Ošetření pleti laserem - Vyškov

Kůže je nejen naším největším orgánem, ale také zrcadlem našeho zdraví. Pleť v průběhu našeho života prochází celou řadou změn, které ji pozitivně, ale bohužel častěji negativně ovlivní. Zastavit čas však bohužel stále nelze.

Je však možné jej oklamat, kousek vrátit anebo zpomalit. Pleť v každém věku potřebuje něco jiného, v každém věku ji ale mohou doprovázet různé problémy, které jsou spojeny s hormonálními změnami, věkem, stylem života, dostatečným přísunem živin a vody, prostředím a péčí, kterou dotyčný své pleti věnuje. Kromě toho stav pleti ovlivňují různá onemocnění, jako alergie, atopie, ekzémy, fibromy, hemangiomy, kuperóza a jiné. Řešení těchto problémů je leckdy svízelné. Medicínsky prověřenou metodou s širokým rámcem využití se stal biostimulační laser.

Biostimulační laser

Tato** léčebná metoda** je hojně využívaná jak v medicíně, tak v kosmetologii k** podpoře regeneračních schopností organismu** za užití záření o nízkém maximálně středním výkonu. V rámci působení této světelné energie dochází k její proměně v energii buněčnou spolu se zvětšením propustnosti membrán buněk, což následně vede ke zlepšení přísunu živin, okysličení, dělení, aktivaci makrofágů, kteří pohlcují škodliviny a významně se podílí na hojivém procesu. Biostimulační laser pak také podpoří aktivaci fibroplastu, který ovlivňuje zase pro změnu kolagen ve tkáních a specifické enzymy, které spolu s dalšími faktory podporují růst hojení. Mimo to má laser pozitivní účinek i na léčbu bolesti nervového zakončení, léčí záněty a jeho stimulace je srovnatelná s akupunkturou. Také byste se rádi zbavily následků po hektickém způsobu života? Ptáte se, zda je biostimulační laser dostupný i běžným lidem a nejen pacientům v nemocnicích?

Ošetření pleti laserem – Vyškov

Odpovídáme, ano je. V České republice existuje několik kosmetických center, kde ošetření biostimulačním laserem poskytují. Jedním z nich je** Kosmetika – laser salon ve Vyškově**, který svým zájemcům kromě biostimulačního laseru nabízí možnost využití moderního** přístroje T- AWAY**, který patří ve světě mezi proslulé přístroje k řešení různých kožních defektů. T – AWAY je v Česku stále horkou novinkou, která k nám dorazila z Německa v roce 2009. Kromě těchto dvou terapií salon nabízí odborně prováděnou přístrojovou lymfodrenáž, a pak dále kosmetické ošetření jako:** depilace teplým voskem, epilace elektrickou pinzetou a základní kosmetické ošetření**. Salon vedou dvě kvalifikované odbornice –** kosmetička Ilona Formánková a zdravotní sestra Ivana Plzáková**.

Příjemně zařízený salon Kosmetika – laser naleznete ve** Vyškově na Masarykově náměstí 10** (průchodem přes švadlenku) v otvíracích hodinách od pondělí do pátku. Kosmetiku zde naleznete v pondělí, ve středu a v pátek od 13 – 16 hodin a v úterky a čtvrtky dopoledne mezi 8 – 13 hodinou. Ošetření biostimulačním laserem a T- AWAY probíhá se zdravotní sestrou Ivanou Plzákovou vždy v úterý a ve čtvrtek od 13 – 18 hodin a v průběhu středy a pátku mezi 9 – 13 hodinou. V případě zájmu se můžete objednat telefonicky zavoláním na telefonní číslo** 732 638 158** anebo napsáním na email: ivana.plzakova@gmail.com. Více informací naleznete na stránkách salonu – www.kosmetika-laser.com.

Indikace k léčbě biostimulačním laserem

Biostimulační laser má doopravdy velmi široké využití a léčí anebo podporuje léčbu celé řadě různých nemocí, které se nedotýkají pouze oblasti obličeje. Ideální je pro ty, které trápí jakékoliv formáty oparů (na rtu, pásový, ale i genitální), lupenka, akné, modřiny, odřeniny,výrony, popáleniny (nejen od sluníčka), opařeniny, opruzeniny, proleženiny, bércové vředy, afty, jizvy, strie, vrásky, vypadávání vlasů a také celulitida. Kromě toho pozitivně ovlivňuje a snižuje bolestivost u artritid, artróz, bolesti páteře, bolesti trojklaného nervu, myastenie, křečí, natažených svalů a stavů u výronů a porušených kloubních pouzder. Pokud chcete dosáhnout žádoucího efektu, je zapotřebí, aby proběhlo 10 – 15 sezení.

Kontraindikace biostimulačního laseru

Terapie laserem není bohužel vhodná pro každého. Vyhnout by se mu měli všichni ti, jež trápí** onemocnění žláz s vnitřní sekrecí** (jakou je například štítná žláza), rakovinové onemocnění kůže, epileptici, kterým záchvaty provokuje světlo a akutní infekční onemocnění (kašel, rýma apod.). K ozáření není vhodné ani nic, co je v bezprostřední blízkosti oka (jizva například, opar) a nedoporučuje se ani dětem, které nespolupracují.

T – AWAY Dialab

Kosmetický přístroj T – AWAY je horkou novinkou na českém trhu, která se však zahraničí těší velké oblibě. Tento multifunkční přístroj, který využívá nízkonapěťový vysokofrekvenční impulzní energii založenou na zcela jedinečné technologii je velice jemný a šetrný.** Efektivita** je vidět ihned a ošetření je zcela bezbolestné a bez žádných vedlejších účinků.

