Péče o tělo a zdraví v Praze

Dnešní doba vyžaduje vysoké nasazení a to leckdy nejen v práci, ale i v osobním životě. Tím trpí stav vašeho těla a to potřebuje určitou péči jako relaxaci či regeneraci. Nechte se hýčkat službami kosmetického salonu, který nabízí řadu pěstících služeb.

Proč pečovat o své tělo?

Zdánlivě jednoduchá odpověď se nabízí. Protože ke kvalitnímu a dlouhému životu potřebujeme fungující a zdravou tělesnou schránku, která je nejen dobře fungující, ale i z vnějšku dobře vypadá. Jak je tedy možné, že i tak lidé o svá těla příliš nepečují a trpí civilizačními chorobami? Jednak tvrdí, že nemají čas, zdá se jim, že to jsou vyhozené peníze apod. Kdo ale okusí služby krášlících salónů, bude nesouhlasit. Nic vás neuvolní jako masáže. Běžná kosmetika vám radikálně nevyřeší problém, se kterým se potýkáte a zjistíte, že i když se některé procedury zdají jednoduché a že si je můžete aplikovat sami, tak to není tak snadné. Jednak si jako laik nikdy neposloužíte jako profesionál, a pak se k tomu leckdy ani nedonutíte. Nechte se hýčkat jinými. Pokud pracujete, tak si přeci zasloužíte i odměnu, která vás nabije energií a krásou.

Diamantová mikrodermabraze

Užití diamantu je v kosmetice nebo i ve zdravotnictví velmi časté. V tomto případě se jedná o metodu, kdy se pomocí přístroje exfoliuje pleť. Procesem peelingu diamantová mikrodermabraze obrušuje povrchové struktury kůže a to vše velmi jemně. Diamantová mikrodermabraze je totiž velmi jemná a šetrná metoda, kterou snese každý typ pleti, protože nemá žádné vedlejší účinky. Nic vás nebolí a ani vás procedura nijak neomezuje. Celkové ošetření spočívá jen v dotykovém působení ploché vakuové sondy, která je pokryta diamantovou drtí, přičemž různé částečky mají různou velikost a tím pádem i hrubost.

Díky kombinaci vlivů přístroje se postupně tvoří nová kolagenní a elastinová vlákna, která vám dopomohou k obnově nových struktur pleti, která vám dá samozřejmě mladistvější ráz. Vzniká tzv.** proces rejuvenace**, kdy se nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, které jsou odolnější než ty staré. Lépe odolávají vnějším vlivům a tím se tak zpomalí proces stárnutí pleti.

Diamantová mikrodermabraze je vhodná pro vyhlazení jemných vrásek, odstranění jizviček po akné, hloubkovému čištění pórů, odstranění povrchových pigmentových skvrn a vytváří se zde rejuvenace a regenerace pleti.

Účinky jsou znatelné již po prvním ošetření. K dokonalému efektu se doporučuje 4 až 6 ošetření, přičemž cena jednoho sezení stojí asi 490 korun.

Výživové poradenství

Složení naší stravy závisí nejen na tom, že chceme zhubnout, ale je důležité i proto, abychom se cítili v pohodě a fit. Lidé se často obávají, že zdravé složení jídelníčku jim odebere různé lahůdky, jako jsou tučnější jídla nebo sladkosti. Pokud se budete držet zdravé stravy, tak trošku své stravovací hříchy budete muset omezit, ale jednou za čas vám nějaká pochoutka nic neudělá. Důležité je hlavně znát, co je pro vaše tělo dobré a čeho se vyvarovat, protože každý organismus je jiný.

Služby výživového poradenství pak tkví v tom, že formou individuálního poradenství se tzv. ušije stravovací program každému na míru dle jeho zdravotních, dědičných nebo i časových dispozic a možností. Mohou to být lidé, kteří chtějí zhubnout, ale i nabrat svalovou hmotu, zformovat postavu, těm, kteří chtějí zdravě žít, maminkám a kojícím po porodu nebo se rovněž mohou na výživového poradce obrátit i ti, kteří trpí nějakou nemocí, jako je např. vysoký krevní tlak, obezita, ischemická choroba srdeční, diabetes, zvýšená hladina cholesterolu v krvi apod.

Až vám výživový poradce sestaví plán, tak tím to nekončí. Budete pravidelně kontrolovat, jak se vám daří cesta k vytyčenému cíli, a pokud něco nepůjde, tak to lze změnit. Jen mějte na paměti, že o svých zvycích musíte poradci říci vše, i o svých stravovacích prohřešcích. Odborník musí poznat, kde je problém, aby účinně aplikoval daný program.

Vibrostation

Jedná se o tzv. vibrační plošinu, která je velmi oblíbená. Při provádění jednotlivých cviků totiž plošina pod vámi vibruje a vy musíte držet balanc. Tím zapojujete více svalových skupin a cvičení je efektnější.

Vacushape

Jedná se o účinnou metodu, kdy pochodujete na klasickém běžícím pásu, ale zároveň je vaše spodní polovina těla uzavřena do komory, kde se vytváří podtlak. Tím spalujete mnohem více, hubnete více a zbavujete se i celulitidy.

Vacupuls

Obdobný efekt podtlaku jako u vacushape. Na tělo se vám přisají baňky, které vytváří podtlak, čímž se působí hluboko do struktur kůže. Takto se odstraňuje celulitida a redukují se tukové polštářky, vypíná se ochablá kůže, vyhlazují se vrásky, regenerují se strie a jizvičky, čistí se pleť a uvolňuje se ztuhlé svalstvo na šíji a ramenou.

Kosmetika

Různé kosmetické služby vám rovněž pomohou získat pěstěnější vzhled a lepší stav kůže. Při proceduře, kdy vám někdo masíruje pokožku, se krásně uvolníte a masáží se vám vyčistí póry, odstraní se otoky a vyhladí se vrásky.

Masáže a fyzioterapie

Dnes má problémy s bolestmi kostí a kloubů spousta lidí. Proto je nutné pravidelně absolvovat masáže nebo fyzioterapeutická cvičení, kdy se působí hluboko na problém a tím pádem se vám stav zlepší. Navíc masáže jsou jednou z nejpříjemnějších relaxačních metod.

Prodloužení řas

Nebaví vás se denně líčit nebo máte s malováním očí problém? Tak je nechte vyniknout pomocí umělých řas. Tato metoda je stále více oblíbenější a díky ní budete mít kočičí pohled přes den i v noci. Metoda je zcela bezpečná a dlouho vydrží, proto zahoďte šminky, nechte si udělat řasy a více se o ně již nemusíte starat, jen chodit asi jednou za měsíc na doplnění.

Depilace cukrovou pastou

Nežádoucí chloupky jsou věčné téma. Jak se jich zbavit dlouhodobě a bez bolesti? To nabízí novinka – depilace cukrovou pastou, která je mnohem příjemnější než depilace voskem a má lepší účinky, jelikož chloupek nepřetrhne, ale vytrhne i s kořínkem, tudíž chlupy hned tak nenarostou.

Služby kosmetických studií vám nabízí komfort více procedur najednou. Nechte si proto jednou za čas nechat hýčkat tělo někým jiným. Uvidíte, že vás to zkrášlí a získáte novou energii.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10672 (magazin-zdravi.cz#9856)


Přidat komentář