Prodej bylinek, poradenství, prodej biokosmetiky

Jak zdravě a úspěšně prožít život? Zaobíráte se myšlenkou osobního rozvoje či zdravým životním stylem? Informace a poradenství v oblasti alternativní medicíny a zdravého životního stylu jsou tématem dnešního článku.

Mnoho informací je dnes také možné najít a pročíst na internetu, udělat si svůj obrázek a vyhledat si způsob léčby, který je pacientovi příjemný a kterému bude důvěřovat.** **

Dnešní doba nabízí mnoho způsobů léčby nemocí, a to od vědeckých lékařských až po alternativní léčbu. Alternativní medicína pomáhá i tam, kde si klasická lékařská medicína neví rady. Ne všichni pacienti alternativní medicíně důvěřují, ovšem po dlouhých lékařských prohlídkách, vyšetřeních a častých návštěvách lékařů, často vyhledají jiné, alternativní možnosti léčby různých zdravotních problémů.

Homeopatie

Cílem alternativní léčby zvané homeopatie, je navrátit pacientovi celkové zdraví. Homeopatická léčba odstraňuje příčiny nemocí, ne jejich následky. Proto nikdy neléčí chorobu, ale jejího původce. Například v případě chřipky se nesnaží odstranit z těla vir, ale posílí organismus k jeho dokonalému vyléčení na základě individuálních a specifických symptomů. Homeopatie se dívá na pacienta a jeho zdravotní problémy jako na jeden celek, z hlediska duševní i tělesné stránky člověka, a po té se také** léčí jako jeden celek**.

Využití homeopatie

Využití alternativní medicíny homeopatie je velmi rozsáhlé. Ovšem neléčí se pouze lidé, ale také zvířata i rostliny. Nemoc, která vznikla a trápí nás, nevznikla, aby někoho trápila, je tu proto, aby nám pomohla vidět, kde děláme chybu či chyby. Homeopatická léčba prochází na fyzické, mentální i emocionální úrovni.

Agrohomeopatie

Odborníci na homeopatii Vám jistě pomůžou také s léčbou rostlin, které onemocněli viry, plísněmi, napadením škůdci či poraněním rostliny, a to bez použití herbicidů a insekticidů či umělých chemických hnojiv.

Veterinární homeopatie

A stejně tak jako homeopatie pro lidi se využívá homeopatie pro zvířata. Také tyto živé bytosti je třeba léčit s citlivým přístupem, tak, aby byla nemoc odstraněna jako celek, aby se zpět neopakovala. Zvířata často trpí právě duševně, kdy se k nim lidé chovají nehezky, některé jsou velmi tesknivé, jiné žárlivé a zlé. Veterinární homeopatie se snaží vyléčit zvíře jako celek ve spolupráci s majitelem.

Bachovy květové esence

Lidé, kteří mají zablokovanou životní energií, kteří potřebují svou energií rozpohybovat, můžou využít metody Bachové květové terapie. Jde o výtažky z různých květů a bylin, celkem tedy z 38 druhů. Tato esence pomáhá člověku přemoci různé záporné emoce, zharmonizovat mysl a zároveň nastartovat obvyklou obranyschopnost organismu. Nemyslete si ale, že tato terapie zničí v člověku negativní vlastnosti, to ne, pouze podpoří ty pozitivní, tak aby člověk poznal souznění těla, duše i ducha.

Bachovy květové esence se vyrábí na bázi homeopatie, tedy velmi silně zředěné tinktury. Jde o výtažky z květin a bylin, které rostou v zahradě Bachova Centra, vyráběné dle originální receptury.

Léčivé byliny a jejich užívání

Léčivé rostliny se stálé sbírají a užívají podle starých herbářů a bylinářů. Tam se můžeme dočíst jak správně a kdy rostliny sbírat, a také jak užívat a využívat do léčebných receptů.Léčivé houby mají antibiotické vlastnosti, jsou imunomodulační a protinádorové, pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a tuku v krvi, využívají se k léčbě diabetu, úpravě krevního tlaku.

aloe kapska

Tibetská medicína EPAM

Tibetská medicína EPAM poskytuje velkou řadu koupelnových solí, aromatických bylinných tinktur, masážních prostředků, aroma olejů a jílových produktů ke koupelím a obkladům. Tibetská medicína EPAM nabízí bylinné tinktury, medové elixíry, biostimulátory na různé určité zdravotní problémy. Sortiment doplňují také bylinné čaje a pomůcky pro celkovou harmonizaci organismu, jako jsou energetické obrazy, meditační hudba či cvičení.

Bylinné koupele

Koupelové směsi z bylin se vyrábějí v nálevových sáčcích z netkané textilie. Koupel nádherně provoní a posílí o bylinné extrakty. Bylinné koupele slouží pro potěšení a relaxaci. Na trhu jsou bylinné koupele z břízy, kontryhele, čajové bylinné směsi, z heřmánku, koupele Bio jalovec, Bio eukalypt a mnoho dalších druhů. Vybrat si můžete pudově, dle Vaší první myšlenky, a nebo dle příznivých účinků různých bylinek.

Čínské bylinné směsi WAN

Čínské bylinné směsi WAN jsou směsi bylinek, které příznivě působí na lidské zdravotní problémy a potíže. Na výběr jsou směsi na nespavost, neurózu, na dráždivý kašel, žíznivost, na únavu, na kožní problém, na přílišné pocení, na bolesti hrudi, na vyrovnání hladiny cholesterolu, na závratě a nízký tlak, a mnoho jiných neduhů a problémů. Jsou sestaveny dle starověkých receptur a používají se s úspěchem dodnes!

Léčivá biokosmetika

Biokosmetika je léčivá kosmetika, která je vyráběná z přírodních bylin a tinktur. Pomáhá při léčbě akné a různých kožních chorob. Kosmetika se vyrábí podle druhu pleti, suchá, normální či mastná, a také dle doby užívání, jako jsou noční či denní krémy. Sortiment biokosmetiky je opravdu dnes veliký, stačí si prostě jen vybrat.

Jednodruhové bylinné preparáty

Zakoupit lze bylinné preparáty, které se honosí krásným názvem. Například preparát „Pohlazení ranní rosy“, což je sprej pro koutky, afty, bolesti v krku, rýmu, alergii. Je to výborný preparát, který ocení všichni kdo trpí opary na rtech, alergickou rýmou, afty, bolestí v krku. Dalším preparátem je například „Svěžest ranního deště“. Je to bylinný preparát, který obsahuje výtažky z bylin, a používá se pro intimní hygienu. Tento produkt pomáhá upravovat bakteriální rovnováhu sliznic, působí protizánětlivě, proti virům, plísním a bakteriím.


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10702 (magazin-zdravi.cz#10238)


Diskuze a zkušenosti

qfsmangqym | 31.10.2014 03:12
Re: Prodej bylinek, poradenstvĂ­, prodej biokosmetiky wubytnbhb{jo.{esbwj, http://www.jvgmgujeaa.com/ dsmrzxomzg

vikaxtldie | 31.10.2014 16:14
Re: Prodej bylinek, poradenstvĂ­, prodej biokosmetiky achkonbhb{jo.{esbwj, http://www.trsaqqrlck.com/ wdnzmeflmn


Přidat komentář