Orientální tělové procedury - Říčany

Chcete vyzkoušet něco nového v oblasti péče o tělo? Využijte blahodárných účinků orientálních metod, které vám zkrášlí tělo a navodí pozitivní myšlenky. Seznámíme vás s procedurami, kterými toho docílíte.

Orientální péče

Procedury tohoto původu se často aplikují v lázeňských centrech, protože zde se využívá blahodárných procesů, kdy se využívá darů exotických krajin. Protože ne každý má ale čas využít lázeňského pobytu a když už má dovolenou, tak jede poznávat krásy jiných zemí, rozrostla se lázeňská centra i v centrech měst, kde není lázeňská turistika. Není tedy problém navštívit lázeňské procedury i po práci, tudíž tyto služby můžete využívat mnohem častěji než o dovolených. Zde se pak nabízí široké spektrum nabídky, kde jsou metody daleko sofistikovanější než v běžných kosmetických centrech. Naleznete zde i orientální procedury, jež vycházejí ze zkrášlovacího principu v péči o tělo a to jak z povrchu, tak i zevnitř. Díky tomu se naladíte na lepší energii a vše pro vás bude hned jednodušší.

Orientální péče

 

Masáže – Říčany

Masáže mají své blahodárné účinky hlavně díky tomu, že uvolňují svalový a kloubní aparát, ale díky doprovodným procesům jako jsou různé oleje či emulze nebo některé pomůcky a také různé hmaty se docílí mnohem hlubších účinků.

Lomi Lomi

Též také bývá označována přízviskem havajská. Jedná se o relaxační masáž s aromatickým podtextem. Při této proceduře se využívá jemných hladivých hmatů, které vycházejí z pohybů tanečních stylů pocházejících z Havajských ostrovů. Masér tak předává i energii, protože působí tlaky nejen prstů a dlaní, ale také předloktí. Tím se vaše pokožka prokrví a prohřeje, čímž se uvolní svalové napětí a pomáhá se detoxikaci organismu.

Marocká masáž

Víte, jaký je olej typický pro Maroko? Arganový. A právě jeho účinky se nabízejí i v případě této masáže. Za pomocí tohoto prostředku se hněte vaše pokožka a dochází k aktivaci lymfatického systému. Tím pádem se vaše tělo rovněž detoxikuje a zbaví se tak škodlivých látek, které způsobují napětí ve vašem těle. Omezí se tak ztuhlost svalů a navodí se vám příjemná nálada.

Relaxační masáž

Jemné hmaty dokáží zázraky. Relaxační masáž je zejména o jemném uvolňování daných svalových skupin, přičemž se masér může zaměřit na ryze specifický problém, jež vás tíží. Relaxační masáž sama o sobě má pak za cíl uvolnit napětí ve svalech, ale i vaší mysli, abyste si tzv. vyčistili hlavu.

Masáž horkými a studenými kameny

K těmto metodám se využívají lávové kameny, jež mají hlubší účinky než jiné masážní metody. Nerost totiž dokáže působit hlouběji pod povrch kůže a zde, uvnitř těla, dokáže vyrovnávat energetická centra. To je důležité pro optimální stav organismu, protože pak se dokáže tělo lépe bránit různým nemocem a to i těm fyzickým. Tím, jak se vám pokládají na tělo kameny zároveň vnímáte jejich vibrace, což je velmi příjemné a překvapí vás to, jak je to účinné.

Masáž lávovými kameny

Hammam

Jedná se o tureckou terapii, která prohřeje vaše tělo a při tom budete vnímat velmi silné étery orientálních produktů. Nejprve se ponoříte do speciální lázně, která změkčí vaši kůži a uvolní ji. Pak se nabízí peeling, kdy se póry otevřou příznivým účinkům následné masáže, která probíhá pomocí oleje. Díky účinkům tepla a vnímáním vůní si budete připadat jako v lázni Kleopatry.

