Online prodej konopné kosmetiky

Máte zdravotní potíže, které pomáhá léčit či zmírňovat pouze konopná kosmetika? Nevíte na koho se obrátit v případě, že chcete konopnou kosmetiku vyzkoušet? Pak se můžete podívat na internet a objednat si ji online.

Zdraví je to nejdůležitější, co máme, a proto se o něj denně staráme. Do nedávna bylo konopí téměř cizím slovem, které bychom na veřejnosti vypustili jen stěží. Dnes je však již potvrzeno, že má skvělé léčivé účinky na mnoho zdravotních potíží.

Konopná kosmetika

Ještě, než si řekneme něco blíže o konopné kosmetice, je vhodné se zde zmínit o konopí samotném. Konopí bylo pěstováno již asi 5000 let před naším letopočtem a to v místech, jako Indie či střední a západní Asie. Z těchto zemí se začátkem prvního tisíciletí rozšířilo do Evropy a poté také dále do celého světa. Konopí je teplomilná rostlinka a pěstuje se proto v teplejších oblastech střední a jižní Evropy. Rostlinka konopí potřebuje ke svému růstu neutrální až mírně kyselou hlinitou půdu s dostatkem vláhy a také dusíku. Všichni jistě dobře víme, že je konopí několik druhů a liší se obsahem THC. Aby bylo možno konopí pěstovat, nesmí hodnota THC v něm přesáhnout 0,3%. Samozřejmostí je rovněž fakt, že je tato konopná kosmetika testována a splňuje potřebná kritéria. Konopná kosmetika, která je nabízena na výše uvedených internetových stránkách, je vyráběna z konopí, které je pěstováno v režimu ekologického zemědělství. Hlavní složka a tedy základ pro výrobu je směs panenského olivového oleje, který je lisován za studena a do něj je přidán jedinečný extrakt z rostlinek konopí. Prostřednictvím tohoto unikátního složení je v konopné kosmetice zachován celý komplex léčivých látek a to včetně protizánětlivého kanabidiolu atd.

Výroba konopné kosmetiky

Kvalitní konopná kosmetika neobsahuje žádná barviva, konzervanty, sulfáty, parfémy ani tzv. peg, což jsou chemikálie a další alergeny. Samozřejmostí je také, že neobsahuje žádné živočišné produkty a není testována na zvířatech. Mluvíme-li o výrobě této kosmetiky, pak je potřeba zde zmínit použití šetrných výrobních postupů, při nichž se nepoužívají procesy ani látky, které by ohrožovaly životní prostředí. Odtud tedy již zmiňovaný název ekologického zemědělství. Vše okolo výroby konopné kosmetiky se opírá o rozsáhlé poznatky pozoruhodných účinků konopí. Konopná kosmetika je určena k vnějšímu použití, kdy dokáže vyřešit spoustu kožních potíží. Lze ji aplikovat každý den a to jako prevenci před vysycháním pokožky. Lze ji nanášet i na tak citlivá místa, jako jsou rty, okolí očí apod. Vynikající účinky jsou prokázány také v péči o pokožku, která je postižená záněty, jako ekzémy, opruzeniny, spáleniny, strie či různé druhy plísní. Faktem rovněž je, že konopí dokáže ulevit od bolestí.

Účinky konopné kosmetiky

Jak již bylo uvedeno v tomto článku výše, má konopí skvělé léčivé účinky a my si nyní uvedeme několik zdravotních potíží a účinky konopí na ně. Uvádět si zde všechny zdravotní potíže, při kterých je konopí schopno pomoci, by nám zabralo daleko více místa, než nám povoluje kapacita toho článku a proto si uvedeme pouze některé. Konopí pomáhá se širokou škálou zdravotních problémů. Těmito problémy jsou infekce, popáleniny, imunita, kožní problémy, astma, migrény, úzkost, paranoia, jizvy, obezita, leukémie, lupenka, AIDS, Crohnova nemoc, Zelený zákal, srdeční arytmie, herpes, epilepsie, Psychiatrické symptomy atd.

