Masáže a kosmetické služby - Děčín 4

Relax a uvolnění potřebuje každý z nás. Zvláště ve vytíženém životním rytmu. Účinnými metodami a profesionální péčí tak můžeme získat nové síly a odstranění dlouhodobých bolestí.

Stává se vám často, že v práci trávíte přesčas, domů se vracíte strhaní s těžkým nákupem a ještě honem spěcháte do večerky pár kroků od domu, protože jste něco zapomněli? Ale to není vše, čeká vás vaření večeře, praní, koupání dětí a kontrola domácích úkolů a žehlení? Do postele padnete ani nevíte jak a už zvoní budík a celý kolotoč se opakuje znova? Takový nebo dosti podobný scénář má většina dospělých v produktivním věku. Není pak divu, že se často vyskytují problémy s krátkodobou pamětí, nestíhačky, opoždění apod. Člověk není stroj. Na to vám sice většina lidí pokývne hlavou, ale vzápětí namítne, že co nadělá, když vše předepsané musí stihnout. Chce to pouze dodat tak jednou týdně zázračný elixír, který vás oživí a načerpá síly. Nic není nemožné. Žijeme v jednadvacátém století, které s sebou nese jistá negativa, uvedená výše, ale také pozitiva a to speciální a zázračné metody, které vám dodají potřebnou dávku energie.

Masáže – pro koho, proč a kdy

Masáž není jen záležitost zhruba jedné hodiny, kdy se provádí. Při provádění se uvolní ztuhlé svalstvo, a následuje uvolnění napětí, bolestí. Jako civilizační chorobu můžeme pokládat bolest hlavy, která je ve většině případů pouze výsledkem nahromaděného stresu, napětí apod. Vysoce relaxační technikou se této bolesti tělo zbaví. Masáž je vhodná pro všechny až na jisté výjimky, jako je vážné onemocnění. To však může zhodnotit lékař.

Klasická masáž

Základní masáž, která perfektně zregeneruje, odstraní bloky a uvolní svalstvo. Po proceduře, a to platí u všech masáží, zbytek dne jen relaxujte, nezatěžujte zbytečně a klidně jen ležte a sledujte televizi. Máto to předepsáno.

Reflexní masáž

Technika ze staré Číny pracuje s teorií, že na našich chodidlech a dlaních jsou jednotlivé body, představující orgány v těle. Cílenou masáží na tyto body se ošetřovaný zbaví zdravotních problémů.

Medová masáž

Naprosto úžasná očisťující metoda, která se řadí i mezi vysoce relaxační techniky. Med je nejen přírodní univerzální lék, ale právě díky svému bohatému obsahu vitamínů, minerálů a dalších látek také dokonalý detoxikant. Aplikace medu na kůži spolu s jemnou masáží vytáhnou z kůže nečistoty, škodliviny a kůže je pak jemná, pevná a čistá.

Luxusní čokoládová masáž

Pravý luxus zažijete při masáži čokoládové. Jde vlastně o celou proceduru, složenou z čokoládového zábalu, peelingu a jemné masáže. Více, než vaše svalstvo bude zregenerována pokožka, která bude čistá, pevná, pružná a také vaše mysl, jež si bude příjemně lebedit.

Peeling těla třtinový nebo kávový

Dalšími podobnými technikami jsou speciální peelingy, zaměřené na odbourání celulitidy, čištění pokožky, ale zejména odstranění odumřelých částí kůže a tím výrazné zjemnění pokožky.

Masáž lávovými kameny

Skvělá metoda využití léčivého tepla ve spojení s jemnými masérskými hmaty. Dokonale se uvolní svalstvo a prohřejí se klouby. Masáž je tak doporučována často lidem s revmatickým onemocněním nebo chorobami pohybového aparátu.

Antistresová masáž

Antistresovou masáž potřebuje jistě každý občan v produktivním věku. Jedná se o speciální techniku vyvinutou na základě získaných zkušeností a poznatků, které účinně vedou k odblokování stresu a sním spojených problémů.

Indická masáž hlavy

Od východní přírodní medicíny se máme hodně co učit. Techniky přesně směřované na daný problém jako je například indická masáž hlavy. Jedná se o cílenou metodu, která se omezuje na oblast hlavy a šíje a uvolňuje přítomné napětí. Technika je vhodná pro všechny, pravidelně by si ji měli dopřávat manažeři, ředitelé apod.

Masáž pro těhotné

Pro nastávají maminky je určená speciální masáž pro uvolnění napětí, zejména v oblasti spodní páteře. Jistě cílené hmaty a jemnou techniku ocení každá žena v požehnaném stavu.

Kosmetika

Každý by si alespoň jednou měsíčně měl dopřávat služeb kosmetičky. Mimo pravidelnou údržbu své pleti, kterou zajisté provádíte, získáte dokonalý rozbor vlastní pokožky, hloubkové čištění, pokud jste žena tak úpravu obočí, u mužů je to na žádost, dále peeling, masky na regeneraci a uklidnění kůže. Následuje kosmetická masáž, uvolňovací mimické svaly a tak také omlazující technika. Mezi kosmetické služby patří i líčení, jak večerní, tak denní, dále depilace a přímé ošetření problematických míst na pokožce.

Manikúra

Ruce a nehty jsou vizitkou každého člověka. Proto bychom jejich péči měli věnovat řádný čas a píli. A je jedno jakého jsme pohlaví. Základní ošetření manikúry obsahuje očištění rukou a nehtů, úprava nehtů, masáž a regenerační maska. Aplikace umělých nehtů je další, velice oblíbenou službou většiny žen.

Pedikúra

O své nohy by měl každý pečovat už jen kvůli hygieně. Klasická** pedikúra** zahrnuje mytí nohou, odstranění nadbytečné kůže, speciální peeling na nohy, také masky, krémy a úpravu nehtů. Masáž dodá vašim nohám novou energii, svěžest a sílu.

STARVAC

Jedna z revolučních technik jednadvacátého století účinně bojuje s nadbytečnými kily, odstraňuje celulitidu, stimuluje lymfatický systém, regeneruje kožní buňky, detoxikuje tělo, formuje postavu a ničí pocit těžkých nohou. Klient klidně leží a nechává se při metodě bezbolestně a neinvazivně ošetřovat. Pro dosažení požadovaného výsledku je nutné proceduru opakovat během tří až čtyř týdnů desetkrát.

Mezoterapie, invazivní mezofytoterapie

Obdobnou metodou pro odbourávání nadbytečného tuku, ničení celulitidy a stimulaci lymfatického systému slouží metoda mezoterapie a invazivní mezofytoterapie. Jde o techniky, jež mají ve svých účincích zaznamenáno navíc omlazení pleti, odstranění druhé brady a vůbec zaměření a ošetření obličeje.

Bylinná parní lázeň

A nakonec pořádný relax, jenž zažijete v bylinné praní lázni. Uvolní se nejen svalstvo a mysl, ale dle použitých bylinek také jisté zdravotní problémy. Často parní lázeň vyhledávají lidé s chronickým onemocněním dýchací soustavy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10693 (magazin-zdravi.cz#10081)


Přidat komentář