Ošetření těla a pleti - Nymburk

V dnešní době, kdy jsou lidé zavaleni prací, často na to doplácí jejich tělo. Až po nějaké době zjistíte, že chátrá, tak je nejvyšší čas zajistit mu takovou péči, aby se dostalo do formy. Lepší je ovšem prevence. Ukážeme vám jaká.

Ošetření těla a pleti není pojem z ryze lékařského prostředí, ovšem metodiky, které používá dnešní kosmetika, jsou na takové úrovni, že mají hloubkový účinek, který se blíží intenzivním lékařským procedurám. S některými službami, které jsou osvědčené a ověřené spokojeností zákazníků, vás seznámíme již nyní.

Nyní si ale přibližme účinky jednotlivých procedur, ať víte, v čem vám mohou prospět a zda se hodí právě pro vás.

Galvanická žehlička – Nymburk

Novinka na trhu, která si ale získává stále větší oblibu. Galvanická žehlička funguje na principu vysílání pozitivního a negativního galvanického proudu při procesu, kdy se s ní přejíždí po kůži. Tento strojek, jež připomíná holící epilátor tak čistí pleť do hloubky a když je pleť takto připravena, tak do ní pomocí gelu vpraví vitamíny, jež ji vyživí a tím pádem** regenerují.** Pomocí žehličky se vám zpevní a vyživí pleť, sjednotí se tón kůže, pomůže se od otoků, aktivují se buňky, pročistí se dokonale póry,** redukuje se akné i vrásky**. Výhodou žehličky je, že ji lze aplikovat na všechny typy pleti a to i ty, které mají specifický problém třeba s lupénkou nebo ekzémem.

Ošetření pleti

Anticelulitní program – Nymburk

Celulitida je problém, se kterým bojuje většina žen. Naštěstí ale existují metody, kterými lze** celulitidu odstranit**. Jedním z takových prostředků jsou** lymfatické masáže**. Pokud se v této proceduře využívá přístrojů, tak se bavíme o tom typu, že si vaše dolní končetiny umístíte do speciálních návleků, které postupně vytvářejí podtlak. Tím se tak působí na podkožní tuky, které jsou zde uhnízděné a hned tak něco je nevypudí. Pokud ale na ně působí podtlak, tak se při tomto vlivu neudrží a jsou odstraněny. Následně se aktivuje i lymfatický systém, pomocí kterého se tuky odstraní z těla ven spolu s dalšími odpadními látkami. Po hodině této masáže budete zbaveni otoků, výrazně se** eliminuje celulitida** a vy budete mít pocit lehkosti. Pokud navíc přidáte i zábal (doporučuje se zejména skořicový), tak se efekt jen umocní.

Odstranění celulitidy

Pokud jsme ale zmínili účinky, kdy se odbourávají tuky, tak zmíníme i přístroj, který se využívá k bezbolestné ultrazvukové liposukci – francouzský výrobek US2A. Ten dokáže rovněž** eliminovat výskyt tuků** a zbaví vás tak i přebytečných centimetrů. Jedná se o přístroj dvojího efektu, který dokáže zatočit jak s tuky, které vám přidávají na objemu, tak i s celulitidou, což ostatní přístroje tohoto účelu nenabízí. Přístroj pracuje na té bázi, že vysláním ultrazvuku dochází k tepelnému vlivu na tuky, které se rozpouštějí a následně se vyplaví ven z těla. Při této kúře je ale nutné vypít alespoň 3 litry vody denně, aby se vytvořily odpadní cesty a také upravte svůj jídelníček na vyváženou stravu, aby si vaše tělo lépe udrželo linii. Pamatujte, že různé metody mohou podpořit vaši snahu v hubnutí a eliminaci celulitidy, ale pokud se nebudete snažit i vy sami, tak se vše vrátí do původního stavu.