Přístroj T – AWAY si dokáže poradit s 86% běžných** kosmetických problémů**, které nám znepříjemňují náš každodenní život. Obvykle se s ním ošetřuje oblast obličeje a dekoltu. K odstranění problémů obvykle dochází velice rychle stačí k tomu kolikrát pouhá jedna minuta. Velkou** výhodou tohoto přístroje** je přesně zacílené působení, které** ošetřuje pouze vrchní vrstvu kůže.** Vše zajišťuje bezpečnostní systém a také možnost nastavení zacílení, které doplňuje automatický výkon s impulzem.

Indikace T – AWAY

Kosmetický přístroj je vhodný pro toho, koho trápí roztažené žilky v obličeji, na krku a dekoltu, pavoučkové névy, hemangiomy, fibromy, ale také pro ty, jež se chtějí zbavit pigmentových skvrn. Pokud se rozhodnete pro T – AWAY je důležité si uvědomit, že přístroj vás dokáže velice snadno zbavit problému, ale neřeší problém, který ho způsobil.

Kuperóza

Lidí ji však spíše zají jako nepříjemné** zarudnutí doprovázené s roztažením žilek v obličeji**. Kuperóza však není žádným onemocněním, ale prvním příznakem kožního onemocnění tzv. Rosacei. Dříve než se vydáte ke kosmetičce je velice důležité nechat si lékařsky vyšetřit, protože volba správného postupu léčby je velice důležitá. Nemoc má tři stádia, kdy pouze první fázi je možno léčit s pomocí biostimulačního laseru anebo přístroje T – AWAY bez spolupráce s lékařem.

Toto onemocnění vzniká z neznámých příčin, jde o kožní onemocnění, avšak postihuje cévy v horní vrstvě pokožky, celkový stav onemocnění zhoršuje alkohol, kortikoidy, žaludeční problémy, střevní onemocnění, kořeněná jídla a jistá genetická predispozice. Nejčastěji postihuje tváře, pak čelo, bradu, nos a eventuálně také krk, zátylek a oblast očí. Pokud se nemoc neléčí dochází k trvalým zánětlivým změnám a povrch kůže se mění v kůži podobnou pomeranči.

Hemangiom

Hemangiom je velmi častým nezhoubným rakovinovým onemocněním s nímž se někteří lidé již rodí a jiným se objevuje v průběhu života. U narozených dětí jej známe jako „oheň“ u většiny z nich hemangiom do dospělosti sám vymizí.

Hemangiom je vesměs neškodný a jeho vzhled je zapříčiněn klubíčky roztažených cév, které jsou uloženy buď na povrchu a tím pádem má červené zbarvení a pokud je v podkoží, tak má fialovou barvu. Hemangiom se vyskytuje zcela běžně i na vnitřních orgánech, co jej způsobuje není doposud známo, avšak je silně ovlivněn genetikou.

Léčba se provádí individuálně podle umístění. Krátkodobě je možné sice užívat kortikosteroidy, avšak mnohem vhodnější je však terapie laserem a T – AWAY přístrojem.

Fibrom

Fibromy jsou neškodné ohraničené vazivové nádorky, které mohou být velké od malé špendlíkové hlavičky až po několik centimetrů. Ten, kdo má k jejich tvorbě sklon, však může pěkně potrápit. Jde však spíše o estetické trápení, i když je zcela reálné jej objevit i v nějakém interním orgánu.

Pokud byste se jich rádi zbavili, zkuste T – AWAY. Uvidíte, bude to velice rychlý proces.

Přístrojová lymfodrenáž

Moderní metoda, která je vyšla z manuální lymfatické masáže, která je prověřená mnoha lety praxí a je uznávanou lékaři po celém světě. S přístroji došlo nejen k usnadnění námahy všem fyzioterapeutům, ale také ke zpřístupnění této masáže i širokému spektru zájemců.** Princip lymfodrenáže** spočívá v přerušované kompresi končetin, kdy s pomocí tlakových vln dochází k aktivaci lymfatického systému.

Tato metoda je vhodná v rámci detoxikace organismu, relaxace a regenerace těla, tam, kde trápí křečové žíly, léčbě celulitidy, nadváze, zrychlování metabolismu, řešení otoků končetin, bolestech svalů a páteře. Přístrojová lymfatická masáž vám pomůže zbavit se pocitu těžkých nohou, bolestí hlavy a také zadržování tekutin v těle. Aby léčba byla efektivní je zapotřebí, abyste tuto masáž absolvovali minimálně desetkrát v průběhu 3 týdnů. A dále pak absolvovali udržovací proceduru. Masáž je vhodná jak pro ženy, tak i pro může, avšak je nutné dodržovat zdravý způsob života (pít 2 – 3 litry tekutin, vyhnout se tučným sladkým pokrmům, zvýšit fyzickou aktivitu a omezit alkohol a kouření cigaret).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10688 (magazin-zdravi.cz#10037)


Diskuze a zkušenosti

HO DACOVÁ | 15.01.2018 13:49
Dobrý den paní Plzáková dnes mi přišel od vás ermail že vy nevyhlazujete vrásky, a na dveřích je napsáno že tam tento úkon provádíte. Nebo to pouze nevyhlazujete nad kořenem nosu. Děkuji předem za vaší odpověd


Přidat komentář