Ošetření pleti biostimulačním laserem

Krásná a zdravá pleť poukazuje na zdraví a čistotu svého majitele. Bohužel ne každý má ty správné genetické predispozice. Nicméně, i tento nedostatek lze snadno odstranit a to šetrně - biostimulačním laserem.

Laser je vskutku objev objevů. Od jeho objevení uběhlo teprve pět desítek let, nyní by však život bez laseru ztratil dost. Je pravdou, že běžný, průměrný člověk se s laserem většinou nesetká, zdá se mu, že ho nijak nepotřebuje. A má pravdu, stěží přijde domů a nechá po svém těle projít laserový paprsek. Jenže díky této technologii funguje spousta závodů, výroben a v poslední době se laser stal velice důležitou součástí kosmetických úprav. A díky bezbolestné, poměrně rychlé a snadné aplikaci je v tomto směru ** laser** na vysoké úrovni. Prudce stoupající oblibu si lze také potvrdit z množství salónů krásy nabízející právě ošetření pleti. Tento fakt nejen potvrzuje, že je laser účinný a pro klienty nezatěžující, nicméně také to, že ceny ošetření vlivem konkurence klesají a tak se nesetkáme se zbytečným předražením, naopak možnou a vítanou akční slevu.

 

Ošetření pleti biostimulačním laserem

Biostimulační laser v akci

Ale zpět k biostimulačnímu laseru. Ten, jak už je nám známo, byl vyvinut tak přesně pro potřeby kosmetického průmyslu. Šetrně působí na pleť a rychle, bezbolestně a aktivně odstraňuje její nedostatky či poúrazové anebo pooperační stavy. Nejčastěji lidé vyhledávají služby biostimulačního laseru v salonu právě pro odstranění akné a jeho veškerých projevů. Tím pádem i tak zvané po aknózní pleti, kdy většina pupínků je zdárně odstraněna, jenže na kůži jsou jizvičky a fleky, právě jako následek akné. I s tímto problémem si hravě laser poradí, stejně jako s vrásky.** Účinky biostimulačního laseru** jsou cíleny a přesně i na tyto projevy stáří a akci podporují aplikací speciální liftingové kúry, která pleť nádherně vyhladí. Jestliže se trápíte jizvami, navracejícími se opary, anebo velice nepříjemným chronickým ekzémem, masti a zmírňující krémy jistě pomohou, ale jen částečně. Pakliže s těmito problémy chcete navěky skoncovat, pravidelná návštěva biostimulačního laseru vám je tou nejlepší cestou. Stejné je tomu i při hojení popálenin a dalších poranění, kde laser výrazně urychlí regeneraci pokožky.

Nažádoucí účinky laseru

Zkrátka a jednoduše řečeno – nedokonalosti pleti jakéhokoli rázu by měl biostimulační laser vyřešit. Jak už bylo řečeno, nejčastěji se provádějí zákroky na aknózní, nebo naopak vrásčité pleti a dále jako regenerace pokožky po úrazech. Ve své podstatě je však biostimulační laser určen zcela na všechny nežádoucí a neestetické projevy na pleti či pokožce. Výhodou laseru je jednak jeho bezbolestná a rychlá aplikace, spolu s nežádoucími účinky, které nejsou a pokud se po zákroku nějaký vyskytne, obvykle je pouze druhotným nežádoucím účinkem na jiný problém a jestliže vás kosmetička s nežádoucími účinky seznámí, pak dělá proto, že musí a hlavně potřebuje vyzvědět, zda nejste na něco alergičtí apod. V praxi však k nežádoucím projevům po aplikaci biostimulačního laseru nedochází. Tím se lze přesvědčit u lidí, kteří zákrok absolvovali.

Čemu všemu je biostimulační laser prospěšný

Laser vám pomůže s:

  • akné
  • aplikace speciální liftingové kúry
  • vrásky
  • opary, jizvy, ekzémy
  • popáleniny
  • regenerace pokožky rukou a dekoltu
  • redukce kuperózy-červených žilek
  • regenerace po depilaci
  • regenerace pokožky po pernamentním make-up

Při specifických problémech lze účinek biostimulačního laseru ještě více potlačit a to použitím speciální kosmetiky. Akné gel – již dle názvu je patrné, že jde o gel, určený k potlačení projevů akné a vůbec veškerých pupínků a obdobných nedokonalostí. Působí do hloubky a přitom je maximálně šetrný.** Biostimulační gel** – vaše vrásky budou ty tam, když aplikaci biostimulačního laseru podpoříte používáním biostimulačního gelu.** Antikuperózní gel** – posiluje žilní stěny a zesvětluje tmavé, povrchové žilky. Tím pádem dochází k jejich odstranění a vaše nožky můžete opět ukazovat na obdiv zvědavým mužům jako dříve.** Regenerační maska** – určena pro normální až suchou pleť, která se po aplikaci speciální masky rychleji regeneruje a zbavuje se vlastní nedokonalostí.** Collagen sérum s caviárem** – zastavuje proces stárnutí pokožky. Kůže je pružná, pevná a přitom hebká. Speciální sérum stimuluje přirozenou tvorbu collagenu a zároveň regeneruje kožní buňky.

Ošetření pleti německou kosmetikou Janssen

Kvalitní kosmetické ošetření se musí skládat ze dvou hlavních složek – z profesionálně přistupující kosmetičky a také použití kvalitní kosmetiky. Německá kosmetika značky Janssen je známá právě svoji šetrností a účinností. Nejedná se sice o nijak levnou záležitost, ale právě díky tomu je výsledek po použití znatelný. V salonu si lze zakoupit i dárkové poukazy pro své blízké.

Jednou za čas, pravidelně pak každý měsíc, by si každá žena a i muž, měli zajít k profesionální kosmetičce. A to i přes to, že o svoji pleť denně pečujete, či máte pleť naprosto dokonalou. Už je proto, že základní kúra obsahuje i masáž obličeje, na uvolnění nejen mimických svalů, ale i celého těla. Lidé také často hovoří, že jich masáž obličeje zbavila bolestí hlavy.

Péče o pleť

Fáze kosmetického ošetření

Jinak základní kosmetické ošetření obsahuje** očištění pleti, sestavení základní typologie pleti, doporučení používané kosmetiky pro danou pokožku**. První fáze se dá pojmenovat jako očisťující a obsahuje právě výše uvedené očištění pleti, to znamená omytí, následuje napaření či použití speciálního gelu, po kterém se uspané póry rozevřou stejně jako po napaření a dochází tak k čištění těchto zanešených pórů. Následuje úprava a formování obočí, pokud je potřeba, tak depilace. Akce pokračuje druhou fází, tak zvaně regenerační, kdy se nanáší uklidňující gely, masky po kterých ihned následuje obličejová masáž. Třetí a poslední fází pak je pak doladění. Nanáší se krémy, pokud si klientka přeje, tak líčení.

Doplňkové služby

Tato základní procedura bývá často na doporučení ošetřující kosmetičky doplněna o další služby, speciální a určeny pro dané typy a problémy. Pro starší pleť se aplikují liftingová nebo projasňující séra. Na přání je pak provedena i depilace teplým voskem (ten se používá na lýtka a stehna) anebo studeným voskem, kterým se depilují citlivé části těla, jako je obličej.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10687 (magazin-zdravi.cz#10036)


Přidat komentář