Nový přístroj US2A

US2A - Dvojí efekt ultrazvukuUS2A - Dvojí efekt ultrazvuku

Biostimulační laser – Nymburk

Tento produkt má blahodárné účinky na regeneraci pleti, čímž podporuje zejména její omlazení. To se projevuje jejím zpevněním, vyhlazením vrásek a obnovy elastičnosti pokožky. Rovněž regenerace slouží i k řešení specifických problémů jako je nečistota pokožky, akné nebo trudovitost. Tento typ** laseru** totiž dokáže aktivovat buňky, které jsou v pokožce a tím pádem se obnovuje jejich metabolismus. Tím tak dochází k opětovné činnosti, která je nejsilnější v období mládí nebo v případě nepostižené pokožky a dokáže se tak více bránit okolním vlivům. Jakmile ale buňky ztratí sílu, tak se to projevuje degenerujícími příznaky pokožky. Jejich opětovná aktivace tyto problémy ale dokáže odbourat.

Pomocí pravidelných návštěv tak získáte jemnější, hladší, vypnutější a elastičtější pleť bez náznaků nerovností, ať už se jedná o vrásky či akné. V této souvislosti se nabízí laserová maska, která dokáže prohřívat tkáně, čímž se zefektivní účinek laseru. Kůže se tak lépe regeneruje a čistí, což zajistí lepší výsledek i dlouhodobý účinek procedury.

Pokud se bavíme o biostimulaci, pak je vhodné zmínit i biostimulační lampu, která dokáže tělo rovněž aktivovat k regeneraci. Pokud jsou tkáně oslabené, tak to má vliv nejen na špatný vzhled z povrchu, ale jsme oslabeni zevnitř a to se odráží i na imunitě. Biolampa ale posiluje tělo zevnitř a to pak lépe odolává nemocem.

Zábaly pro tělo – Nymburk

Jedná se o určitou nadstavbu masáží, ale můžete si je dopřát i samostatně. Jak jsme již zmínili, tak** skořicový zábal dokáže bojovat s celulitidou, čokoládový zase skvěle detoxikuje vaše tělo a vaše pokožka po něm bude jemná a sametová**. Obdobnou službu pak nabízejí i bahenní zábaly, které pokožku pročistí a vyživí. Co se týká rukou, tak jsme zmínili parafinové zábaly, které lze aplikovat i na chodidla. Specifikum tohoto typu je v tom, že zadržují teplo a vlhko, což umožňuje lepší vstřebání živinám a pokožka se tak lépe zvláční. Zároveň se uleví i od bolestí kloubů.

Skin-line – Nymburk

Jedná se o odstranění chloupků a popraskaných žilek pomocí jehlové metody. Pomocí aplikace se do kůže dostává vysokofrekvenční proud, který dokáže uzavřít profil žilek nebo zničit folikul vlasu a tím pádem je odstraní.

Depilace – Nymburk

Zbavení ochlupení voskem je trvalejší než klasická metoda žiletkou či krémem, protože se zde zbavujete chlupu i s kořínky. Vaše pokožka bude hladká po delší dobu, což oceníte zejména v oblasti obličeje anebo v letních měsících, kdy se nebudete muset holit denně, což zabere spoustu času.

Barvení řas a obočí – Nymburk

Pokud jste nevýrazný typ, tak si nechte nabarvit obočí a řasy. Váš pohled se tak prohloubí jako byste měli nalíčení, ale přitom nebude nic nápadné. Tuto metodu ocení i ti, kteří nechtějí denně ztrácet čas používáním dekorativní kosmetiky anebo se jim líčidla rozmazávají.

Omlazení pomocí AHA kyselin – Nymburk

Velice účinný prostředek, který dokáže vyhladit a zpevnit pleť. K omlazení pak rovněž přispívá, že kyseliny dokáží omezit hyperpigmentaci nebo následky nadměrného slunění, které neprospívají zdravému vzhledu pokožky.

Líčení – Nymburk

Jestli nevíte, jak se** nalíčit** nebo máte před sebou důležitou akci, tak si nechte poradit a ukázat, jak se to dělá, od profesionála. Ten dokonale ohodnotí váš typ a co vám sedne a pro příště si po poskytnutých radách poradíte samy.

Kosmetické salony nabízejí prostor ke zkrášlení, ale i relaxaci, takže jejich služeb využijete, jak v případě pěstění i načerpání nové energie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10685 (magazin-zdravi.cz#10032)


Přidat komentář