Masáž bylinnými měšci

Nahřáté pytlíky obsahující byliny pronikají hlouběji do struktur pokožky a tudíž zde uvolňují svaly a kosti s trvalejším účinkem. Díky blahodárným účinkům tepla a bylin, jejichž vůně se rozprostírá i místností, nabudete novou energii a vaše tělo bude ohebnější a odolnější vůči různým nemocem.

Masáž olejovou svíčkou

Nejedná se zde o klasickou svíčku, tak se nemusíte bát, že by vás pálil vosk. Jde o speciální kelímek, v němž se rozehřeje tělová svíčka na přijatelnou teplotu a poté se rozprostírá na pokožku, jež byla před tím zbavena odumřelých buněk. Budete tak lépe vstřebávat blahodárné účinky kokosového nebo mandlového oleje či bambuckého másla a dalších přísad, které se do svíček dávají. Masáž je velmi aromatická a hřejivá, takže budete mít pocit luxusní péče.

Indonéská Bali masáž

Jedná se o další relaxační olejovou péči, kdy se hněte celé vaše tělo, čímž se odstraňuje napětí svalů, blokace kloubů a eliminuje se stres, který zatěžuje vaši psychiku. Po masáži budete mít pocit odlehčení, ale zároveň i větší síly.

Indonéská Bali masáž

Zeštíhlující ošetření – Říčany

Procedury, které vás zbaví přebytečných centimetrů nemusí být jen sportovní aktivity. Pomocí masáží, které dokáží prokrvit kůži a zpevnit vazivo se snadněji zbavíte celulitidy. Když se aplikuje třeba speciální zábal, tak se pokožka zase nádherně vyhladí a zpevní.

Chladivé ošetření – Říčany

Cryotherapie a frigitherapie mají to společné, že využívají chladu. Nižší teploty jsou totiž schopny aktivovat oběhový systém a tím pádem se tělo samo prokrvuje, přičemž dochází k samostatnému řešení obtíží, s nimiž se tělo vypořádá samo. Snadněji se odbourají tuky, celulitida, eliminují se otoky a předchází se křečovým žílám.

Thallassotherapie – Říčany

Jedná se o lázeňskou metodu, která se využívá v přímořských oblastech. Při procesu se aplikují přírodní složky, jež dokáží regenerovat tělo pomocí detoxikace, čímž se vyhladí pokožka. To odbourá celulitidu a omladí pleť.

Zábaly – Říčany

Pomocí různých zábalů se pokožka prohřívá a tím pádem dokáže lépe vstřebat účinky daných produktů. Vaše tělo se tak zbaví toxických látek a vyhladí se pokožka, což způsobí její hladký a sametový vzhled. Využít můžete několika exotických složek jako je lávová hornina, marocký jíl a jiné základy, které budou pěstit vaši kůži.

Kosmetika – Říčany

Neopomeňte ani citlivou kůži obličeje a dekoltu. V této oblasti totiž můžete velmi intenzivně vnímat vůni aromatických produktů při masáži. To vám jednak navodí lepší náladu, ale také vás to zbaví bolestí hlavy. Různé procedury pak budou krášlit vaši pleť dle specifikace (problematická, zralá apod.).

Orientální epilace – Říčany

Tato forma zbavování chloupků se provádí pomocí hmoty z arabských zemí, která je z výhradně z přírodních produktů a její užití je velmi příjemné. Díky tomu budete mít velmi příjemné pocity, protože uvolněné esence vám připomenou éterické oleje.

Orientální epilace

Ošetření těla – Říčany

Peeling těla nebo jemná relaxační ošetření za pomocí voňavých přípravků s vůní jasmínu, heřmánku, vanilky nebo berberského fíku zjemní vaši kůži, ale rovněž uvolní vaši mysl, když budete vnímat vůni přípravku.

Manikúra a pedikúra – Říčany

Péče o ruce a nohy je velmi důležitá, protože jsou vystavovány nebezpečí vysušení. Když pak cítíte napětí v této oblasti, je to dáno právě onou suchou kůží, proto si nechte tyto částí promasírovat, krémovat a využijte i zábalů, aby vaše pokožka byla jemnější, pružnější a hladší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10689 (magazin-zdravi.cz#10044)


Přidat komentář