Permanentní prodlužování řas - Brno

Mít tak dlouhé a husté řasy, jako vidíme v časopisech, v televizi… Ovšem použít umělé řasy je pro nás nepraktické, nevydrží dlouho a stejně vypadají nepřirozeně. A i když používáme řasenku, slibující dlouhé řasy, zase se potýkáme s nevzhlednými otisky.

Kdybyste si udělaly miniprůzkum u žen a zeptaly se jich, bez jaké kosmetické dekorativní pomůcky se neobejdou, s největší pravděpodobností byste dostaly odpovědi: rtěnka, lesk na rty, řasenka. Jako ženy víme, že právě oči, jejich pohled a hloubka zvýrazní celkový výraz tváře. Můžete být nenalíčené, tj. bez make-upu, stačí nanést řasenku a oči jakoby se rozzáří, zvětší. Tím, že jsou řasenky tolik oblíbené, předhání se výrobci kosmetického průmyslu v tom, kdo přijde s jakou novinkou, aby byly řasy ještě delší, hustší, zatočenější apod.

Ovšem řasenka má i své nevýhody. Chceme-li si pořídit skutečně kvalitní řasenku, budeme si muset připlatit. A další z nejčastějších nevýhod je to, že se velmi rády obtiskují pod oči, a v případě, že nepoužijeme voděodolnou řasenku, můžou naši tvář „zdobit“ šmouhy, pokud se zapomeneme a začneme si mnout oči, či zmokneme.

Proč se rozhodnout pro permanentní prodlužování řas?

Proč jsou permanentní řasy tolik oblíbené a ženami vyhledávané? Proč se svěřit do odborných rukou kosmetičky a nechat si aplikovat permanentní řasy?

Permanentní řasy si může dopřát každá dívka, žena, a to i když nosí a používá kontaktní čočky. Permanentní řasy nijak nezatěžují Vaše vlastní přírodní řasy a jsou zcela bezpečné k očím. Permanentní řasy vypadají naprosto přirozeně, nemůže se stát, oproti řasence, že by Vaše řasy byly slepené, drolily se z nich zbytky řasenky apod. I když si necháte řasy prodloužit, můžete používat, řasenku. S prodlouženými řasami můžete prakticky dělat cokoli, na co jste byly zvyklé, tj. sprchovat se, plavat, cvičit apod.

Permanentní prodloužení řas a umělé řasy, řasenky

Abychom se mohli pochlubit dlouhými brvami, máme hned několik možností – použití řasenky, nalepení umělých řas, nebo permanentní prodloužení řas.

Výhody a nevýhody řasenky

Jak již to tak bývá, její použití skýtá výhody i nevýhody. Pořízení řasenky není nikterak nákladnou záležitostí, ovšem jen v případě, že volíme běžnou řasenku.** Řasenky** známých kosmetických firem, které nabízí mnohem delší, hustší řasy, zase tak levné nejsou. Díky nim sice docílíme delších a hustších řas, ovšem musíme být uvědomělé v tom, že je zapotřebí si řasy každý večer odlíčit. V případě, že bychom pečlivé odlíčení podcenily, mohou se naše řasy lámat, a pokud bychom další den ráno nanesly opětovnou vrstvu řasenky na neodlíčené řasy, docílily bychom vskutku efektního vzhledu – slepených řas. V neposlední řadě, řasenky se velmi rády obtiskují na kůžičce pod očima. Takže se může lehce stát, že sice naše řasy budou dlouhé, husté, ale místo abychom zaujali ostatní svým podmanivým pohledem, budou se na nás ostatní dívat spíše z důvodu, že jejich zrak spočine na šmouhách od řasenky. A v neposlední řadě, řasenka nám nevydrží na věky. Pokud ji používáme každý den, brzy ji vypotřebujeme. A také ráda řasenka vysychá. Takže řasenku si kupujeme několikrát do roka. A v případě, že volíme nákup řasenky vyšší cenové kategorie, můžeme se vyšplhat i na částku v tisíci korunách.

Výhody a nevýhody umělých řas

Další z možností jak docílit dlouhých brv, je nalepit si** umělé řasy**. Pořízení umělých řas také není drahou záležitostí. Umělé řasy, na rozdíl od poslední metody, kterou si níže představíme, jsou jen dočasnou záležitostí, kdy jejich nalepení vydrží zpravidla jeden den. Kromě toho, může se i stát, že Vám nebude vyhovovat lepidlo, používané pro nalepení řas. Můžete pociťovat například pálení, svědění očí. V neposlední řadě, umělými řasami nedosáhneme přirozeného vzhledu. Je snadno rozpoznatelné, zda jsou řasy Vaše vlastní, nebo máte nalepené, umělé. Umělé řasy je třeba dobré použít při tanečních soutěžích, krasobruslařských soutěžích apod. Ovšem při běžném nošení s nimi rozhodně moc parády neuděláte, naopak můžete působit dojmem „klauna“. A pokud to ještě přeženete s namalováním, tj. zvýrazníte si oči stíny a použijete i rtěnku – zaujmete, ovšem ne jistě tak, jak byste původně chtěly.

Výhody a nevýhody permanentního prodlužování řas

Poslední možností je permanentní prodlužování řas, které představuje absolutní novinku. Oproti původním dvěma metodám je sice dražší, ovšem, jak se to vezme. Pokud bychom tedy vzali celkové náklady za nákup řasenek za celý rok a pořízení permanentních řas, rozdíl by poté v konečném důsledku tolik značný nebyl. A co se týká porovnání výsledku použití řasenky a permanentního prodloužení, je velmi značný. Permanentními řasami docílíme naprosto přirozeného vzhledu, nikdo nepozná, a to ani zblízka, zda jsou řasy Vaše vlastní, nebo je máte prodloužené. Permanentní řasy nejsou, na rozdíl od umělých, jedné velikosti, tvaru apod., i systém nalepení je zcela odlišný. Umělé řasy se lepí povětšinou vcelku, kdežto při aplikaci permanentních řas se lepí na jednotlivé přírodní řasy. Navíc se permanentní řasy vyrábí v rozličných délkách, zakřivení, síle, a to z důvodu, že každé zákaznici sedne jiný styl, délka i síla řas. Permanentní řasy dokonale kopírují tvar přírodních řas. Nosíte kontaktní čočky? I v tomto případě nic nebrání tomu, abyste si nechaly aplikovat permanentní řasy.

Dlouhé, husté řasy již nemusí být jen pouhým snem. A pokud ještě při líčení použijete oční stíny, můžete si být jisté, že Vašemu pohledu málokdo odolá a zcela jistě jeho zrak spočine na Vás.

Vaši blízcí, známí, kolegové v práci budou na Vás tázavě hledět a říkat si pro sebe, co je na Vás nového. Budou se dohadovat, zda jste si dopřály dlouhý spánek, nebo jste si aplikovaly omlazující masku, že vypadáte tak rozzářeně. Bude jen na Vás, zda jim prozradíte pravý důvod Vaší změny k lepšímu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10670 (magazin-zdravi.cz#9846)


Přidat komentář