědět co si dopřát dříve.

Profesionální péče o zdraví a krásu

Salón Růže v Ústí nad Labem (salon-ruze.cz) nabízí služby ohledně krášlící i relaxační sféry. Můžete se objednat na masáže, kolagenovou terapii, depilaci, kosmetiku, parafínové zábaly, do profi solária, na termohubnutí, do infrasauny, na vakové uhličité koupele, sprejové opálení, modeláž nehtů, manikúru a pedikúru, rekvalifikační kurzy či můžete jít do sauny areálu Základní školy Mojžíř.

Salón Růže se nachází na Mírovém náměstí 23 v Ústí nad Labem. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 7:00 hodin do 19:00 hodin. Telefonické spojení je 475 220 372 nebo 777 675 942, e-mailový kontakt pak info@salon-ruze.cz. Pokud se chcete objednat na manikúru či pedikúru, tak využijte kontaktů 604 192 130 nebo 777 843 037, e-maily jsou pak lenka.cervik@volny.cz

Navštivte internetové stránky salonu Růže http://salon-ruze.cz/

Nyní se ale pojďte podívat, co vám jednotlivé služby přinesou

Masáže

Nic vás nedokáže uvolnit a vzpružit jako** masáž**. Základní typy – relaxační, sportovní a rehabilitační vám pomohou krásně uvonit svaly a získat novou energii.** Relaxační metoda** vám odstraní únavu a posilí regeneraci organismu, odbourá ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva, prokrví kůži, která bude pevnější a bude mít lepší barvu, dále se rozmasíruje svalstvo i klouby, čímž se zlepší jejich výživa.

Sportovní obdoba zase pomáha aktivním sportovcům lépe překonávat námahu, protože masáž se neaplikuje jen po sportu, ale i před ním, aby si svaly lépe zvykly na zátěž. Mějte na paměti, že při sportu namáháte tělo a to si zaslouží i péči a relax. Jistě vám to doporučí i trenér samotný, proto se nechte pravidelně masírovat.

Nebojte se ale okusit i různé obměny masáží. Taková** medová nebo čokoládová masáž** je nejen relaxační, ale i aromaterapeutická, masáž lávovými kameny nebo baňkování je zase úspěšnou cestou k hlubším strukturám kůže a orgánům, protože tyto metody působí hluboko a napravují problém.

Kolagenová terapie - Salon Růže

Nejedná se o vpravení kolagenu do kůže, ale o vlny červeného světla z lamp Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty, které stimulují pokožku k produkci kožního kolagenu a obnovují pružnost tkáně v hlubokých vrstvách pokožky. Tím se tak bojuje proti stárnutí pokožky, proti akné, redukují se vrásky, vyhlazují se oční víčka, oblast kolem úst a rtů, ale i dekoltu a zdokonaluje se elasticita a pevnost pokožky. Rovněž se obnovují kolagenová a elastinová vlákna,** redukují se strie a jizvy**, aktivuje se metabolismus pokožky, bělí se pigmentové skvrny a to vše je bez negativních vedlejších účinků a bez bolesti.

Depilace

Odstraňování chloupků. Těch se můžete zbavit různými způsoby, ale pokud chcete déle pokožku bez chlupů, tak zkuste vosk. Jím lze odstranit chlupy na nohách, rukou, v oblasti třísel, pod nosem, na zádech, v podpaždí nebo v místě obočí. Takto ošetřena pokožka vám vydrží hladká 3 - 4 týdny.

Parafínové zábaly

Chcete pročistit pokožku hluboko do struktur? Tak zkuste** parafinový zábal**. Jedná se o hmotu, jako je např. vosk, která se získává z ropy. Protože obsahuje vitamin E, tak umí zadržovat teplo, čímž umožňuje lépe vstřebat živiny do kůže. Prohřejí se ztuhlé svaly a klouby, zvýší se krevní oběh, otevřou se póry, odstraní se odumřelé buňky a kůže bude jemnější a vyživená. Působí se tak efektivně při bolestech kloubů a ztuhlosti svalů. Rovněž se tedy pomůže při nemocech pohybového aparátu, zjemní se vám suchá a popraskaná kůže a zábaly se využijí zejména v oblasti nehtů, což jsou ruce a nohy.

