Ošetření pleti laserem - Mladá Boleslav

Vypadat a cítit se dobře je v dnešní době důležité. Podle vzhledu nás lidé soudí během prvních sekund setkání a dobrý nebo špatný dojem z nás v nich dlouho přetrvává. Pečovat o svůj vzhled se proto vyplatí.

Náš vzhled, to jak vypadáme z vnějšku ovlivňuje naše sebevědomí. Abychom mohli být zdravě sebevědomí a věřit si, musíme být se sebou celkově spokojení. A protože si dobře uvědomujeme, že naše vnější vzezření je to, co naše okolí vidí a vnímá na první pohled, snažíme se vypadat co nejlépe. Jistě, ženy si mohou v mnohém pomoci make-upem, překrýt drobné vady, zamaskovat nerovnosti a nedokonalosti. Ale i ony vědí, že základem je zdravá pleť. A kde jinde se nám dostane profesionální péče, než v kosmetickém salónu?

Domácí péče o pleť

Ačkoli domácí péčí nedosáhneme stejných účinků jako v salónu krásy, naše každodenní péče o pleť je nezbytně nutným základem pro zdravou, svěže vypadající pleť. Prvním krokem by mělo být pečlivé odlíčení. To provádíme za pomocí pleťového mléka a vatových tampónů. Na citlivou oblast očí používáme přípravky speciálně určené k odličování očí. Následně pleť vyčistíme pleťovou vodou, která naši pleť zbaví zbývajících, hluboko usazených nečistot a zároveň ji tonizuje. Samozřejmě výběr pleťové vody záleží na typu naší pleti. Pokud máme citlivou pleť, budeme volit pleťovou vodu bez alkoholu, parfemace a podobně, ideálně na čistě přírodní bázi. Posledním krokem by mělo být použití vhodného krému na obličej a dekolt. Při večerním ošetření pleti použijeme noční krém, při ranní péči denní krém. Jestliže máme hodně suchou pleť, nemusíme se bát použít mastnější pleťové krémy. Této základní péči o svůj obličej by se měla učit každá dívka již od dětství.

Již dávno také není pravdou, že se o sebe a svůj vzhled starají jen ženy. I dnešní muži si už uvědomují důležitost vlastního vzhledu. Proto je běžně k dostání i řada produktů pro každodenní péči o mužskou pleť.

Péče o pleť

Péče o pleť v kosmetických salónech

Kosmetický salón by pravidelně měla navštěvovat každá žena. Odborně vyškolení pracovníci používají profesionální produkty a postupy, proto je jejich péče účinnější a intenzivnější než ta domácí. Díky novým metodám a postupům dokáží řešit i vážnější kosmetické problémy, jako jsou například vrásky, viditelné žilky či jizvičky.

Ošetření pleti kosmetickým laserem

Kosmetický laser je velice účinnou a moderní metodou v boji proti vráskám, jizvičkám a podobným vadám pleti. Jde o proces, při kterém je pleť nejdříve pečlivě očištěna, následně ošetřena speciální gelovou maskou a vystavena blahodárným účinkům terapeutického laseru. Tento kosmetický lazer samozřejmě podléhá hygienickému schválení. Speciální hydratační gelová maska má biostimulační a regenerační účinky. Používá pouze tělu vlastní látky a jeho vlastní regenerační schopnosti. Protože nedochází k aplikaci cizích látek, je vyloučena jakákoli alergická či toxická reakce. Tuto gelovou masku je možné používat také samostatně, ovšem terapeutický laser účinky masky výrazně zesiluje. Při tomto dvojitém působení dochází k tomu, že se povrchové buňky kůže prohřívají a zlepšuje se jejich vlastní  metabolismus. Díky tomu dochází k urychlení hojení drobných ranek a regeneraci organismu. Účinky procedury jsou viditelné již po dokončení ošetření. Barva pleti je sjednocená, bez typického zarudnutí, ke kterému dochází po běžných kosmetických procedurách a je znatelně pevnější. Dochází k hloubkovému vyčištění pleti. Maska díky svým hojivým účinkům dosahuje vynikajících účinků při léčbě akné a nejrůznějších forem ekzémů. Pleť se stává celkově odolnější a méně citlivou.

Péče o pleť v salónu

V salónu je péče o pleť podobná té naší, domácké. Ovšem s tím rozdílem, že ji provádějí odborníci, za použití profesionálních přípravků určených k intenzivnímu a hloubkovému  vyčištění, hydrataci a tonizaci naší pleti. Ošetření pleti v kosmetickém salónu bychom si měli dopřávat pravidelně a podtrhnout tím péči, kterou provádíme doma.

Prodlužování řas

Kdo z nás by si nepřál mít dlouhé, svůdné, husté a natočené řasy i bez použití líčidel. Prodlužování řas je poměrně novou, moderní metodou a především permanentní metodou, která nám umožní tohoto efektu dosáhnout. Při prodlužování řas se používá technika „řasa na řasu“. K dosloužení řas se používají syntetické norkové řasy, které jsou odolné vůči vodě a nevyžadují žádnou náročnou péči. Jsou proto vhodné na běžné denní nošení. Technika se provádí pomocí speciálního lepidla technikou „řasa na řasu“ s neviditelným spojem, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od pravých. Používaná lepidla jsou hypoalergenní, testovaná a splňují i ty nejpřísnější normy.** Aplikace je bezbolestná**, trvá cca 2 a půl  hodiny. Aby byl vzhled neustále perfektní a dokonalý, musí se umělé řasy doplňovat co 3 – 4 týdny. Nabídka řas je široká, můžeme si vybírat z několika stupňů tloušťky, délek i zatočení, což umožňuje vybrat nejvhodnější variantu v závislosti na délce a síle našich přírodních řas.

Prodlužování řas

Depilace

Jedná se o moderní metodu určenou k dlouhodobému odstranění nežádoucích chloupků. Depilace se provádí pomocí zahřátého vosku. Depilované místo je bezprostředně po dokončení procedury pečlivě očištěno a ošetřeno zklidňující kosmetikou.

Líčení

Ať už nás čeká nějaká speciální sváteční příležitost, jako jsou svatby, oslavy, promoce a podobně nebo si jen nevíme rady s každodenním líčením, v kosmetickém salónu nám ochotně pomohou a poradí. Školení profesionálové nám na základě tvaru obličeje, odstínu a kvality pleti navrhnou vhodný druh líčidel a názorně nám ukážou a vysvětlí, jak při líčení postupovat, které partie zvýraznit a které naopak potlačit a na jaké chyby si dát při líčení pozor.

Líčení

Možností jak o sebe pečovat a dopřát si dobrý pocit ze sebe sama je mnoho. V kosmetických salónech se nám ovšem dostane nadstandardní péče, tak proč si ji nevychutnat a nenechat se hýčkat? Vždyť my všichni si to rozhodně zasloužíme!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10686 (magazin-zdravi.cz#10034)


Přidat komentář