Prodej doplňků stravy a přírodní kosmetiky

Výhody přírodních kosmetických produktů a doplňků stravy objevuje stále více z nás. Jejich užívání se v dnešní stresující době zvyšuje. Oblíbené jsou zejména produkty pro zvýšení energie a posílení imunitního systému.

Péči o své tělo se věnuje stále více lidí, i když ve větší míře převažují ženy. Věnovat se musíme svému tělu nejen zvenčí, tedy staráním se o pleť a pokožku, ale také zevnitř. Je důležité zdravě vypadat, ale podstatnější je zdravě se cítit.

Obličej je vizitkou člověka. Na našem obličeji se zobrazují všechny starosti, ale i radosti. Pokud je naším cílem mít krásnou pevnou pleť, je naší povinností poskytnout jí pravidelnou a vhodnou péči. Ovšem k dokonalému obličeji patří i dokonalá pokožka celého těla.

Jiná kosmetika, jiné využití

Kosmetické přípravky můžeme podle použití rozdělit na vlasovou, tělovou a pleťovou kosmetiku. Přírodní kosmetika se naštěstí zabývá všemi těmito oblastmi a pro každou si tedy můžeme vybrat ty správné produkty. Z vlasové kosmetiky to jsou nejrůznější šampony, balzámy i vlasové masky, pro pokožku těla si můžeme vybrat tělové oleje, tělové krémy, peelingy a sprchové gely, a k péči o pleť patří čisticí mléka a tonika, denní, noční krémy a další kosmetické přípravky.

Ve zdravém těle, zdravý duch

Cítit se dobře ještě neznamená cítit se zdravě. K tomu, aby se v našem těle usídlil pocit zdraví, je nutné dodržovat určité zásady. Je důležité do svého jídelníčku zařadit více ovoce a zeleniny, omezit sladkosti a dodržovat pravidelný pitný režim. O omezení spotřeby alkoholických nápojů a cigaret ani nemluvě. Nutné je také dostatečně odpočívat a vyvarovat se stresu. Je však jasné, že v dnešním uspěchaném světě má málokdo dostatek vitamínů, pravidelně se stravuje nebo spí alespoň 8 hodin denně. Proto je vhodné užívat doplňky stravy, které mohou být v podobě tablet, kapslí, sirupů nebo třeba koktejlových nápojů.

Jelikož s věkem se mění i náš metabolismus a naše tělo má rozdílné požadavky, jsou potravinové doplňky určeny zvlášť pro děti a zvlášť pro dospělé. Mezi nejčastější preparáty k zpestření výživy patří různé vitamíny, antioxidační a antistresové přípravky, produkty proti žaludečním potížím, detoxikační kůry apod. Na jaké doplňky se můžete zaměřit, ať už při prevenci nebo v případě nemoci Vám poradí Váš ošetřující lékař nebo lékárník.

Doplňky stravy nejsou návykové a můžete kdykoli přerušit jejich užívání. Ve většině případů neruší účinky jiných léků, je-li tomu naopak, pak je uvedeno upozornění na obalu a varování dostanete i v prodejně. Aby byly preparáty opravdu účinné, je dobré je užívat alespoň po dobu 3 měsíců. Jejich užívání se také doporučuje těhotným a kojícím ženám a lidem s onkologickým, jaterním či žlučníkovým onemocněním.

Vnitřní očista těla – detoxikace

Detoxikací se rozumí odstranění škodlivých látek z těla ven. Nejvíce zanesený organismus míváme po období zimy, kdy je ovzduší zaneseno smogem, je méně slunce a také je dříve tma. V důsledku nedostatku slunečního záření je organismus rychleji vyčerpaný a člověk se snáze unaví. V zimě také provozujeme méně venkovních sportů. Kombinace těchto faktorů způsobuje nejen nedostatek vitamínu D, který se podílí na aktivitě imunitního systému, ale také pokles nálady. Člověk si připadá „zaprášený“ a chce se očistit, zvenčí i zevnitř.

Existuje hned několik variant, jak se detoxikovat. Můžeme například podstoupit výplach střev nebo užívat výrobky s detoxikačními účinky. Takovými produkty mohou být například čaje nebo tablety obsahující vitamíny a minerály. Novinkou, která se v posledních letech objevila na našem trhu, jsou ZELENÉ POTRAVINY GREENFOODS. Tato unikátní směs mladého ječmene a pšenice obsahuje také řasy chlorelu a spirulinu, neméně důležité enzymy a mnoho dalších přírodních složek, které během detoxikace doplňují do organismu potřebné živiny a minerály. Tělo pak není během očistné kůry vyčerpané, ale člověk se cítí velmi svěže a vitálně. Tyto přípravky jsou vhodné také pro osoby s velkou fyzikou a psychickou zátěží. I tato metoda ovšem patří do přírodní léčby a k jejímu úspěšnému zakončení můžeme dojít právě za pomoci doplňků stravy. Základem detoxikace je však správný pitný režim, tedy alespoň 2 litry tekutin denně. Detoxikaci organismu podstupují také lidé, kteří chtějí zhubnout, ale nedaří se jim.

Rozmazlujte se

Pokud má být Vaše duše spokojená, je třeba se i trochu rozmazlovat a dopřát si kapku potěšení. Dopřejte si třeba speciální masáž, kdy se využívají oleje z přírodních látek. Tyto látky se vsakují do pokožky Vašeho těla a blahodárně působí nejen na Vaše smysly, ale především na Vaše tělo, které dostane dávku vitamínů a léčivých látek..

Přírodní kosmetika – kosmetika bez chemie

Každý typ pleti potřebuje rozdílnou péči. K ošetření suché pleti jistě nelze používat přípravky pro ošetřování pleti mastné. Výsledek by byl nežádoucí. Pravděpodobně nejdůležitější je stanovit, jaká naše pleť vlastně je. Zda máme mastnou, suchou, citlivou, smíšenou či normální pleť. Žen s normální pletí je poskrovnu, převažuje mastná a suchá pokožka.

K péči o pleť a pokožku celého těla je jistě vhodnější přírodní kosmetika, nebo přímo BIO KOSMETIKA vyrobená pouze z produktů ekologického zemědělství. Přípravky přírodní kosmetiky, určené k péči o pleť, jsou bez chemických složek a bez umělých látek. Jejich složení je čistě přírodní, využívají se výtažky z bylin, a produkty jsou proto vhodné pro ošetřování všech typů pleti.

Protože chemické složky v kosmetice často pokožku dráždí, jsou bio výrobky vhodné také k péči o pokožku trpící dermatologickými problémy. Mezi takové můžeme zařadit lupenku, ekzém, rozšířené akné, jizvy po spalničkách nebo neštovicích, a další. Tyto kožní projevy nejsou životu nebezpečné, ale jsou obvykle nevzhledné a lidé se za ně stydí. Bio přípravky pomáhají tyto projevy do jisté míry odstranit a také je částečně maskují, například sjednocují pleť a vyplňují drobné jizvičky.

Přírodní kosmetické produkty také mají velmi malé procento nežádoucích účinků, což zvyšuje jejich popularitu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10711 (magazin-zdravi.cz#10255)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš S. | 09.06.2014 12:18
Re: Prodej doplňků stravy a přírodní kosmetiky Skvělé výrobky, doporučuji!


Přidat komentář