Migrény

Migrény patří v dnešní době k nemocem, které se rozšiřují stále více. Je to dáno z velké části prostředím, ve kterém žijeme. Pravdou je, že mnohým pacientům pomáhá s tímto problémem právě konopí a to v podobě výtažku z něj či inhalací z vaporizéru. Zajímavý je fakt, že některým pacientům dokáže tento prostředek pomoci přechodně a jiní se migrén zbaví úplně.

Jizvy

Jizvy trápí mnoho z nás a to jednak ty, které jsou zapříčiněny různými operativními zákroky či jizvy vzniklé na obličeji po akné apod. Mnoho z nás se jizev nemohlo zbavit po dlouhou dobu. Přičemž stačí tak málo, jako použití konopné kosmetiky, která značně zlepší vzhled jizev a pomůže Vám tak k dokonalejšímu vzhledu.

Činnost vnitřních orgánů

Konopí je dokonalým léčivým přípravkem, který napomáhá ke zlepšení funkcí mnoha životně důležitých orgánů. Lidé, kteří konopné výtažky užívali, hlásili skvělé zlepšení funkce ledvin, slinivky, jater apod. Doslova ideální je konopí při léčbě Alzheimerovy choroby, kdy dokáže výrazně zlepšit funkce mozku.

Lupenka

Patříte k lidem, kteří trpí lupenkou? Pokud ano, pak jistě víte, že život s ní je dosti složitý. Mnohé z nás dokáže lupenka dočasně vyřadit ze společnosti apod. Proto se vyrábějí a zkoušejí stále nové a nové přípravky, které by měly pomoci s její léčbou. Dokonalé výsledky má právě konopí, které dokáže některým pacientům lupénku zmírnit a mnohým také docela vyléčit s tím, že se již tato nemoc nevrací.

 

AIDS

Tato nemoc nás straší již po mnoho let a faktem je, že se dodnes nenašel lék, který by AIDS dokázal zcela vyléčit. Toto neumí ani konopí. Co však konopí umí, je zmírnit příznaky rozvinutého HIV. A jak je to možné? Je tomu tak proto, že má výtažek z konopí antiseptické a bakteriální účinky, které částečně suplují selhávající imunitní systém.

Epilepsie

Na nemoc, jako je epilepsie působí konopí mnoha způsoby. Některým lidem dokáže konopí zlepšit zdravotní stav, jiným nepomáhá, ale naopak zdravotní stav zhoršuje a u některých jedinců dokonce dokáže nemoc zcela vyléčit. Patříte-li k lidem trpícím touto nemocí, měli byste tedy dávat pozor a v případě, že se rozhodnete konopí vyzkoušet, měli byste toto konzultovat s lékařem. Existují však studie, které vznikly ve 20. století, které udávají, že někteří pacienti trpící epilepsií zvládají díky konopí jinak neovladatelné záchvaty. Na druhou stranu je však nutno říci, že může konopí křeče občas vyvolat.

Konopná kosmetika a my

Mnozí z nás trpí ohledně konopí neustálými předsudky. Ano, na jednu stranu je konopí droga, avšak rozhodnete-li se řešit své zdravotní potíže právě prostřednictvím konopné kosmetiky, nemusíte mít obavy. Jak již bylo uvedeno výše, je konopná kosmetika vyráběna z konopí, které není zakázáno a to díky tomu, že nepřekračuje hodnotu THC. Nemějte tedy obavy a objednejte si tuto výjimečnou kosmetiku třeba přes internet, a co Vy víte, třeba Vám to změní život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10715 (magazin-zdravi.cz#10259)


Diskuze a zkušenosti

Michal B. | 09.06.2014 12:12
Re: Online prodej konopné kosmetiky Doporučuji, mastičky pomáhají opravdu na všechno!

Aneta | 29.12.2014 16:34
Re: Online prodej konopné kosmetiky Vyzkoušela jsem KONOPRO a naprostá spokojenost :-)


Přidat komentář