Omlazení pleti a formování postavy - Brno

Spousta lidí dnes řeší především dokonalou postavu a mladistvou pleť. Ne vždy ale máte dostatek času na pěstění těchto oblastí. O to se ale postarají kvalitní salony, které nabízejí zkrášlující metody, u kterých si odpočinete.

Metody 3. generace

Procedury, které se nazývají též třeba neinvazivní, jsou čím dál více oblíbenější a stále více se objevují nové metody, které vám pomohou vyřešit problém. Hlavně jsou ale alternativní metodou různým zákrokům, ke kterým se využívá chirurgie. Dnes si můžete dopřát lifting nebo liposukci bez různých řezů a zavádění přístrojů či implantátů.** Neinvazivní metody** využívají přístrojů, kterými se manipuluje na povrchu pokožky, ale působí hluboko pod její povrch, kde aktivuje příslušné buňky a podporuje prokrvení. Tím pádem se** kůže stává hladší, vypnutější a elastičtější**. Navíc neinvazivní metody nebolí, účinek je postupný a střídmý, tudíž se pokožka přizpůsobuje novému vzhledu rovnoměrně. Jaké metody můžete vyzkoušet, to se dozvíte níže.

Omlazení pleti – Brno

Takzvaná** rejuvenace** se provádí pomocí** radiofrekvenčního přístroje Spa Rf**. Jak název napovídá, tak se zde pracuje s radiofrekvencí. Co to obnáší?

Po pokožce se vám přejíždí speciálním přístrojem, jehož hlavice vysílá radiofrekvenční vlny, které postihují daný problém a nic dalšího okolo. Z vědeckých poznatků se totiž došlo k tomu, že pokud se pleť takto prohřívá v hloubce 2 až 6 mm, tak je to naprosto bezpečná metoda.

Omlazení pleti – proces

Při této metodě jen ulehnete a necháte se hýčkat. Odborník vám přejíždí po pokožce speciální** bipolární hlavicí.** Ta vysílá dané vlny do pokožky a vy cítíte příjemné teplo. V procesu se pak aktivují buňky, krevní oběh a odvádí se toxiny z pleti. Tím se pleť obnovuje a vytváří se nová kolagenová vlákna, která vytvoří novou, hladší a mladistvější strukturu kůže. Pleť je pak vypnutější, elastičtější a eliminovaná bez vrásek. Zároveň se tak oddaluje i výskytu nových. Ošetření se provádí samozřejmě na obličeji, ale též jej lze využít i v oblasti dekoltu, ke zpevnění paží, pro zlepšení vzhledu povoleného břicha nebo strií.

Omlazení pleti – počet zákroků

Jako u všech neinvazivních metod je zde optimální podstoupit více procedur. I když je efekt znatelný po první návštěvě studia, tak se doporučuje kúra o 2 až 5 ošetřeních. Mezi jednotlivými procedurami by měl být odstup tak 2 až 3 týdny.

Omlazení pleti – kontraindikace

K ošetření se vztahují některá omezení, co se týká zdravotního stavu nebo jiných příčin, kdy se nedoporučuje podstoupit rejuvenaci. Týká se to nedávné aplikace botoxu nebo kolagenové výplně, dále těch lidí, jež mají problémy se štítnou žlázou, kovové zubní protetické implantáty, kožní malingitidu, aktivní kolagenní nebo vaskulární onemocnění nebo infekční onemocnění.

Formování postavy – Brno

Přístrojem Spa Rf můžete ale rovněž i zeštíhlet. Vysílané radiofrekvenční vlny účinně působí i na tuky, které destruují a pak se metoda postará i o vzhled pokožky. Rovněž se podporuje krevní oběh, vypíná se a vyhlazuje kůže.

Formování postavy – proces

Opět se zde přejíždí přístrojem po vaší pokožce, která se prohřívá, takže to má i uvolňující účinek. Do těla se vysílají radiofrekvenční vlny, jež zahřívají podkoží, kde se působí na tukové buňky. Z každé zvlášť se vyplaví daný tuk, který se odvede odpadními cestami ven. Zároveň dochází ke zvýšení tvorby kolagenových vláken, zlepšuje se metabolismus a odvádění odpadních látek lymfatickým systémem. Z tohoto důvodu je vhodné proceduru doplnit o lymfodrenáž, která lymfu aktivuje. Proces radiofrekvence pak ještě kůži vyhladí, zpevní a podpoří její elasticitu. Tím je vaše tělo nejen štíhlejší, ale i mladistvější.

