Masáže a kosmetické služby - Praha 4

Po těžkém dni i náročné práci si čas od času rádi dopřejeme příjemnou masáž, i zkrásnění na kosmetice. Když se takto dostaneme do péče skutečných odborníků, je to doslova jako znovuzrození, a nic příjemnějšího na světě snad není.

Proč masáž

Masáže jsou nejstarší formou terapie, díky které se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit například zranění, zmírňovat bolesti, uklidňovat nervový systém a odstraňovat stres, dále také zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí svalů, či zlepšovat vzhled kůže. Podporují trávení a vytvářejí tak duševní a tělesnou pohodu. Navíc stabilizují a povzbuzují vnitřní orgány prostřednictvím jejich reflexních zón na pokožce.

Masáže a kosmetické služby - Praha 4

Každý z nás občas potřebuje relaxovat, vypnut v dnešní hektické době. Pokud máte navíc zdravotní potíže, týkající se otoků, bolesti zad nebo Vás trápí migrény a stres, můžeme Vám vřele doporučit masérku na profesionální úrovni, která se věnuje už několik let a škála druhů masáží, které poskytuje je opravdu široká. Všechny masáže mají velmi kladný vliv na zdravotní stav, především lymfatická a klasická masáž nebo baňkování. Doporučit můžeme i čokoládovou, medovou, havajskou masáž či lávové kameny. Navíc je možnost udělat radost dárkovým poukazem na kteroukoliv masáž a obdarovat své blízké či známé.

Kosmetické služby - Praha 4

Když se řekne kosmetika, většinu z nás napadne profesionálka, která vytáhne kufříky s „malovátky“, a doslova vám namaluje nový obličej. Make-up, pudry, stíny, korektory, rtěnky, lesky, linky, řasenky a spoustu dalších šminek, které spousta z nás ani nezná, aplikuje během několika desítek minut na váš obličej, a především před objektivem fotoaparátu pak vypadáte vskutku dokonale. Kosmetika ale zahrnuje i preventivní, ozdravnou péči, v jejímž rámci se pleť regeneruje, čistí, ošetřuje, nebo třeba depiluje. Ideálními přípravky jsou jsou ty přírodní, které jsou k pleti šetrnější a nabízí lepší výsledky.

Zdravý životní styl - Praha 4

Cítit se dobře neznamená jen vypadat dobře. Kosmetika a drahé šaty sice mohou zlepšit váš vzhled ze vnějšku, bohužel váš pocit se změní jen pokud se budete cítit komplexně dobře. To znamená zdravý životní styl a vhodná strava. V dnešní uspěchané době ale není jednoduché všechny „správné“ zásady dodržovat, a proto je dobré oslovit profesionály, kteří vám pomohou nejen s plánováním, ale i samotnou realizací, a jistě nabídnou i řadu dobrých rad.

Typy masáží - Praha 4

Typů masáží je v dnešní době nepřeberné množství, a řada klientů má již své oblíbené typy masáží, na které nadá dopustit. Pokud se v jednotlivých druzích nevyznáte, je dobré se předem informovat, ať nejste následně překvapeni.

Lymfatická masáž - Praha 4

Jak už je z názvu zjevné, jedná se o masáž, při níž se cíleně masáž provádí tak, aby rozproudila lymfatický systém. Masáž se používá k odstranění celulitidy, otoků, které může způsobovat právě špatné prokrvení tkáně a nesprávné proudění lymfatického systému, detoxikuje organismus a prokrvuje pokožku. Při manuální lymfodrenáži masér může masírovat jak celé tělo, tak i jenom nějakou část, kde je potřeba lymfu rozproudit. U přístrojové lymfodrenáže se používají pouze určité části těla. Pro větší efekt procedury e dobré chodit na lymfodrenáž opakovaně v rozmezí 10-12ti lymfodrenáží.

Indická masáž hlavy - Praha 4

Pokud trpíte častými migrénami, bolestmi hlavy nebo jste často ve stresu, určitě vám doporučujeme zajít si na indickou masáž hlavy. Masáž se jako jedna z mála provádí v sedě a má vysoce antistresové a relaxační účinky. Masíruje se nejen hlava, ale i šíje a ramena.

Havajská masáž - Praha 4

Havajská masáž je vhodná nejen pro ty, kteří jsou často ve stresu či je na ně kladen často nátlak, jak po fyzické tak psychické stránce, ale i pro lidi, které bolí tělo, nebo nějaká jeho oblast. Masáž je vhodná pro odstranění bloků, celkové uvolnění, navrácení rovnováhy. Pro maximální relaxaci je využita i uklidňující hudba, zatímco masér intuitivně masíruje nejen dlaněmi, ale i lokty celé tělo.

Klasická masáž - Praha 4

Klasická masáž je vhodná pro každého, kdo potřebuje napravit bolestivá záda, má namožené svaly, nebo potřebuje zregenerovat organismus, uvolnit napětí, relaxovat aj. Klasická masáž je velmi oblíbená i jako dárkový poukaz, jelikož má skvělé účinky jak na fyzickou tak psychickou stránku člověka.

Specifické masáže - Praha 4

Stále častěji se kromě rukou maséra a oleje využívají další pomůcky jako horké kameny, med, čokoláda, nebo třeba baňky. Každá z těchto metod je přitom vhodná pro specifické případy.

Aroma masáž - Praha 4

Pokud je při masírování využito aromatických vonných olejů, hovoří se o aroma masáži. Vonnými oleji je ještě více umocňován relaxační efekt. Pokud si sami vyberete vám příjemnou vůni, pochopitelně je celý akt masáže pro vás příjemnější, a spokojenost vyšší.

Medová masáž - Praha 4

Medová masáž je velmi oblíbeným typem masáže v současné době. Používá se při ní skutečný med, ze kterého se těží především unikátní vlastnosti týkající se přilnavosti na kůži. Medová masáž je původem ruská technika, která využívá přilnavosti medu nanášeného na kůži k intenzivní práci s podkožím. Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné toxiny, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se.

Čokoládová masáž - Praha 4

Čokoládová relaxační masáž, využívající unikátních látek obsažených právě v čokoládě, je luxusní procedura, která dokonale uvolní namožené svalstvo, zregeneruje pokožku a navodí pocit štěstí. Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů, a to působením přes povrch těla.

Masáž lávovými kameny - Praha 4

Oblíbenou pomůckou masáží jsou dnes mimo jiné i horké kameny, které uvolňují některé aniony kovů a dosahují velmi silné energetické vibrace. Pro proces masáže lávovými kameny bývá používán aromatický přírodní olej, který ve spojení s lávovými kameny rozproudí tok energie v těle, urychluje regeneraci tkání a také odstraňuje řadu nežádoucích a nepříjemných blokací. Léčebné účinky jsou prověřeny časem, a velkým pozitivem je také extrémně příjemný pocit při této masáži.

Baňkování - Praha 4

Léčením baňkami, či baňkováním rozumíme přikládání skleněných kulovitých nádobek se zahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, který způsobí jejich přisátí na pokožku. Řadě lidí však tato metoda není příliš příjemná. Baňka totiž silným podtlakem přivodí vznik krevních podlitin, které pokud nic jiného, nejsou příliš estetické.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10694 (magazin-zdravi.cz#10082)


Přidat komentář