Profi solária a opálení sprejem

Obě metody vám dají zdravě opálenou barvu.** Solária** mají formu střední, turbo horizontální a vertikální. Pokud se obáváte účinků solária, tak vězte, že když solárium splňuje normu a pravidelně vyměňuje trubice, tak je opálení zcela bezpečné. Pokud ale máte raději i tak krémovou konzistenci samoopalovacích přípravků, tak vyzkoušejte opálení sprejem. Mnohdy je problém, že když si nerovnoměrně rozetřete samoopalovací krém, tak pak máte po těle fleky. To nehrozí se sprejem, kde se přípravek aplikuje rovnoměrně, tudíž nedochází k přechodům odstínu. Navíc, vaše pokožka je po proceduře zvláčněná a jemná.

Termohubnutí

Za pomocí** přístroje Golf Bautytherm** se vám díky speciálním bandážím, které jsou spojeny s řídící jednotkou, stáhnou stehna, hýždě a břicho. Následně se během 50-ti minut v bandážích vyvíjí biologické infrateplo, které zvyšuje teplotu pokožky na zhruba 42 °C. Tím se funkce látkové výměny urychlí 2-3 krát a rozklad bílkovin vzroste 300-600 krát. Metoda tak účinně působí na zlepšení prokrvení a ovlivnění krvetvorby, regeneraci cév, redukuje tuk, uvolní se svaly a pomáha při boji proti celulitidě.

Vakové plynové uhličité koupele

Potřebujete prokrvit pokožku? Pak zkuste vakové plynové uhličité koupele, které pomohou nejen k prokrvení a zlepšení činnosti cév. Jsou blahodárné i na srdce nebo hormonální systém. Rovněž se vám odstraní různé otoky na těle, zjemní se vám kůže a tím pádem bude pevnější a bez celulitidy.

Péče o nohy a ruce

Manikúra na ruce a pedikúra na nohy. Obě metody se vám postarají o pěstěný vzhled nehtů. Nepodceňujete význam ani u jednoho. Na ruce se vám dívají lidé, když obchodně jednáte a pokud nosíte otevřené boty, tak je pěstěný vzhled rovněž důležitý. Rovněž i zdraví je podstatné. Zejména na nohou, kde zarůstání nehtů, zatvrdlá kůže nebo plísně rozhodně nejsou nic příjemného proto tomu** pravidelnou pedikúrou** předcházejte. Až budete mít ošetřenou pokožku na rukou a nohou, tak si můžete dopřát i dekorativní kosmetiku, jako jsou různé laky nebo i modeláře nehtů, kterou si můžete dopřát nejen na rukou, ale i na nohou.

Zároveň existuje řada rekvalifikačních kurzů na modeláže, tak pokud tomu přijdete na chuť, tak se v této oblasti můžete zdokonalit i profesionálně.

Sauny

Pročištění organismu, zjemnění kůže a uvolnění svalů a kloubů.** Pravidelné saunování** vám pomůže posílit nejen imunitu, ale rovněž je proces i velmi příjemný. Infračervené záření infrasauny pak tělo zahřívá bez zahřívání vzduchu, čímž se teplo dostává větší hloubky, kde blahodárně působí.

Kosmetika

Nabízí se samozřejmě i klasická kosmetika, kde se vám pleť čistí, hydratuje a nechávají se působit různé kúry, které vás zbaví vrásek, mastnoty, akné či jiných obtíží. Rovněž je možné využít i masáží, kdy se vám odstraní kruhy a vaky pod očima.

Kosmetické služby nabízí široké spektrum nabídky, která vás zkrášlí zevnitř i zvrchu. Není podstatné se umět nalíčit a různě zkrášlit po povrchu. Krása totiž vychází zevnitř, a pokud není stabilní podklad, tak nepomůže sebelepší dekorativní metoda.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10673 (magazin-zdravi.cz#9857)


Přidat komentář