Poradenství - péče o pleť a tělo, Ostrava

Každá žena a leckterý muž chtějí být krásní. K tomu, abychom krásní nejen byli ale, abychom se také krásně cítili, je potřeba najít někoho, kdo nám poradí, jak toho dosáhnout. Toužíte po tom, být krásná? Vyhledejte odborníka.

Každá žena chce být krásná, to je jistě všem známo. Některé ženy jsou krásné od přírody, jiné si musí pomoci, například návštěvou některého z kosmetických salónů apod. V těchto salónech pracují odborníci, kteří poradí jak se o pleť starat nebo také, jak se správně nalíčit apod.

Luxusní kosmetika

Péče o pleť a tělo - Ostrava

Máte-li problém s pletí, nebo se jen chcete poradit o tom, jak se nalíčit či která kosmetika je nejlepší a bydlíte v Ostravě, měli byste navštívit firmu Adriana Bulová, kterou najdete na adrese Žofínská 10, 702 00 Ostrava. Pokud Vás zajímá, co všechno pro Vás může Adriana Bulová udělat, postačí, když navštívíte internetové stránky www.adrianastudio.cz, kde najdete vše potřebné. Objednávky přijímá tato firma na telefonním čísle 605 384 599 a prostřednictvím e-mailu** adrianabulova@seznam.cz**.

Firma Adriana Bulová provádí poradenskou činnost v oboru péče o tělo a pleť, dále pak poradenství v líčení a kvalitní kosmetiky. Pokud hledáte radu v péči o pleť nebo chcete zjistit typ pleti, můžete se opravdu s důvěrou obrátit na paní, která se jmenuje Adriana Bulová, a která právě tuto konzultaci provádí zcela zdarma, přičemž Vám nabídne vhodné řešení, pokud máte s pletí problém. Je také schopná doporučit Vám vhodné přípravky, které Vám pomohou.

Péče o pleť a tělo

Jaké jsou druhy pleti?

Každý člověk je jiný a stejně tak, jak se lišíme povahou a vzhledem, lišíme se také druhem pleti. Obecně můžeme pleť rozdělit na normální, mastnou, suchou a smíšenou. Nejkrásnější typ pleti, který by si jistě přál každý z nás, je pleť normální. Tato pleť je hezká, pružná a je promašťována pozvolně a rovnoměrně. Normální pleť je ideálním typem a nevyžaduje téměř žádnou péči. Druhý typ je pleť mastná pleť, která se vyznačuje vznikem bílých a černých teček. Mastnou pleť je potřeba pravidelně čistit, ale její výhoda je v tom, že stárne pomaleji, než jiné druhy pleti. Třetí typ je pleť suchá, která naopak potřebuje promašťovat a dochází k jejímu zarudnutí. Suchá pleť je na náchylná na alergie a proto je nutné používat na její ošetření speciální druhy krémů. Posledním druhem je pleť smíšená, která se mastí pouze v tzv. T zóně, což je oblast nosu, čela a brady. Při výběru přípravků na smíšenou pleť bychom měli vybírat přípravky pro pleť mastnou nebo normální.

Jak určit typ pleti?

Výše jsme si řekli, jaké druhy pleti máme, ale jak určit, který typ pleti máme? K určení pleti existuje jednoduchá metoda, kterou si blíže popíšeme. Večer před spaním je nutné si řádně omýt obličej vodou a k posteli si nachystáme ubrousek. Ihned poté, co se ráno vzbudíme, je potřeba přitlačit si ubrousek na obličej. Jestliže se na ubrousku objeví mastný otisk, máme pleť mastnou. Suchá pleť nezanechá na ubrousku žádný otisk, a pokud ano, tak úplně minimální. Máte-li normální typ pleti, bude na Vašem ubrousku otisk uprostřed ubrousku. A pokud je vaše pleť smíšená, budete mít na ubrousku pouze otisk v místech brady, čela a nosu.

Jak pečovat o pleť?

Chceme-li vypadat krásně co nejdéle, měli bychom se o svou pleť řádně a pravidelně starat. O pleť je potřeba se starat nejen kosmetickými přípravky, ale také tím, že budeme dostatečně odpočívat, vyhneme se zakouřeným místům, nebudeme pít alkohol a začneme také sportovat. Na to, jak bude Vaše pleť vypadat, má vliv také jídlo, které konzumujeme. Proto bychom si měli vybírat zdravé věci a pít dostatek tekutin, neboť právě tekutiny hydratují pokožku a ta je poté pružnější a krásnější. Velký vliv na pleť má rovněž stres, kterého je všude kolem plno. A proto je dobré udělat si čas od času ušetřit chviličku jen pro sebe.

Jak pečovat o pleť

Jak je to s líčením?

Každá malá holčička se chce líčit, když pak tato malá holčička postupem času roste, buďto jí to zůstane a bude se malovat dál, nebo se malovat již nebude. Ať již se maluje malá holčička, nebo dospělá žena, je potřeba, aby byla kosmetika vždy kvalitní. Dospělé ženy však mají oproti malým holčičkám jednu velkou výhodu a tou je, návštěva kosmetického studia či jiného podobného zařízení, kde jim odborník poradí jakou kosmetiku používat a jak se nalíčit pro danou příležitost. Základem dokonalého líčení je především dokonalá pleť, o kterou je potřeba řádně pečovat. Proto by každá žena měla navštívit kosmetický salón, kde jí budou udělány masky, masáže a také doporučena kvalitní kosmetika.

Jak se správně starat o své tělo?

Každý z nás má pouze jedno tělo, které je nám souzeno a o které se musíme řádně postarat, abychom mohli žít co nejdéle. Pravdou je, že málokdo z nás je se svým tělem spokojen. Je tomu tak proto, že má každý z nás nějaký vzor, kterému se chceme přiblížit, nebo někoho, komu se chceme líbit. Základem toho, aby bylo naše tělo dokonalé, přesně tak, jak jsme si vysnili, je to, abychom se líbili především sami sobě. K tomu, aby bylo naše tělo dokonalé, je nutné pravidelně cvičit a také pravidelně a zdravě jíst. O pití jsme již hovořili, ale opakování je matka moudrosti a tak je nutno říci ještě jednou, že naše pleť a především tělo potřebuje pít minerální vody a to především proto, že naše je z hlavně z vody stvořeno.

Jak vybírat vhodnou kosmetiku pro tělo a pleť?

Hlavní věcí, které bychom se měli držet je, nedat na reklamu a vybírat kosmetiku vždy dle svého uvážení. Pokud si vybíráme kosmetiku novou, měli bychom si vždy udělat malý test, jestli na ni nejsme alergičtí a teprve poté ji používat. S kosmetikou přicházíme do styku většinou v obchodech či v některém z kosmetických salónů apod. Ještě před tím, než se pro danou značku rozhodneme, bychom si měli zjistit, zda ji vůbec někdo používá a co si o ni myslí některá z našich kamarádek, která ji již vyzkoušela apod. Dle mého názoru bychom se měli vyhnout nákupu kosmetiky u stánkařů či jiných pochybných prodejců, neboť se vesměs jedná o kosmetiku nekvalitní a neurčitého původu. Pokud bychom ji použili, mohly by u nás nastat také kožní či jiné potíže, které nám zbytečně zkomplikují život. Chceme-li se líbit, neměli bychom na kosmetice a nejen na ní šetřit. Především je nutné vybírat si kosmetiku a přípravky na pleť a tělo pouze u prověřených prodejců.

Kosmetika Mary Kay

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10697 (magazin-zdravi.cz#10112)


Přidat komentář