Formování postavy – počet zákroků

Stejně jako v předchozím případě, i zde se doporučuje více sezení. Je to dáno jednak z důvodu, aby se pokožka lépe přizpůsobila novému vzhledu a rovněž i organismus nastartuje nový proces metabolické výměny, takže se vám linie bude lépe držet. Ovšem, přispět musíte i sami. To znamená, že dobrá životospráva je základem nejen pro vaši linii, ale i zdraví. Před ošetřením je nanejvýše vhodné zvýšit pitný režim. Alespoň dva dny před a tři dny po ošetření pijte tak 3 litry vody denně. Pět dnů po ošetření nepijte alkohol a jezte střídmou stravu.

Formování postavy – kontraindikace

I zde platí, že někdy se zákrok nedoporučuje. To se týká osob s metabolickými onemocněními, nemocemi jater a ledvin, těhotných a kojících žen, lidí s kovovými implantáty, nádory, HIV, záněty či kožními výsevy v místě aplikace.

Vibrační plošina – Brno

Nevadí vám cvičení, ale rádi si trochu pomůžete? Pak zkuste** Power Plate**. Jedná se o** vibrační plošinu**, která pod vámi vibruje a tím tak zlepšuje účinek vašeho cvičení. Pokud provádíte cviky na tomto přístroji, tak nestabilizací plochy musíte udržovat balanc. Tím tak zapojujete i svaly, které běžně nevyužíváte a jsou hlouběji uložené. Vaše tělo se tak kompletně zpevňuje a má i lepší základ.

Dermolissage – Brno

Jedná se o proces, kdy dochází k neinvazivní exfoliaci, neboli sloupnutí vrchní vrstvy mrtvých buněk. To znáte třeba z peelingu. Současně se aplikují i kosmetické roztoky, které intenzivněji obohacují vaši pleť než běžná péče. Díky tomuto procesu lze omladit pleť, odstranit vrásky, vypnout pokožku, léčit akné, čistit pokožku nebo ji hydratovat.

Lymfodrenážní přístrojová masáž – Brno

Jak již bylo naznačeno, jedná se o metodu, která vám aktivuje odpadní systém.** Lymfodrenáž** se ale hlavně využívá k odstranění celulitidy. Hlavním procesem je odvod odpadních látek a v případě ve spojení s neinvazivní liposukcí i zničených tuků. Zároveň se nastartuje váš metabolismus a vy pak lépe spalujete. Výsledkem je hladká a jemná kůže.

Podtlaková masáž přístrojem Starvac PS2

Jedná se o systém, kdy se na vaši pokožku přisají buňky, které vytváří podtlak a tím tak působí hluboko do struktur kůže. Tím** zeštíhlíte, zpevní se vám svaly, eliminuje se celulitida, zpevní se prsa, omladí se pleť na těle i obličeji, léčí se akné, vyhladí se jizvy, detoxikuje se tělo a zbavíte se otoků**.

Kosmetika – Brno

Klasické ošetření pleti je základem všech metod, proto jej využívejte k udržování vašeho vzhledu. Pravidelné čistění, hydratace apod. Vás zbaví nejen vrásek, ale i akné, takže do salonů mohou chodit i teenageři. Je to účinnější než domácí pokusy. Uvidíte, že pravidelnou profesionální péčí bude vaše pokožka svěžejší a zářivější.

Masáže a zábaly – Brno

Různé regenerační procedury vám pomohou k relaxaci, ale také k uzdravení. Tzv. sportovní masáž je fyzioterapeutická metoda, kdy se vám uvolní svaly. Masáž hloubková, jako je proces s lávovými kameny, zase působí i na vnitřní orgány. Masáž odstraňuje i celulitidu a různé aroma formy vám pomohou nejen po těle, ale i na duši, kdy dýcháte příjemné výpary.

Manikúra a nehtová modeláž – Brno

Pěstěné ruce jsou vaší vizitkou. Proto si nechte udělat** manikúru**, kdy se vám odstraní přebytečná kůžička a upraví se nehty. Pokud nemáte své kvalitní, tak si dopřejte modeláž, kdy se nebudete muset o vzhled vašich rukou tolik starat, což vám ušetří čas.

Pedikúra - Brno

Nohy vás nosí po celý život, proto na ně nezapomínejte. Nechte si udělat zábal, který zjemní kůži. Uvidíte, že se odlehčíte. Pak se nabízí i odstranění přebytečné kůže a úprava kolem nehtů, kdy budete mít pěkné nožky. Nezapomeňte, že lidé vnímají i vaši spodní část.

Kosmetická studia nabízí širokou škálu služeb, kterých můžete využít. Nechte se proto hýčkat a pěstit. Jednou za čas tak načerpáte energii a budete mít ze sebe dobrý pocit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10682 (magazin-zdravi.cz#9977)


Přidat komentář